Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:13:06

Byłam w wielu NY i zgodzę się z tym, że ciuchów jest tyle na tych obrotowych wieszakach, że nie idzie nic zobaczyć, ani ściągnąć :/
Co do Bershki to się z tym nie spotkałam ;)

zweryfikowana
Posty: 638
Ostrzeżenia: 4/5

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:16:47

tam jest zawsze tak nawalone.ale ja sie juz przyzwyczaiłam. skzoda tylko ze na dziewczyny z rozmiarem L cieżko znaleźć cos . przynajmniej ja mam z tym problem

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:18:23

za granica tak jest, ze lezaq ciuchy na ziemi - podczas wyprzedazy,buty porozwalane-ze z trudem znajdujesz drugiego do pary... moze przechodzimy na ten europejski system- nie oplaca im sie ukladac, jak za 10 min znow zostana przetrzepane wieszaki, poprzymierzane i rzucone...

sama nie wiem, syf jest - to fakt - zniecheca bardzo do zakupow... ;/

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:20:09

Niestety zawsze tak tam jest.Przynajmniej w Krakowie;) Moja koleżanka ostatnio powiedziała ze jeszcze takiego b.....u w sklepie nie widziała;D

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:22:56

No ja też byłam w kato ... masakra. Uwielbiam bershkę, ale od razu stamtąd wyszłam, bo mi się odechcialo przez ten bajzel ...

A naprawdę można fajne rzeczy upolować;p

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:22:58

Cytat
inka170594
Hej , byłam wczoraj w scc i zajrzałam do Bershki . nigdy tam nie zaglądałam , bo nie znałam tej firmy ale polubiłam ją ze względu , że na szafie jest z tej firmy dużo ciuchów . Szczerze to się bardzo rozczarowałam. Nigdy nie widziałam takiego bałaganu !!! uwierzcie ! po prostu jak w ciucholandzie , stosty ubrań , jenda na drugiej . Chyba wyłożyli wszystko co mieli na magazynie. Totalny żal =/ . Pytanie do dziewczyn z okolic katowic , które czesto bywają w scc .
Czy tam zawsze tak jest czy to przez przeceny ?.


No co Wy gadacie ! Wszystko było wyłożone, ponieważ to były końcówki kolejki i w przecenie. A kiedy ludzie widzą przeceny to wiadomo co robia, oglądają. Co chwile ktoś coś ogląda i kładzie byle jak. Można zrozumieć, że potem jest bałagan. Co chwile i tak pracownicy starają się to układać.
Zawsze wszystko jest uporządkowane !

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:23:38

Cytat
piska
Byłam w wielu NY i zgodzę się z tym, że ciuchów jest tyle na tych obrotowych wieszakach, że nie idzie nic zobaczyć, ani ściągnąć :/
Co do Bershki to się z tym nie spotkałam ;)

Ja ostatnio byłam w NY...masakra.Chodziłysmy z koleżankami po paskach i po ciuszkach. Nawet nie chcę mysleć ile czasu po zamknięciu siedzą sprzedawcy żeby to wszystko doprowadzić do ładu...<bezradny>

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:27:38

Cytat
nelka74
Cytat
piska
Byłam w wielu NY i zgodzę się z tym, że ciuchów jest tyle na tych obrotowych wieszakach, że nie idzie nic zobaczyć, ani ściągnąć :/
Co do Bershki to się z tym nie spotkałam ;)

Ja ostatnio byłam w NY...masakra.Chodziłysmy z koleżankami po paskach i po ciuszkach. Nawet nie chcę mysleć ile czasu po zamknięciu siedzą sprzedawcy żeby to wszystko doprowadzić do ładu...<bezradny>
Ja też ostatnio byłam w NY i było tak samo. Szukałam stroju kąpielowego, a praktycznie żadnego nie było na wieszaku - wszystkie leżały porozwalane na ziemi. Jak to zobaczyłam od razu mi się odechciało zakupów ;)

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:35:34

tak jak są przeceny to straszny syf jest, w takim szale kupiłam kiedyś w scc w bershce za małą bluzkę i bolerko z dziurą, którą zauważyłam dopiero w pociągu jak jechałam do domu, myślałam, że się wscieknę! Malo tego w domu przymierzyłam bluzkęi okzalła się za mała. Normalnie pech a do Katowic 100 km nie warto było się wracać :(

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:37:54

W Bershce w SCC zawsze jest taki "porządek", normalka. Rzeczy na ziemi, podeptane itp.

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:39:43

zaglądnijcie do NY lub Bershki w Galerii Krakowskiej ..... to jest masakra....:/

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:39:56

no niestety Bershka ma totalny syf...

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:43:10

Cytat
FEIST
zaglądnijcie do NY lub Bershki w Galerii Krakowskiej ..... to jest masakra....:/

O tym właśnie pisałam;) Koszmar z ulicy Wiązów;P

Silesia City Center - katowice

10 lip 2009 - 22:48:18

tam to jest na porządku dziennym, aż się wchodzić nie chce... w innych sklepach nawet jak jest wyprzedaż to wszystko jest poukładane

Silesia City Center - katowice

17 lip 2009 - 16:00:15

gadanie. jak jest wyprzedaż to zawsze tak wygląda w jakiejkolwiek sieciówce młodzieżowej która jest popularna. to świadczy tylko o tym, że sklep jest oblegany i że ludzi interesuje towar. a jak już są te mega duże przeceny to w większości sklepów cięzko upilnować żeby jakoś wyglkądało. pracowałam w silesi, co prawda nie w bershce, ale coś na ten temat wiem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-07-17 16:05 przez kura_w_galopie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupuj sprzedaj! jak sie to robi??