Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 09:50:29

No i doszło do tego , że ja również doświadczyłam problemu z szafowiczką ! Otóż sprawa wygląda tak :
Kupiłam od dziewczyny ramoneskę , następnie napisałam wiadomość z prośbą o numer konta i cisza , poźniej następne wiadomości z prośbę o jakiś kontakt dalej cisza ... Po 4 dniach odpisała, że ma problem z hasłem do konta bankowego i że naprawi to jutro . Czekałam na odpowiedź i dalej się nie doczekałam . Zaproponowałam , że możemy się spotkać ( mieszkam w tym samym mieście) i skoro ma problem z kontem dam jej pieniążki do ręki , ale odzewu znowu brak . Kurtki nie mam , a zimno się robi . Fakt mogłabym w między czasie poszukać innej i inną kupić , ale jak nagle będę musiała zapłacić za poprzednią to nie będę już miała z czego a to nie są małe pieniądze ;/ Co mam zrobić dziewczyny ? Mam nadzieję że tym razem mi pomożecie ;)

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 09:54:21

Daj jej jeszzce kilka dni i zacznij szukać nowej. Przecież nie będziesz w nieskończoność czekać na sfinalizowanie transakcji, zwłaszcza że jest możliwość spotkania się i osobistego zakupu.

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 09:57:46

Napisz do niej,że czas ucieka,a Ty potrzebujesz kurtki,niech jasno okresli swoje stanowisko.Daj jej 2 dni,jesli sie na transakcje nie zdecyduje,poinformuj ją,że rezygnujesz i idź na zakupy.

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 09:58:08

wystaw jej lipe i poszukaj nowej jest nie poważna

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:04:04

Cytat
hennes
Daj jej jeszzce kilka dni i zacznij szukać nowej. Przecież nie będziesz w nieskończoność czekać na sfinalizowanie transakcji, zwłaszcza że jest możliwość spotkania się i osobistego zakupu.

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:05:21

Napisz do niej,że jeśli nie chce Ci jej sprzedać to niech Cie o tym poinformuje to poszukasz innej.

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:09:02

Ja mam gorzej, już drugi raz problem z wymianą. Za pierwszym razem wpłaciłam pieniądze, a sukienkę dostałam po miesiącu, po wielu mailach. Tym razem wymieniłam się - dwie rzeczy za dwie. Wysłałam dwie prawie nowe sukienki: małą czarną z H&M i gorsetową floral z Orsaya, ich wartość to ponad 2 stówy. Czekam już miesiąc i nie dostałam tych rzeczy, które miała mi wysłać, na początku kręciła, że dawno wysłała, prosiłam o dowód nadania na maila to napisała, że wysłała mi mailem - oczywiście żaden mail nie doszedł. Napisałam do administracji, czekam na odpowiedź. Dziewczyna już wcale nie odpisuje, nie wiem sama co robić. Nie mam kasy, żeby tak marnować na jakieś złodziejki. Wymieniłam się za kurtkę na zimę. Mam małe dziecko i mnóstwo wydatków :(

zweryfikowana
Posty: 177
Ostrzeżenia: 1/5

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:09:33

Napisałam , ale pewnie znowu sama do siebie . Nie chcę poźniej dostać negatywnego komentarza , gdy za nią nie zapłacę ;/ A administracja nie wiem czy zrozumie ...

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:09:53

daj jej święty spokój z tą kurtką, nie kazdy siedzi codziennie na szafie,

ale z drugiej strony jesli będzie pózniej nagle świrowała, bo coś ją przyciśnie chociazby z pieniedzmi i sie wszystkie hasła nagle znajdą:) to sytuacja jest jasna, nie musisz kupować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-15 10:10 przez Dewelinka_1989.

Problemy z szafowiczką

15 wrz 2012 - 10:14:59

Napisz,czy ma zamiar sprzedac Ci tę kurtkę,jeśli dalej nie będzie się odzywać,wystaw negatyw i szukaj innej ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

reklamacje