Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:18:27

olać ją na calej linii, nie wdawać się w zaczepki, to chyba najlepsze rozwiązanie

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:20:02

Obij ryj ,bezwzględnie, ja bym porządnie wpiepsz*yła su*ce.
Nie widzę innego rozwiązania.
Jest zazdrosna i może myśli ze takim sposobem jeszcze go dostanie..?

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:21:24

Cytat
theyso
Ja osobiście jestem max wredna, bo mam chłopaka- a nie mogę znieść że mój były układa sobie życie na nowo. Niestety, rozstaliśmy się w przykrych okolicznościach ok. rok temu. I robie głupie podchody. Mamy wspólnych znajomych, więc plusuje tym, że często go widze. Że mam nad nim kontrole. Wiem, że to złe- ale to taka forma zabawy uczuciami, tak jak kiedyś on zagrał na moich tak teraz mszcze się na nim. A co do tej dziewuchy- daj se spokój, rpzecież widać, że zazdrosna. OLAĆ MOCZEM.

Rozbawiło mnie to :D Najpierw opisałaś swoje zachowanie pokrewne do zachowania tamtej, a potem w tym kontekście doradziłaś, że taką osobę cyt. "OLAĆ MOCZEM" ;]

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:23:29

nie no ja czekam tylko na moment aż sama zacznie sapać i ręce wyciągać to ją połamię, ale jak na razie mnie omija szerokim łukiem oO

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:26:14

Masz rację, narób sobie problemów przez jakąś głupią pii.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:27:13

Wszystko wszystkim. Najrozsądniej jest olać ale do pewnego momentu! Jak można olać to że ktoś mi pluje w twarz ? Przepraszam ale cipa z niego nie facet. I będzie tak robić dalej bo co innego ignorowanie tego a co innego strach przed zareagowaniem- no bo tak to wygląda.

zweryfikowana
Posty: 892
Ostrzeżenia: 1/5

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:29:03

Cytat
drive
nie no ja czekam tylko na moment aż sama zacznie sapać i ręce wyciągać to ją połamię, ale jak na razie mnie omija szerokim łukiem oO
O, widzę, że z mojej miejscowości ;D Ale to tak btw. A co do tematu - dobrze, że się panna trzyma od Ciebie z daleka, choć na miejscu chłopaka chyba bym nią mocno potrząsnęła... albo faktycznie traktowała jak powietrze. Zazwyczaj to pomaga, wiem z doświadczenia.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:29:24

Cytat
gala-gradiva
Masz rację, narób sobie problemów przez jakąś głupią pii.

nie chodzi już o to, ale po prostu wiem że K. nie jest osobą, która uderzyłaby kobietę nawet kiedy jest taką pizd*. Więc już ja wolę oddać jej za mnie i za niego. Ale sama tego prowokować nie chcę, jestem ciekawa czy odważy się do mnie podejść.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-14 22:31 przez drive.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:31:57

Zawiało tu "strasznym filmem",dziecinada jak nic...,nie reagujcie,lekceważcie ją i tyle...to ją powinno troszke zbić z tropu,im bardziej widzi,że Wam dokuczyła,tym bardziej ochota ją bierze na więcej...a po co jej dawac satysfakcję i powody do intryg???.
Jeśli zobaczy brak zainteresowania poczuje się "przegrana"zda sobie sprawę ,że swoim bzdurnym zachowaniem nic nie zdziała:)

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:32:35

Cytat
theyso
Mam 22lata, nie czuję się jak dziecko. Przeszłośc, dla kogoś kto niszczył ci przez 4 lata życie?:> dajj spokój i Ty. Może ta dziewczyna czuje sie wykorzystana, oszukana? Spójrz na to obiektywnie. Przemyśl wszystkie za i przeciw.
dalej Ci niszczy życie bo nie potrafisz sie od niego uwolnić i dalej Ci zależy.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:40:49

Cytat
gabi741
Ja bym traktowała jak powietrze ją .. to podobno najbardziej wkurza i najbardziej działa

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:45:09

Cytat
czarna1609
Obij ryj ,bezwzględnie, ja bym porządnie wpiepsz*yła su*ce.
Nie widzę innego rozwiązania.
Jest zazdrosna i może myśli ze takim sposobem jeszcze go dostanie..?
agresja i przemoc załatwia wszystko?
poziom twojej wypowiedzi jest żałosny.

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:47:46

dorosłe dziewczyny (bo raczej nie kobiety) a zachowują się jak prostaczki, masakra:/
idź broń swojego chłopa pazurkami bo jest na tyle wychowany że kobiety nie obrazi hehe :)
a potem dziwota że faceci odchodzą do tych normalnych, spokojnych dziewczyn które nie plują jadem na około a same okazuja się być całkowicie bez klasy:/
nie wiem czy wiesz na plucie jest paragraf no ale za pobicie "ładniejszy" także powodzenia

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:48:53

ja bym z nia porozmawiala i tyle.
pewnie ona jest zazdrosna a nie zostawil jej np dla ciebie?

Była mojego chłopaka

14 wrz 2012 - 22:54:40

właśnie to jest w tym zabawniejsze że to ONA go rzuciła, więc tym bardziej mnie to wszystko zastanawia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problemy z szafowiczką