Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:34:31

Dziewczyny zastanawia mnie rzecz, z którą spotkałam się trzykrotnie na szafie.
Kupiłam rzecz od dziewczyny z samymi pozytywami, dopłaciłam 7 zł za polecony (za bluzeczkę, więc w jej gabarycie za 7 zł spokojnie byłby priortet polecony), wybrałam sposób dostawy przesyłka z potwierdzeniem. Mija tydzień od wpłaty, dziewczyna łaskawie się odzywa po moich ponagleniach, że "wysłała ale zwykłym priorytetem" mimo, że prosiłam jak człowieka o polecony tym bardziej, że wybierając sposób dostawy, ZAZNACZYŁAM :(

Teraz mogę się pocałować, zależało mi na rzeczy bardzo ...


Co robić w takich sytuacjach ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 11:56 przez marcelka7771.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:37:48

Ja bym odesłała jej rzeczy jak dostaniesz, bo nie wywiązała się z umowy.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:38:48

Cytat
rozgwiazda7
Ja bym odesłała jej rzeczy jak dostaniesz, bo nie wywiązała się z umowy.

O to chodzi, że NIC nie dostałam.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:39:24

zgłosić na policję!
Kasę wpłaciłaś, zaznaczyłaś jaka wysyłka.
A kto wie, czy ona wysłała? Zapłaciłaś za POLECONY, więc niech ona się teraz martwi... jak by mi ktoś tak zrobiła wściekłabym się... !!

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:39:52

jesli rzecz nie dojdzie niech ona odda Ci pieniadze a jak dojdzie to niech odda Ci pieniadze za polceony bo z jakiej racji wyslala bez potwierdzenia? zeby sobie zarobic te 2 zl , masakra;/
ps: dokladnie nie wiadomo czy w ogole wyslala ta rzecz. ile juz czekasz na ten list?
priorytet idzie od 1 do 3 dni.
jesli czekasz dluzej zglaszaj do administracji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 11:44 przez bella_911.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:40:27

ale właśnie o to chodzi, że przez to, że wysłała zwykłym nie doszła... Ja bym na Twoim miejscu wystawiła neutralny albo nawet i negatyw...

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:41:00

Ale priortet to nie jest zwykły. Priortet mi zawsze listonosz tak jak polecony dostarcza osobiście. No, ale troche źle postąpiła. Jak ci sie to nie podoba to wystaw jej negatywa no bo nie wiem co innego możesz zrobić. Następnym razem bądź wyczulona i dokładnie zaznaczaj, ze inny niż polecony nie wchodzi w gre.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:41:25

Cytat
marcelka7771
Cytat
rozgwiazda7
Ja bym odesłała jej rzeczy jak dostaniesz, bo nie wywiązała się z umowy.

O to chodzi, że NIC nie dostałam.

Napisałam "jak dostaniesz" przecież, a jeśli nic do Ciebie nie dojdzie to żądasz zwrotu kasy najpierw, a potem dopiero możesz prosić policję o pomoc.

niezweryfikowana
Posty: 185
Ostrzeżenia: 1/5

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:41:38

o boże ,na policje ,wiem ze troche dziwnie z taka glupota ale trzeba dziewczyne ukarac

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:41:46

No i wystawię, bo się zdenerwowałam, nie chodzi mi tu o jakieś ciąganie po adminach ale sam fakt, że zaznaczasz opcję to nie, łapczywie zwykłym bo to przecież złotówka w kieszeni, brak poszanowania dla kupującego i jego pieniędzy. :/

Cytat
rozgwiazda7
Cytat
marcelka7771
Cytat
rozgwiazda7
Ja bym odesłała jej rzeczy jak dostaniesz, bo nie wywiązała się z umowy.

O to chodzi, że NIC nie dostałam.

Napisałam "jak dostaniesz" przecież, a jeśli nic do Ciebie nie dojdzie to żądasz zwrotu kasy najpierw, a potem dopiero możesz prosić policję o pomoc.

No raczej już nie, bo minęło już chyba 7 dni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 11:42 przez marcelka7771.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:42:11

niech Ci odda kasę. chciałaś polecony, jeśli wysłała zwykłym to na swoją odpowiedzialność

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:42:34

Cytat
Albi21
zgłosić na policję!
Kasę wpłaciłaś, zaznaczyłaś jaka wysyłka.
A kto wie, czy ona wysłała? Zapłaciłaś za POLECONY, więc niech ona się teraz martwi... jak by mi ktoś tak zrobiła wściekłabym się... !!

Ojeju...na policję z takim czyms? Jak była to tania rzecz to policja sie nawet tym nie zainteresuje.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:42:35

przesyłka nie doszła ewidentnie z jej winy. Niech Ci odda pieniądze, które wpłaciłaś. Umawiałaś się z nią na polecony, więc to ona nie wywiązała się z umowy.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:42:40

mi się wydaje , ze te wszsytkie które piszą , że wysłały zwykłym to najczęściej oszukują i w ogóle nie wysyłają rzeczy. Później twierdzą , że rzecz zaginęła a kupujący nie ma co zrobić. Uczciwy nigdy nie wysyła zwykłym a uczciwa nie jest chociażby z tego względu , że zapłaciłas za polecony a ona wysłała zwykłym i zarobiła na przesyłce. Ja jak ide na pocztę to nawet nie mogę wysłać takich rzeczy poleconym tylko poleconym wartościowym bo takie są przepisy, a raczej przepisy obowiązują na każdej poczcie? chyba , że wysyła w jakimś punkcie.


Jak dla mnie to masz do niej pisać , że niech Ci oddaje kase. Za błędy się płaci (o ile w ogóle tą rzecz wysłała) Ty chciałaś polecony i za niego zapłaciłas a ona sama sobie wysyła zwykłym to niech teraz za to płaci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-19 11:45 przez 16kaja16.

Brak słów wysyłka ...

19 lut 2012 - 11:46:15

skoro nie doszła to może ona wcale nie wysłała? wydaje mi się, że mimo wszystko rzadko paczki giną, chociaż ja nie wyobrażam sobie wysłać inaczej a później się tłumaczyć.. nie podarowałabym gdyby do mnie paczka nie doszła, zgłosiłabym na policję, niech oddaje siano a co

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gry - internet