Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 00:17:51

nie wiem moze to dlatego ze teraz poznia mi sie okres, tzn czekam na niego, moze dlatego tak żre :(

nie wiem w dziej z moją dieta jest spoko, jem co 3 gogodziny male porcje, a to ryż z warzywami, a to jogurt z platkami owianymi a to ciemne pieczywo z szynka
a na wieczor, wczoraj zeżarlam ptasie mleczko ( w sumie gdyby go nie kupili rodzice pewnie bym nie zjadla )
dzis ostatni posilek w pracy przed 20 ( do 22 w ciaglym ruchu ) ale pozniej zjadlam popcorn, pozniej czekoladki ktore dostalam z pracy, a do domu wrocilam i zjadlam az 4 kanapkli :( patrze w lustro i hce mi sie plakac, brzuch popsrosu rosnie eh :(

wiem ze powinnam przestac sie uzalac nad sobą, ale kurde brak tej mocnej woli :(
moze z nadejsciem wiosny bede miec wene na diete :(

________

wszystko przez okres jutro pewnie dostanea dzis mam zoladek bez dna :(
18:oo 4 kanapki
19:00 2 batony
21:oo 2hamburgery



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 21:45 przez rybaryba3.

niezweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 4/5

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 00:20:43

dnieta //MŻ.:) i cwicz duzo :) te wszystkie diety cud się nadały:P nic nie działają a jak działaja to efekt jojo.. ja z 68 zeszłam do 55... własnie tak jak wyżej napisałam :) pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 00:21:53

Pytasz czy my też jemy? Bo nie rozumiem.

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 00:23:43

Cytat
bezalbo
Pytasz czy my też jemy? Bo nie rozumiem.

o.O..pytam czy wy tez ma cie takie wieczorne napady, czy dieta na wieczor idzie wam rownie zle co mi, a moze odrotnie

niezweryfikowana
Posty: 431
Ostrzeżenia: 1/5

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 00:23:51

ja przed okresem zawsze tak mam, zjadłabym konia z kopytami i tłumacze sobie że mi sie nalezy za to że muszę cierpieć (mam baaardzo bolesne miesiączki) podczas okresu :P

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:31:25

Ja ogólnie nie jem od godziny 19. W ciągu dnia staram się jesc 5-6 małych posiłków dziennie. I efekt jest taki,że po dwóch tygodniach mam -4kg, a dodam,że póki co nie cwicze nic :)

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:32:44

Ja mam tak zawsze przed okresem,jem po prostu wszystko co spotkam na mojej drodze :D

zweryfikowana
Posty: 1.185
Ostrzeżenia: 1/5

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:41:32

Cytat
vampi1989
ja przed okresem zawsze tak mam, zjadłabym konia z kopytami i tłumacze sobie że mi sie nalezy za to że muszę cierpieć (mam baaardzo bolesne miesiączki) podczas okresu :P

i ja mam takie napady:)


s do do diety to ja z 65kg spadłam do 48kg mniej więcej w ciągu roku i nie stosowałam żadnej diety tylko zmieniłam nawyki na stałe:)

- teraz pije dozo wody niegazowanej min 2 l dziennie
- pije dużo zielonej i czerwonej herbaty ( nie słodzę bo nie lubię z cukrem)
- pieczywo zmieniłam na razowe
- staram się dużo ruszać i nie chodzi tu nawet o ćwiczenia ale po prostu zamiast jeździć wszędzie autem idę pieszo lub jadę rowerem, zamiast windy schody itp
- a co do zachcianek to stosuje zasadę że jak mam na coś ochotę to jem ale w rozsądnej ilości (bo jak sobie odmawiałam to jak w końcu pękłam to zjadałam tyle że masakra;/)
wg mnie trzeba żyć zgodnie z potrzebami naszego organizmu:)
- a ostatni posiłek jem 2-3h przed snem

