Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:16:13

Pierdoły :p

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:17:51

nie wiem skad to wzielas... ja np jestem naturalna blondynka a mam przyjaciółki praktycznie same brunetki... ALE ! mam zafarbowane włosy na czarno :) Hmmm nie wiem co to zmienia w Twoich badaniach:)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:21:45

a szatynki i rude są forever alone... lolo idz do szkoly albo znajdz sobie jakąś prace, a nie na szafie przeprowadzasz badania i analizy.

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:26:34

też jestem blondynką a najlepsze dwie kumpele mają kolor włosów rudy a druga czerwona a z pracy którą najbardziej się dogaduje jest brynetką

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:27:10

Nieważne już zresztą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 13:30 przez Evans18.

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:28:17

Z punktu widzenia kobiety raczej powinno byc tak,ze jesli jestem czarna to nie chce zeby moja kol byla taka sama :D w uproszczeniu mowiac chodzi o to ze kobiety lubia sie wyrozniac :) wiadomo o co chodiz

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:31:36

jakie bzdury ja jestem naturalna brunetka a moja przyjaciolka blondynką i odkąd sie poznalysmy jestesmy jak siostry juz ok 5 lat. I co kolor wlosow ma do tego ??

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:36:25

no nie potwierdze teori którą napisałeś moją najlepszą przyjaciółką jest blondynka, kiedyś inna - ruda a bardzo dobrą koleżanką także blondynka :)

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:39:17

a co z łysymi? nie mają przyjaciół? :(

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 13:59:42

Hahaha

Moje 3 przyjaciółki: czarna, ruda i blondynka.
Przyjaciel- blondyn.
Dobre kumpele- i brunetki i blondynki.
Ja- brunetka/szatynka (nigdy tego nie rozróżniałam).

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 14:42:26

Znalazlem taka ciekawoste w necie jakis naukowiec pisal to o blondynach i brunetkach. Po co sie klocicie? TO nie moje wywody tylko owego naukowca. Moim zdaniem cos w tym jest i nie powiecie mi ze kolor wlosow nie ma absolutniego zadnego znaczenia. Kilka szafiarenek nawet przyznalo mi racje. Dobra za bardzo wchodze w wasz sekretny swiat. Pora wrzucic na luz i zajac sie pisaniem ksiazki

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 18:13:06

Cytat
lolo88
Znalazlem taka ciekawoste w necie jakis naukowiec pisal to o blondynach i brunetkach. Po co sie klocicie? TO nie moje wywody tylko owego naukowca. Moim zdaniem cos w tym jest i nie powiecie mi ze kolor wlosow nie ma absolutniego zadnego znaczenia. Kilka szafiarenek nawet przyznalo mi racje. Dobra za bardzo wchodze w wasz sekretny swiat. Pora wrzucic na luz i zajac sie pisaniem ksiazki

To pokaż te wywody owego naukowca, bo póki co pozostają one Twoimi wywodami. A właśnie że Ci powiemy, że kolor włosów nie ma absolutnie żadnego znaczenia, nie tak dobieramy sobie znajomych. Absolutnie się z Tobą zgadzam, wrzuć na luz i zajmij się swoim życiem, najlepiej zniknij z babskiego forum, bo to chyba nie miejsce dla Ciebie.

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 18:15:46

moja najlepsza przyjaciółka jest blondynką, a ja brunetką (chociaż teraz mam rude włosy) i jakoś nigdy nie dobierałam sobie przyjaciół względem czupryny na głowie.
bzdura!

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 18:20:43

hahahhaha :D Jestem brunetką, moja przyjaciółka (i większość dobrych koleżanek) to naturalne/farbowane blondynki :D

Blondynki vs Brunteki

11 lis 2012 - 18:22:22

Cytat
lolo88
Znalazlem taka ciekawoste w necie jakis naukowiec pisal to o blondynach i brunetkach. Po co sie klocicie? TO nie moje wywody tylko owego naukowca. Moim zdaniem cos w tym jest i nie powiecie mi ze kolor wlosow nie ma absolutniego zadnego znaczenia. Kilka szafiarenek nawet przyznalo mi racje. Dobra za bardzo wchodze w wasz sekretny swiat. Pora wrzucic na luz i zajac sie pisaniem ksiazki

Od tego co wymyślił jakiś szalony naukowiec bardziej istotne jest to co naprawdę myślą kobiety. A to że kilka przypadków akurat się spasowało to normalne bo nie ma reguły.
Jak można tak idiotyczne generalizować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szuściiiiii.....