Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:30:27

Witajcie.

Dostałam pracę w pewnej kancelarii co wymaga ode mnie odpowiedniego stroju. Przeszłam się po centrach handlowych, ale jak zobaczyłam ceny eleganckich rzeczy, to mi się kolana ugięły :P Spódniczka z wysokim stanem- 129 zł, materiałowe, czarne rurki z fajnymi wstawkami- 139 zł... O marynarce nie wspomnę, sukienki i koszule... masakra.

Moje pytanie brzmi- jak się ubrać stosownie i elegancko i nie wydać fortuny? Gdzie, w jakich sklepach?

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:32:35

czasem warto wydać na rzecz dobrej jakości - np na spódnicy bym nie oszczędzała - tylko tańsze bluzki itp

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:33:17

przeciez w watku o housie pisalas ze na rozmowie kwalifikacyjnej podalas ze chcialabys zarabiac 1200 zl a szef sie zapytal ze chyba tygodniowo wiec inwestycja w ciuchy sie zwroci??


"pasikonik_ Jak ja napisałam w kwestionariuszu stawkę 1200 netto za 8 godzin dziennie, to kierownik na rozmowie wywalił oczy gdy to zobaczył. Zapytał: Tyle chce pani zarabiać? Tygodniowo rozumiem?. Także jest praca, za więcej."

po co wiec się martwisz cenami?? ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 20:37 przez bulwers.

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:33:38

Na szafie:P mam ten sam problem;p Oblecialam wszytkie sklepy w swojej miejscowości i stwierdzilam że najlepszy sklep jest u mnie w domu:))

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:34:48

jesli lubisz chodzic po lumpekasach to tam przieciez tez mozna znalezc ladne eleganckie kiecki,zakiety..wystarczy czasem tylko zwezyc.. ja tak robie z zakietami..

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:35:58

Hm,może Orsay,Mohito.. Nie mam pojęcia,jestem jeszcze nastolatką i nie spieszno mi do "dorosłych" ciuchów ;) Moja siostra jest prawnikiem w kancelarii radcowskiej i też musi ubierać się elegancko. No ale wymagania stosowne do wypłaty,podejrzewam,że dla niej ta spódnica za 129zł to byłaby jak dla nas byle bluzka z h&m ;) Aczkolwiek każdy od czegoś zaczyna i życzę,żebyś też doszła do takich stanowisk ;)

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:36:37

szukaj na allegro albo w sklepach internetowych.

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:37:20

na szafie;) dużo fajnych eleganckich rzeczy którym w nowym połączeniu można nadać nowego życia:)

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:37:38

Połączyłabym np. droższą spódnicę z wysokim stanem i tanią, prostą białą koszulkę wiszącą tuż przy kasie, np. w C&A :)

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:37:49

Ja zawsze po takie rzeczy udaje się na plac - dużo i tanio :)

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:38:37

poszukaj na szafie :)tutaj są naprawde fajne ciuszki w przystępnych cenach.

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:39:20

nie przesadzaj, ja tez własnie zaczelam prace gdzie musze byc ładnie ubrana.

no i kupilam spodnice w z wyzszym stanem w house za 40 zł + marynarka stradivarius 130 zł + bluzka biała na krotki rekaw 20 zł HM.
jesli chodzi o spodnie to czarne mam z rynku takie jakby bardzo grube legsiny z kieszeniami, ale są tez na all za 30 zł. wystarczy poszukac ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-07 20:41 przez ziabka000.

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:39:56

wiesz co u mnie w Chorzowie jest sklep MARGO polskie produkty a ceny na wyprzedaży serce

Sukienki, spódniczki z wysokim niskim długie krótkie koszule żakety od 19 zł do max 49 oszalałam jak weszłam z mama oczywiście obkupiłyśmy się :P moze poszukaj czy sklep ejst też u ciebie !

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:40:10

Cytat
Mildred
Witajcie.

Dostałam pracę w pewnej kancelarii co wymaga ode mnie odpowiedniego stroju. Przeszłam się po centrach handlowych, ale jak zobaczyłam ceny eleganckich rzeczy, to mi się kolana ugięły :P Spódniczka z wysokim stanem- 129 zł, materiałowe, czarne rurki z fajnymi wstawkami- 139 zł... O marynarce nie wspomnę, sukienki i koszule... masakra.

Moje pytanie brzmi- jak się ubrać stosownie i elegancko i nie wydać fortuny? Gdzie, w jakich sklepach?


Nie wiem czy znasz taki sklep: pretty girl, mają ladne eleganckie ciuszki w przystepnych cenach

Kup i nie zbankrutuj?

07 wrz 2011 - 20:40:59

Oj ceny nie są jeszcze złe.
Albo poszukaj na Allegro, albo lepiej zainwestuj w kilka rzeczy za tą ponad stówkę, koszule idzie dorwać za 60 zł, bez problemu.
Sądzę, że lepsza ta druga opcja bo w końcu będziesz nosić to na codzień i lepiej mieć lepsze rzeczy niż takie które po niedługim czasie będą do kosza.
Ale to tylko moje zdanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie umiem oszczędzać !!