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:42:47

Tak, to prawda, że wieczorem najbardziej myślimy o jedzeniu i mamy ochotę na wszystko. W moim przypadku to było spowodowane tym, że za mało zjadłam w ciągu dnia, tzn. do godz 14 a potem nadrabiałam wieczorem. I to właśnie słodycze. Ale od 3 lat w ogóle nie jem słodyczy, bo powtarzam sobie, że chcę być szczupła:] Po 2 miesiącach już nie odczuwałam potrzeby jedzenia cukiereczków, czekoladek itp. Oprócz tego jadłam obfity obiad i śniadanie- naprawdę duuuuuuużo. No i przekąski w postaci jabłek. Wieczorem zamiast jeść ćwiczyłam i wychodziłam ze znajomymi albo na spacery. Jak mi się chce jeść to żeby nie myśleć o tym po prostu sprzątam mieszkanie:]Pomaga w niemyśleniu o jedzonku:]Teraz ważę 50 kg przy 165cm wzrostu i mam mały brzuch( to właśnie o brzuch mi chodziło, bo zawsze wyglądałam jak kobieta w zaawansowanej ciąży). Powodzenia i wytrwałości Ci życzę

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:47:55

dieta? ja wczoraj wychlałam 3l coli, zjadłam naraz opakowanie zelek, 2batoniki i czekolade :D ale mam okres wolno mi ;-)

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 08:58:55

Cytat
beata0099
Tak, to prawda, że wieczorem najbardziej myślimy o jedzeniu i mamy ochotę na wszystko. W moim przypadku to było spowodowane tym, że za mało zjadłam w ciągu dnia, tzn. do godz 14 a potem nadrabiałam wieczorem. I to właśnie słodycze. Ale od 3 lat w ogóle nie jem słodyczy, bo powtarzam sobie, że chcę być szczupła:] Po 2 miesiącach już nie odczuwałam potrzeby jedzenia cukiereczków, czekoladek itp. Oprócz tego jadłam obfity obiad i śniadanie- naprawdę duuuuuuużo. No i przekąski w postaci jabłek. Wieczorem zamiast jeść ćwiczyłam i wychodziłam ze znajomymi albo na spacery. Jak mi się chce jeść to żeby nie myśleć o tym po prostu sprzątam mieszkanie:]Pomaga w niemyśleniu o jedzonku:]Teraz ważę 50 kg przy 165cm wzrostu i mam mały brzuch( to właśnie o brzuch mi chodziło, bo zawsze wyglądałam jak kobieta w zaawansowanej ciąży). Powodzenia i wytrwałości Ci życzę

ja tez staram sie byc na diecie i na wieczor nie raz zgrzeszylam :(

a tez teraz wygladam jak kobieta w ciazy, powaznie ;D

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 09:10:37

Cytat
Hooney_M
Ja mam tak zawsze przed okresem,jem po prostu wszystko co spotkam na mojej drodze :D

Dokładnie tak też mam:)

niezweryfikowana
Posty: 500
Ostrzeżenia: 2/5

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 09:12:55

też wieczorem chce mi się jeść, ale wtedy wodę piję ile się da i do łóżka szybko, żeby z rana już się obudzić :)
do przesady, myślisz, że jak raz zjadłaś ptasie mleczko to już jesteś nie wiadomo jak gruba..... poćwicz dziś więcej, to wszystko

wy tez tak macie ?:(

15 lut 2012 - 09:16:17

Cytat
Majka2011
dieta? ja wczoraj wychlałam 3l coli, zjadłam naraz opakowanie zelek, 2batoniki i czekolade :D ale mam okres wolno mi ;-)

A ja opakowanie ciastek Party,pół paczki Lay's paprykowe, duże piwo i Izzy Drinka :/ Ale impreza była to co,miałam siedzieć o marchewce i niegazowanej wodzie?:D Efekt taki,że na wadze 30 dag więcej :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proba zlota 333, kupic ?