Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:37:53

Witam dziewczyny. mam zapytanie do dziewczyn z okolicy Łodzi,Tuszyna -chodzi mi o hurtownie , które sie tam znajdują. czy naprawde jest tam tak tanio ? mieszkam w Poznaniu i u nas jest WGO- giełda odzieżowa - ceny nie maja zbyt niskich w porównaniu ze sklepami w Poznaniu ;( Czy warto jechać i zaoptrzyć sie w Łodzi czy Tuszynie ? proszę o odpowiedź osóby ,które maja pojęcie o cenach teraźniejszych a nie z przed 10lat ;/ pozdrawiam ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 10:38 przez blondyneczka87.

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:39:33

nie polecam, jest tak drogo ostatnio co w zwykłych sklepach. po prostu masz większy wybór. nie znosze tego wielkiego rynku w tuszynie. jadę tam jak nie mogę znaleźć kiecki na jakieś specjalne okazje

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:41:40

w tuszynie , na PTAKU wcale nie jest tanio, kiedys bylo, ja tam jezdzilam z moja ciocia, jak prowadzila sklep, a kupilam sobie sukienke na studniowka mialam byc super tanio, dalam za nia 500 zl

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:41:46

chodzi ci o ceny hurtowe czy detaliczne

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:43:15

i o te i o te ;)

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:43:29

detaliczne, no chyba że chcesz coś kupowac hurtowo

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:46:31

jak hurtowo to musisz kupić minimum 5 sztuk , im większą ilość kupisz tym lepszą cenę możesz wynegocjować
ceny są naprawdę różne niektóre rzeczy się naprawdę opłaca inne mniej
w hurcie musisz kupić całą rozmiarówkę
w hurcie musisz kupić całą rozmiarówkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 10:48 przez floda82.

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:46:39

głównie o detaliczne ale chodzi mi ogólnie. u nas na WGO np. cena tuniki detaliczna jest np.35zł a hurtowa 33zł czy tak samo jest w tamtych hurtowniach???

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:46:45

w Tuszynie jest względnie tanio, wiem bo jeżdzę tam co miesiąc:) jeśli chcesz jechac to najlepiej w niedzielę, jest największy bazar wtedy, na tygodniu to tylko w godzinach ok 4 rano.

co do Ptaka to wybór jest ogromny, jest po prostu wszystko, jak trafisz to nawet i markowe rzeczy typu Puma czy Adidas dostaniesz, ale drogo niestety jest:/

fajny jest jeszcze Nadarzyn pod Warszawą, coś takiego jak Ptak, też zadaszone, kilka hal, dużo chińczyków/ wietnamczyków, też bardzo dużo wszystkiego, co do cen to takie średnie

Cytat
blondyneczka87
głównie o detaliczne ale chodzi mi ogólnie. u nas na WGO np. cena tuniki detaliczna jest np.35zł a hurtowa 33zł czy tak samo jest w tamtych hurtowniach???

z tego co pamiętam to ceny hurtowe mocno sie różnią od detalu, nawet o kilkadziesiąt złotych, ale to zalezy jaki sprzedawca, jaki towar, itd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-08 10:49 przez Monia_G12.

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:48:22

Cytat
Monia_G12
w Tuszynie jest względnie tanio, wiem bo jeżdzę tam co miesiąc:) jeśli chcesz jechac to najlepiej w niedzielę, jest największy bazar wtedy, na tygodniu to tylko w godzinach ok 4 rano.

co do Ptaka to wybór jest ogromny, jest po prostu wszystko, jak trafisz to nawet i markowe rzeczy typu Puma czy Adidas dostaniesz, ale drogo niestety jest:/

fajny jest jeszcze Nadarzyn pod Warszawą, coś takiego jak Ptak, też zadaszone, kilka hal, dużo chińczyków/ wietnamczyków, też bardzo dużo wszystkiego, co do cen to takie średnie

wlasnie! Nadarzyn!:)

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 10:51:10

detaliczne ceny są lepsze niż w sklepach (chociaż nie wiem czy ci się będzie opłacało bo musisz doliczyć dojazd!)
nie na wszystkich stoiskach sprzedawają detalicznie

gdzie taniej????

08 wrz 2011 - 19:17:06

czyli generalnie Nadarzyn i Tuszyn ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zalany telefon :(