Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:15:18

Cześć wszystkim.
Na Szafie po raz enty spotykam się z mniej-więcej taką sytuacją:
dziewczyna pyta o daną rzecz, ok, wszystko pasuje, cena, stan itd. I nagle pada pytanie o firmę. Nazwę producenta podaję i jeśli nie jest to markowa firma tj. H&M(chyba nazbyt popularny na Szafie), Zara, Bershka lub inna sieciówka, sprawa ucicha lub dostaję wiadomosć "aha, to dziękuję". czy metka faktycznie jest taka ważna? ;)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:18:19

Zależy dla kogo ;) Ale faktycznie bardzo często ludzie kupują dla metek, najśmieszniejsze gdy na lumpach są laski szukające tylko rzeczy z właśnie sieciówek ^^

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:19:24

Dla mnie nie jest ważna. Czasami kupuję ciuchy w butikach np gdzieś na rynku, i są 100% lepsze niż i czy te z bershki czy H&M'u. W sieciówkach też robię zakupy, ale tylko jak są jakieś okazje. Na pewno nie dam za spodnie 169zł itd...

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:20:26

w sumie to nie jest wazna ,a juz napewno jesli chodzi o h&m ,chociasz prawda jest taka ze rzeczy z jakiejs naprawde dobrej firmy sa jakosciowo bardzo dobre,,,,,np jesli widze ciuszek np firmy rinascimento to jestem od razu zainteresowana bo maja super rzeczy trwałe itd ,,,takze jest tak ze metka firma decyduje o tym czy kupujemy ,,,,chociasz oczywiscie sa rzeczy nieznanych firm a sa dobre

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:20:39

hmmm....chodzi o jakoś rzeczy markowych nad tymi bez marek,na markę zwracam największą uwagę jeśli chodzi o buty

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:22:20

dla mnie nie ma to żadnego znaczenia byle to nie był chiński szajs ;D

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:23:03

zazwyczaj te markowe to jedno wielkie g...o:)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:23:19

dla mnie metka nie jest najważniejsza, aczkolwiek ważna, ale nie mam ulubionej marki, w każdej znajdę coś dla siebie, w jednej więcej w drugiej mniej:)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:24:38

Metka jest wyznacznikiem jakości(chciaz nie zwasze markowy ciuch jest dobrej jakości) ja tez jednak wole widzieć jakiej marki jest dana rzecz, wtedy mam jakies porównanie np z rzeczami z bazarku:)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:24:39

dołacze sie jeszcze jak pisze kolezanka wyzej jesli chodzi o buty to dla mnie jest wazna firma i np jesli chodzi o sukienki teraz tak łątwo kupic dziadostwo a np wybierajac sukienki marki ASOS wiem ze bedzie super ,mam pare rzeczy z tej firmy i sie nie zawiodłam patrzac na firme

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:25:14

Cytat
madzia0702
hmmm....chodzi o jakoś rzeczy markowych nad tymi bez marek,na markę zwracam największą uwagę jeśli chodzi o buty

i właśnie takie rozumowanie jest błędne...
często w sieciówkach można dostać zwykłą tandetę gorszą od tej z chin
a np. w sklepie niemarkowym można kupić coś bardzo dobrej jakości

niestety wiele osób zwraca uwagę na markę i z pewnością nie chodzi o tą "niby jakość" tylko ten lans i poczucie bycia lepszcym skoro ma się ciuchy "z metkami"

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:25:18

dla mnie metka nie ma znaczenie, jesli ciuch jest po cenie markowej rzeczy, to fakt leipej kupic markowa. Tylko ze tu mowie o np adidasach nike, puma.
a jesli chodzi o ciuchy to musi byc ladne nie wazne jaka firma;)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:25:59

hehe widocznie tak:) zerkniecie? <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-12 19:16 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:26:04

lubie czasem kupic cos w sieciówkach ale nie jest to dla mnie az takie wazne czy kupie cos w np h&m czy w chinczyku ;)

Bo liczy się metka? ;)

12 kwi 2012 - 16:26:18

Zależy o jaki ciuch chodzi, bo np. za spodnie z Zary mogę dać więcej niż za "zwyklaki", bo mam kilka par i wiem, że są bardzo dobrze wykonane, ale za ciuchy z h&m bershki itd. nie, bo dla mnie rzeczy bez metek są zdecydowanie lepszej jakości niż stamtąd. Za to bardzo cenię jakość topshopu, RI i REserved, ostatnio też polubiliśmy się z housem:) ale nigdy, przenigdy nie kupuję ciuchów dla metki i nie rezygnuję z zakupu, jeśli coś metki nie posiada;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to moja wina?