Obecnie rozmawiamy o:

produkty dla dziecka

gorący temat

Słodycze reklamowe

9 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:30:59

kupilam spodnie
45 zl z przesylka
po tyogdniu dziewczyna pisze ze jak pakowala zobaczyla ze zamek sie popsul i pyta mnie czy chce zwrot kasy czy poczekac troche az ona go da do krawcowej i ta naprawi
ok powiedzialam ze poczekam
w ndz pisze ze naprawione i ze wysle w pon priorytetem
spodni nie ma
od wtorku pisze strasze i nic ;/// a codziennie sie loguje
dane sa na mezczyzne w szafie wiec wpisalam na google jego dane i znalazlam nr telefonu
dzwonie i mowie jaka jest sytuacja, dane sie zgadzaja adrestez, gosc o niczym nie wie, i mowi ze to chyba corka i ze z nia pogada i ona sie do mnie odezwie i mnie przeprasza
wiec czekam na telefon
sprawe wczoraj zlgosilam do administracji
kochane co zrobic jak jednak oni sie nie odezwa ????
;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 17:31 przez engells111.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:34:36

jak zgłosiłaś administracji to poczekaj co ona im odpowie.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:35:16

hmmmmm
nie wiem, mi by już zbrzydło czekanie, więc poproś o zwrot kasy, postrasz troszkę małolatę i będzie git

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:35:17

no czekam, ale jak ona sie do nich nie odwezwie to co zablokuja jej konto a co z tymi spodnimi albo moja kasa ??

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:35:32

jesli to tamrawde z jej ojcem rozmawialas to , wysle spodnie:) , moze nie ma pieniedzy jkak wyslac a te ktore ty wyslalas to juz sobie cos kupila. A tym bardziej ze napisalas do administracji to zaniedlugo ci ona napisze co z tymi spodniami ;p Chociaz tez moze to olac,albo spodni wgl niema lub jej sie za bardzo pofdoboja zeby sie rozstac . Nic nienapisze to postrasz ja policja i tyle i dzwon do nich. moze znajdz go na facebooku i bd mial ja jako rodzina?
A u oiwidzenia. Ja juz poprzedniczka napisala tez bym naegla sie o zwrot kasy wielokrotnie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 17:36 przez Genia.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:36:47

ukrzyżuj :)

poproś o zwrot kasy i kup inne spodnie :) moze te nei byl przeznaczone dla Ciebie

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:37:24

no ja znalazlam w google nr tel ojca i dane i adres to jego wiec to napewno jego corka a gosc wydawal sie powazny i ma powazne dosyc stnaowisko w ich miejscowosci. on mowi ze ona sie do mnie odezwie ale nadal cisza ;////
ej ludzie, jak mam ją prosic o zwrot kasy jak ona do mnie nic nie odpisuje od tygodnia , juz pisalam ze albo kasa albo spodnie i nic ;///



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 17:38 przez engells111.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:40:48

ewentualnie napisz tatusiowi smsa, że ponieważ jego córunia nie wywiązała się z umowy jutro zgłaszasz sprawę na policje.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:41:19

no napisze, ale dam im czas do wtorku co ?

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:41:46

Może wysłała priorytetem. Ale zwykłym listem.

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:42:23

to dlaczego by nie odpisywala? nawet jakby cos jej wypadlo to czego nie napisze ??? ja bym wszsytko zrozumiala

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:42:31

Cytat
madziutex
Może wysłała priorytetem. Ale zwykłym listem.
to wtedy przekichane

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:43:49

nie dawaj im czasu. jeśli to numer ojca to się wystraszy (w końcu konto założone jest na niego) i wyśle ci kasę szybciej niż myślisz :)

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:44:59

eh nie wiem co robic, nuby jestem wkurzona i chce taka zadyme robic ale tez jestem czlowiekiem ;// moze sie odezwie ta panna wkoncu ;///

co zrobic z ta szafowiczka ?

24 lis 2012 - 17:50:31

w poniedziałek zadzwoń jesce raz na ten nr i powiedz, że do tej pory z ich strony cisza więc zgłaszasz sprawę na policję. to samo napisz na pw. zobaczysz co z tej rozmowy wyniknie. jeśli kompletnie nic to idź na ta policję i już. nic innego nie zrobisz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Takko rezerwacje towaru przez pracownice