Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 07:46:07

Nie bedziemy rozmawiac tu o aspektach urody. Sprawa jest dosyc powazna, z moich obserwacji , badan naukowcow(gdzies zapodzialem linka) wynika ze brunetki wola przyjaznic sie z brunetkami a blondynki z blondynkami.
Rzadko mozna zaobserwowac widok blondynek i brunetek siedzacych przy jednym stoliku w pubie popijajacych piwo. Naukowcy dochodza do wniosku iz kolor wlosow u kobiet ma kolosalne znacznie. Brunetki sa niezalezne i samowystarczalne, twardo stapajace po ziemii. Blondynki sa znane z radosnego i beztroskiego podejscia do zycia. Na podstawie analizy ustalono ze brunetka szybciej znajdzie wierna przyjaciolke/kumpelke w brunetce niz w blondynce. Tak samo jest z blondynkami. NIe ustalono dlaczego tak sie sie dzieje, duzy wplyw moze miec tu podswiadomosc.

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 07:59:02

Co za glupoty

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:02:19

Dlaczego tak sadzisz?

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:06:31

Bo tak jest :D jestem blondynka, a wiekszosc moich bliskich przyjaciole to brunetki.

Ogolnie to niedorzecznosc. Uwarunkowania psychologiczne majace ulatwic kontakt z drua osoba tkwia w osobowosci a nie w wygladzie

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:09:18

ja naturalnie jestem brunetka, jeszcze miesiac temu bylam blondynka a teraz jestem ruda....to jakiego koloru wlosy maja moje przyjaciolki?

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:13:34

Haha, dobra zagadka :D

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:17:45

Wziąłeś to z 'faktu'? ;]

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 08:28:11

lolo88 trafne spostrzeżenie:)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:39:09

jak się tak zastanowię... to nie mam pojęcia czy może w tym coś być, bo większość moich znajomych już nawet nie pamięta jaki ma naturalny kolor włosów...:P

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:42:12

Przestań czytać głupoty w internecie. Mam znajomą, która przyjaźni się z blondynką, a sama jest brunetką. Obie w sumie siebie warte x) A tak na marginesie co mają powiedzieć rude? :P

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:42:40

A szatynki?A rude?No fakt, rude są wredne, to nie maja przyjaciół;P Albo siwe? A jak ktoś ma włosy różowe?
Ja jestem szatynką przerobioną na brunetke, w lecie blondziałam, a w liceum eksperymentowałam z czerwieniami i ciemnymi rudościami. A teraz mi się marzą granatowe, albo fioletowe pasemka;) A moja przyjaciółka jak ja miałam jasne-ona ciemne, teraz ja mam ciemne- ona jasne.

Przypominam, bo większość sobie to myli, że szatynka ma włosy jasno brązowe, natomiast brunetka- czarne(bardzo ciemne).

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:43:11

Cytat
bizuteria2
Co za glupoty

straszne głupoty:)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:45:33

faktycznie głupoty :) ja sie przyjaźnie z blondynką a sama jestem brunetką. dogadujemy sie bardzo dobrze od wielu lat ;)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:47:33

a wg mnie prawda :)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 11:49:39

Ale głupoty!
Ja jestem blondynką a moje wszystkie najbliższe koleżanki to brunetki lub szatynki :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co robic? allegro