Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 00:51:50

Hej mialm problem z suchymi miejscami na twarzy i jak na kladalam podklad pozniej po czasie bylo to widac mialam lekke plamy.

Stwierdzilam ze bede najpierw smarowac sie kremem i widzialam ze podklad lepiej sie rozrowadza itp. Uzywalam matującego, ale nadal mialam problem z plamami. Pisalyscie ze te matujące to wiecej krzywdy robią niz pozytku.


polecilyscie zebym kupila do cery suchej no i kupilam tylko ze teraz... on mi sie wydaje taki ciezki ten krem, na początku moja skorra sie lepi i jest napieta po nim :/ pozniej jak sie wchlonie juz taka napieta nie jest. a jak posmaruje sie podkladem to pozniej mi sie strasznie swieci...


a juz nie wiem jaką mam cere :/ zle dobieram kremy?

mialyscie te kremy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 00:52 przez ona12345.

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 00:55:47

ten 2 jest dobry

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 1/5

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 00:56:24

Ja miałam identyczny problem. Używałam przeróżnych kremów i tylko jeden mi pomógł. Garnier do skóry wrażliwej (w tubce). Myśle że i Tobie pomoże.
Masz cere mieszaną, krem matujący jest nieodpowiedni do takiej cery. Krem matujący ma na zadaniu zmatowić skórę oraz eliminuje oznaki "świecenia"...
Masz cere mieszaną, krem matujący jest nieodpowiedni do takiej cery. Krem matujący ma na zadaniu zmatowić skórę oraz eliminuje oznaki "świecenia"...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 00:58 przez Klaudynkaa91.

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 00:56:34

Cytat
kiciaaa
ten 2 jest dobry

hm ..no wlasie po nim mam napietą skore i sie lepi.. nie masz tak ?

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 01:01:55

z nivea są niedobre..bynajmniej dla mnei ja mialam z rozowa nakrętką
uzywam teraz ziaja sopot spa receptura mlodosci (30+) wprawdzie ja mam 19 lat nie 30 ale sprawdza sie extra;) fajny i niedrogi

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 01:04:19

ja używam Clinique

jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 01:08:43

Ja nie mogę używać produktów Nivea, zawsze negatywnie wypływają na moją skórę (podrażnienia, uczulenia, wypryski itd.).
Też mam problem z suchymi plamami od podkładu, ale codziennie rano nawilżam skórę i jest ok. Najlepszym kremem jakiego używałam był krem do cery wrażliwej z AA. Jest dość tłusty, ale szybko się wchłania i nie powoduje świecenia. I najwązniejsze, łagodzi podrażnienia i zmniejsza zaczerwienienie.


jakiego kremu uzywasz ?

21 maj 2011 - 01:10:39

moj krem zawiera butyrospermum parki schea butter,na 2 miejscu w skladzie wiec sporo w nim spermy bogatej w mineraly i witaminki,cere mam o niebo lepsza a firma avene,krem cudo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

hahahaha zobacz :D