Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 217
Ostrzeżenia: 1/5

tarot

04 lut 2012 - 12:22:03

Hej dziewczyny. Pewna kobieta mi wróżyła z kart tarota.
Jest mi dziwnie, bo to co było i teraźniejszość się bardziej zgadza niżeli nie zgadza. Byłam w lekkim szoku bo karty powiedziały mi jaka jestem. Moja sytuacja zawodowa się zgadza,uczuciowa hmm...można powiedzieć że jest dobrze (przynajmniej tak mi się wydaje) karty to potwierdziły,lecz więcej mówiły o tym, że związek jest fałszywy i ciągle ta zdrada... zdrada małżonków, kochanek... - na chwilę obecną wiem, że mój facet jest lojalny. Powiedziała mi, że grozi mi zdrada w związku, kochanek... - nie wiem jak mam to odcyztać słowo kochanek tyczy się mojego faceta? czy że ja sobie znajdę kochanka?
Tylko jedna karta wyszła mi normalnie, wszystkie inne były odwrócone do góry nogami, co nie wróży dobrze..

Ale interpretacji jest mnóstwo... może to nie dotyczyć bezpośrednio mnie.. (chyba) ?

Byłyście kiedyś u wrożki?

Sprawdziło sie?

tarot

04 lut 2012 - 12:25:09

Ja kiedyś oglądałam filmik o tym, jak łatwo manipulować umysłem. Facet, który nie znał ludzi, próbował na podstawie ich ruchów, grymasów wywnioskować ich życie.. to jest zwykła manipulacja- ja nie wierzę;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 5.158

tarot

04 lut 2012 - 14:07:02

tarot nie determinuje zdarzeń - tarot pokazuje sytuację tak, jak widzi ją w tej chwili. To, że teraz pokazał Ci, że bedziesz zdradzona albo zdradzisz, wcale nie oznacza, że tak będzie. To oznacza tylko tyle, że wszystko zmierza właśnie w takim kierunku. Nie słuchaj tarota na ślepo.

tarot

04 lut 2012 - 14:12:00

nie nakrecaj sie i nie mysl o tym. zgadzam sie z betulek, ale dodam jeszcze, ze tarot kojarzy mi sie ze zlem i nie powinno sie bawic w takie rzeczy...

tarot

04 lut 2012 - 14:15:52

nie wmawiaj sobie nic. tylko Ci namiesza w głowie.
i nigdy się w to już "nie baw"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 14:16 przez izkaaa93.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nękanie w internecie