Obecnie rozmawiamy o:

w czym śpicie?

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam takie pytanko moz akurat sie trafi ktos kto pracuje w Takko i bedzie wiedział....mianowicie ile czasu pracownice w/w sklepu mogą rezerwować towar dla siebie?
Dla wyjaśnienia:9 listopada byłam w Takko, spodobał mi sie jeden sweterek ale nie było juz rozmiaru, podchodząc do kasy zauważyłam że na wieszaku za pracownicami wiszą dwa sweterki w moim rozmiarze, zapytałam do kiedy są ewent.odłożone a pracownica na mnie naskoczyła ze one napewno beda sprzedane bo pracownice sobie odłożyły...dziś 23 list. czyli 3 tyg.pozniej wchodze do Takko a tam dalej sweterki sobie wiszą....Dla mnie to okradanie sklepu poniewaz klient juz dawno by zapłacił za towar i sklep by zarobił , a tak swetr wisi i nie wiadomo na co czeka....

nic nie poradzisz.

nie mam pojecia

zazwyczaj w sklepach mozna odkladac ciuchy na jeden dzien... watpie aby pracownice mialy jakies specjalne przywileje i mogły blokowac towar na kilka tygodni O_o

poproś kierownika i się dowiedz

popros o rozmowe z wlascicielem sklepu

No tylko Takko to sieć i wątpie czy w moim mieście bedzie szef sklepu, juz napisałam do centrali ale wątpie zeby mi odpisali, a kierowniczką jest ta niemiła laska co na mnie nafukała jak zapytałam ile ta rezerwacja moze trawac bo moze pracownice sie rozmyśla aja bym go na 100% kupiła...kazała mi do łodzi jechc bo tam mają 3 sklepy Takko

Eh. Wiem tylko tyle, że w niektórych sieciówkach można odłożyć sobie ciuch (chodzi o pracowników) i czekać np. na przecenienie go, a później i tak nie kupować. Może tu być podobnie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Policzmy ile nas jest