Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:10:36

Cytat
agacia_r
Ruch się zmniejszył to fakt, zobaczymy jak będzie, gdy ta "burza" trochę przeminie ;-)
też jestem ciekawa. dawniej jak dodało się przedmiot do poszukiwanych to zaraz sypały się oferty, a teraz cisza...

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:25:11

Cytat
corkachaosu
rojza-rojza- Twój portal i tak jest żałośnie przykry.
Popieram :)
rojza-rojza ma takie nudy na swoim portalu, że przychodzi na Szafę spędzić miło czas :P

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 3/5

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:26:39

szkoda
to było kiedyś takie fajne miejsce
niestety, wszystko ma swój koniec

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:26:59

Cytat
wikijaja
Cytat
corkachaosu
rojza-rojza- Twój portal i tak jest żałośnie przykry.
Popieram :)
rojza-rojza ma takie nudy na swoim portalu, że przychodzi na Szafę spędzić miło czas :P
zgadzam się.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:28:30

Cytat
rojza_rojza
szkoda
to było kiedyś takie fajne miejsce
niestety, wszystko ma swój koniec
Czyżby Twoja stronka legła w gruzach?

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:35:47

Cytat
wikijaja
Czyżby Twoja stronka legła w gruzach?

z pewnością, w innym razie Orijanna zajmowałaby się nią i przydupasami, a nie była tutaj non-stop. ;)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:41:55

wystawiam i na sprzedaż i wymianę. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem może kliknąć na wymianę, a szczegóły transakcji omawiam z klientką.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:43:10

Za chwilę pewnie pojawi się znowu jako nowa szafiarka niezweryfikowana, bo rojza już jest zablokowana :)
No, w końcu musimy jej wybaczyć. Dziewczę nie ma innego życia po za szafą :D

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:45:41

Cytat
wikijaja
Za chwilę pewnie pojawi się znowu jako nowa szafiarka niezweryfikowana, bo rojza już jest zablokowana :)
No, w końcu musimy jej wybaczyć. Dziewczę nie ma innego życia po za szafą :D

Wybaczmy, bo ciężko jest mieć 40 lat (niemalże) i być tak bardzo niespełnioną... ;D

A co do wątku jaki sens miałaby mieć ucieczka, niech mi ktoś wyjaśni?

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:50:05

Ja z ciekawości zajrzałam na inne portale tego typu i nawet na nie których się bardziej rozejrzałam. Niestety, graficznie szafa wygrywa.
Nie podoba mi się, że tak trochę nie ludzko Administratorzy z nami postąpili - postawili nas przed faktem dokonanym, jednak przyzwyczaiłam się do tego portalu i jakoś nie mam zamiaru wiać :)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

23 lut 2013 - 23:53:15

Bo prawda jest taka, że jak złapie się trochę gotówki to chce się jej więcej, i każda z nas na miejscu administracji i założycieli by tak postąpiła. :) Nie ma co ukrywać.

A inne portale nie są według mnie dobrym zastępstwem, bo jeszcze większy tam bałagan. ;D Tu jest bajzel, ale chociaż już poznany, nie obcy.

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

24 lut 2013 - 00:05:05

Cytat
corkachaosu
Bo prawda jest taka, że jak złapie się trochę gotówki to chce się jej więcej, i każda z nas na miejscu administracji i założycieli by tak postąpiła. :) Nie ma co ukrywać.

A inne portale nie są według mnie dobrym zastępstwem, bo jeszcze większy tam bałagan. ;D Tu jest bajzel, ale chociaż już poznany, nie obcy.

święta racja :-)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

24 lut 2013 - 00:08:54

Ja na razie zostaję, bo przyzwyczaiłam się już do tego portalu. Ale nie ukrywam, że coraz rzadziej tu wchodzę:(

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

24 lut 2013 - 00:11:52

Cytat
boooomba
Ja na razie zostaję, bo przyzwyczaiłam się już do tego portalu. Ale nie ukrywam, że coraz rzadziej tu wchodzę:(
Zgłoś się do Magdy, aby usunęła Ci te ostrzeżenia - one już bardzo wiekowe są, prawie archaizmy :)

Kto NIE UCIEKA z Szafy?

24 lut 2013 - 00:14:18

nawet na forum ostatnio jakoś martwo :( żadnych prowokacji, domniemanych ciąż itp :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafa- weryfikacja