Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:49:43

Powiedzcie mi jak Wy żyjecie ? Za co ? Mi ciągle na wszystko brakuje pieniędzy :( Podsuńcie mi jakies pomysły gdzie bym mogła sobie dorobić bo już czasem wariuje od tego wszystkiego :(

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:51:30

na szafie sobie możesz dorobić.

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:53:03

kiepski pomysł. Kiedys jeszcze był szał na takie kupowanie ubrań, jednak teraz nie bardzo ktos chce tutaj kupować, zresztą nie ma co się dziwić. Za dużo oszustw..

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:54:37

ja jestem przyzwyczajona do oszczędzania przez całe życie. na wodzie, często też jedzeniu. a na ciuchy wydaje to co zarobie ze sprzedaży ;) tez nie wiem co robic, czekam aż skoncze studia i będe szukac jakiejkolwiek pracy. chciałabym zarobic na prawo jazdy, ślub itp ale jest ciężko :(
no, to się pożaliłam :)

zweryfikowana
Posty: 1.064
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:55:49

może bedziesz zainteresowana?
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 22:43 przez moderator.

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:56:32

Mi cały czas brakuje - wiadomo - student ;)

ale zawsze coś wykombinuje i kasa jest ;)

czasami trzeba zmieniać priorytety ;)

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:57:37

Zależy kiedy masz czas. Dobrym sposobem na jakieś dodatkowe pieniądze jest inwentaryzacja, albo hostessa/promotor na weekend do jakiegoś sklepu. Takich ogłoszeń o pracę jest całkiem sporo. Możesz też dawać korki jak jesteś z czegoś dobra. Ciężko mi doradzić nic o Tobie nie wiedząc.

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:58:40

ja pracuje na wakacjach za granicą i to mi wystarczy

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 19:59:14

Cytat
unikatowa93
Zależy kiedy masz czas. Dobrym sposobem na jakieś dodatkowe pieniądze jest inwentaryzacja, albo hostessa/promotor na weekend do jakiegoś sklepu. Takich ogłoszeń o pracę jest całkiem sporo. Możesz też dawać korki jak jesteś z czegoś dobra. Ciężko mi doradzić nic o Tobie nie wiedząc.
moja koleżanka jest dorywczo hostessą na targach w Katowicach i zarabia 450zł za weekend a mówiła ze mało tam robi ^^

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:01:43

he , trzeba się dobrze ustawić, to jest klucz do sukcesu ;p

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:02:21

Cytat
Amanda90
Cytat
unikatowa93
Zależy kiedy masz czas. Dobrym sposobem na jakieś dodatkowe pieniądze jest inwentaryzacja, albo hostessa/promotor na weekend do jakiegoś sklepu. Takich ogłoszeń o pracę jest całkiem sporo. Możesz też dawać korki jak jesteś z czegoś dobra. Ciężko mi doradzić nic o Tobie nie wiedząc.
moja koleżanka jest dorywczo hostessą na targach w Katowicach i zarabia 450zł za weekend a mówiła ze mało tam robi ^^

zależy na jaką okazje się trafi. Najwięcej płacą za promowanie alkoholi. Ja pracowałam jako promotor kilka razy na działach chemicznych i ok. 200zł za weekend miałam. Praca nudna i faktycznie za dużo roboty nie ma, a te 200zł to jednak zawsze coś. ;)

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:05:36

nie wiem jak ci pomoc.. moze praca w wakacje za granica

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:07:39

Ja wiecznie nie mam kasy- tylko 200zł na busy na uczelnię i wio.
A ubrania??? Hmm, jak wybłagam mamę raz na ruski rok to mam

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:08:15

Cytat
unikatowa93
Cytat
Amanda90
Cytat
unikatowa93
Zależy kiedy masz czas. Dobrym sposobem na jakieś dodatkowe pieniądze jest inwentaryzacja, albo hostessa/promotor na weekend do jakiegoś sklepu. Takich ogłoszeń o pracę jest całkiem sporo. Możesz też dawać korki jak jesteś z czegoś dobra. Ciężko mi doradzić nic o Tobie nie wiedząc.
moja koleżanka jest dorywczo hostessą na targach w Katowicach i zarabia 450zł za weekend a mówiła ze mało tam robi ^^

zależy na jaką okazje się trafi. Najwięcej płacą za promowanie alkoholi. Ja pracowałam jako promotor kilka razy na działach chemicznych i ok. 200zł za weekend miałam. Praca nudna i faktycznie za dużo roboty nie ma, a te 200zł to jednak zawsze coś. ;)
no własnie. zwłaszcza jak się studiuje dziennie. ona jest na targach a czego do sie dowiaduje na bieżąco ;)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

Brak pieniędzy...

29 mar 2012 - 20:09:22

Cytat
ingoruje_pasztety
nie wiem jak ci pomoc.. moze praca w wakacje za granica
Bardzo bym chciała jednak nikt ze znajomych, tym bardziej rodziny nie wyjeżdza więc sama też nie pojade :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EBAY POMOCY!