Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:11:22

Witam!

Nie wiedziałam, gdzie umieścić wątek, jak coś proszę o przeniesienie.

od około 6 miesięcy używam plastrów EVRA.
na początku, kiedy było zimno, nie było słońca, było wszystko ok.
aż do teraz ;c
chodzi o to, że kiedy idę na basen, lub po prostu idę sobie w bluzce na ramiączkach, moje ciało się opala i zostaje mi po plastrze taki biały, nieopalony ślad.
cały czas plaster naklejam na przedramię prawej lub lewej ręki, bo jest tam najwygodniej i nie ściąga mi się plaster, nie zdziera, nie odkleja.

co mam zrobić, aby tego uniknąć ?
może macie jakieś sprawdzone miejsca na ciele, gdzie plaster się trzyma i nie jest widoczny ?

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:14:58

moja koleżanka przykleja na brzuch... dla mnie to taka wiocha przyklejać specjalnie żeby było widać (nie mówie że ty tak robisz):P

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:18:00

przyklejam go dla siebie, po to, aby nie mieć za 9 miesięcy niespodzianki, bo jeszcze nie czas.
ale ręka to miejsce, gdzie się po prostu nie zsuwa, bo kiedyś przykleiłam na pośladek to musiałam po 2 dniach nakleić nowy, bo ten mi spadł.

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:18:44

ja też przyklejałam w tym miejscu się ze mnie śmiali że sie popisuje a tam faktycznie jest najwygodniej o nic się nie zaczepia i nie ma ryzyka przypadkowego odklejenia, wiem że dziewczyny przyklejają też u góry posladka pod majtkami żeby nie było widać, ach w Polsce wszytskiego się trzeba wstydzić..

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:20:51

u mnie nie tyle, że się śmiali, ale cały czas ktoś pyta po co mam ten plaster ;p
no właśnie, miejsce wygone, ale w zimę, bo za dokładnie tydzień mam dostać okres i jak ja będę chodziła z takim białym śladem na ręce ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 09:22 przez prosiaczek993.

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:24:14

Ja przyklejam na górną część pleców i staram się robić tak, żeby był zasłonięty bluzką.

Raz miałam sukienkę z głębszym wycięciem na plecach i akurat słoneczko przygrzało.. ślad mam do tej pory (jakieś 2 miesiące) i jak przykleję plaster obok, to wyglądam jakbym miała 2:).

Próbowałam też na pośladki, ale był straszny problem z ubraniami, więc po 2 tygodniach zrezygnowałam.
Na brzuchu nawet nie próbuję, jestem pewna, że na tej skórze po ciąży to się nie utrzyma za długo, a na ramieniu uważam, że jest za bardzo widoczne. Najchętniej przykleiłabym na łydkę, ale nie bardzo można:/

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:26:55

no, na plecach też miałam, też niezły pomysł, ale na basenie i tak nie zda egzaminu. ;c
musiała bym cały czas w to samo miejsce przyklejać.

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:27:26

Ja nie używam plastrów, ale spróbuj może na pośladek przykleić :))

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:30:01

jak już wcześniej napisałam, próbowałam, ale jak miałam majtki to mi się to ściągało, a jak stringi to spodnie zahaczały .
i zerwał mi się całkiem i musiałam nowy założyć

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:34:57

żadne miejsce doradzone Ci nie pasuje to po co piszesz:) nic nowego nie wymyślimy:)

ślady po plsatrach!

11 lip 2011 - 09:57:46

Ja tam przyklejam na pośladki i nie narzekam:D wcześniej przyklejałam na brzuch, ale gorzej się trzymał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr