Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

24 lut 2013 - 00:17:40

Cytat
jolieetolie
nawet na forum ostatnio jakoś martwo :( żadnych prowokacji, domniemanych ciąż itp :(

za to są kozaczki i inne ciekawostki odzieżowo - obuwnicze ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-26 20:51 przez agacia_r.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

27 lut 2013 - 13:01:52

Ja jednak zaczynam przenosić swoje rzeczy na allegro.
Miałam tutaj wystawioną kurtkę, za którą chciałam 40 zł, przez miesiąc nie mogłam jej sprzedać a wystawiłam na allegro i w 2 dni poszła za 10 zł więcej :D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

27 lut 2013 - 19:33:45

Cytat
klaudiii_6
Ja jednak zaczynam przenosić swoje rzeczy na allegro.
Miałam tutaj wystawioną kurtkę, za którą chciałam 40 zł, przez miesiąc nie mogłam jej sprzedać a wystawiłam na allegro i w 2 dni poszła za 10 zł więcej :D

Tam z reguły lepiej idzie sprzedaż, chociaż zdarza się także, że przez 10 dni aukcji jest zaledwie kilka odsłon danej rzeczy...

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

27 lut 2013 - 19:38:49

ja tez nie opuszczam wystawiam zeczy i moge placic ta prowizje

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

27 lut 2013 - 19:49:15

Cytat
xmissxinnocentx
Ja się i tak tylko wymieniam - i zostaję tutaj na pewno ! Uwielbiam szafę !


I ja też wolę się wymieniać :) a jak coś już sprzedam to sprzedam proste.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:12:32

Zauważyłam, że dziewczyny na innych portalach jak przysyłają zapytanie o wymianę to podają link do szafy :-)

Szafa awansowała na przechowalnię dla ciuchów ;-)))

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:14:59

Cytat
slicznotka2019
Cytat
xmissxinnocentx
Ja się i tak tylko wymieniam - i zostaję tutaj na pewno ! Uwielbiam szafę !


I ja też wolę się wymieniać :) a jak coś już sprzedam to sprzedam proste.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:15:46

jestem tutaj, jestem na vinted, jestem na moichciuchach.

prowizja jest za duza, az smieszne, nigdzie takiej nie widziałam ale z 2 strony nie jestem tutaj po to aby sprzedawac sto rzeczy w misiacu za nie wiadomo jakie sumy wiec jest do przejscia, zawsze mozna sie jakos dogadac a przy drozszych rzeczach np anulowac pozniej transakcje jak juz wszystko dojdzie:D

na mc jest tez ok ale i tak mniej ludzi niz tu, a na tym vinted to oszukali mnie z shinyboxem wiec niech spadaja!

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:19:04

ja zostaję ze względu na możliwość zakupu niepowtarzalnych ciuchów...
wybór jest nawet większy niż na allegro, bo ciuszki wiszą dopóki ktoś ich nie kupo.
Najbardziej co mnie to <moderaca> to reklamy...są naprawdę uciążliwe, ale nie będę płacić jakimś frajerom za ich blokadę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 22:42 przez moderator.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:22:56

Cytat
Shahzada

Najbardziej co mnie to wkur*** to reklamy...są naprawdę uciążliwe, ale nie będę płacić jakimś frajerom za ich blokadę.
A słyszałaś o Adblock,u?
To taki programik (za darmo) co usuwa reklamy ;)
Poszukaj w googlach!

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 22:45:19

ja zostaję(a raczej nie zrezygnuje), bo się przyzwyczaiłam, ale faktycznie spokojniej się zrobiło z wątkami i wystawianymi rzeczami, nawet z wiadomościami:(
ja 2tygodnie temu założyłam konto na MC i tam SPRZEDAŁAM już 5 rzeczy co tu bardzo długo były he.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 23:14:38

Ta prowizja tu , to jest nic . Przecież to nie są jakieś zawrotne ceny .
Na Allegro np . musicie płacić za wystawienie , jak się nie sprzeda w 10 dni , to nalicza Ci następną opłatę i następną a po tych trzech tygodniach jak się sprzeda to prowizja 8% a tu jest 10 bez opłat za wystawianie . Uważam że jest ok . Weźcie pod uwagę to że jest nas tu coraz więcej i ten cały serwis trzeba jakoś utrzymać a wszyscy chcemy żeby wszystko śmigało :) . Niech pobierają ale w zamian chcę aby wszystko działało jak należy , nie to co się dzieje na Allegro , "znikające aukcje " itd itp. Wystarczy poczytać " zgłoszenia błędów " . Nie denerwujcie się tylko przyjmijcie na " klatę " opłaty ;)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 23:21:28

już kilka dziewczyn mnie pytaało o inne darmowe portale, więc się zwijają jednak z interesem :) kto chcę niech zostaje i płaci wolny kraj.

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

28 lut 2013 - 23:24:42

Ja na razie zostaję, sprzedaję rzeczy tanio, więc i mało mi z tego zabierają, ale te droższe rzeczy wystawiam na innej stronce już

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

05 mar 2013 - 18:59:31

Halo?

Jest tutaj jeszcze ktoś? Bo strasznie martwo się zrobiło na tym portalu ostatnio, a na innych jeszcze gorzej :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafa- weryfikacja