Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 14:51:02

Witajcie dziewczyny.
Przeglądam zdjęcia Waszych pociech i tak sobie myślę - ile z nas ma córeczki o słodkim imieniu MAJA ???


Jakie są Wasze Majeczki??

Czy imię na prawdę dużo mówi o charkterze??

Porównajmy


Moja 23-09-2010 skończy dwa latka. Chociaż mówi mało rozumie wszystko. Jest bardziej buntowniczką chociaż jeszcze jakiś czas temu była bardzo grzecznym dzieckiem, zastanawiam się czy ten bunt nie jest wynikiem rozpieszczenia. NIE WOŁA NA NOCNIK chociaż jak zrobi to wie dobrze ze zrobiła źle i przynosi pampersa żeby ją przebrać. O chodzeniu bez pampersa nie ma mowy gdyż kiedy chodzi w majtusiach i chce siusiu bardzo panikuje i krzyczy. Nie wiem co pisać. Może czytając wasze wypowiedzi coś mi jeszcze przyjdzie do głowy.

Lubi rysować chociaż oczywiście nie są to wspaniałe rysunki tylko zwykłe mazgrołki dwulatki. Uwielbia bajeczki i książki, zwłaszcza te dźwiękowe.

Nie chce pić z niekapka

Nigdy nie ciągnęła smoka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:00 przez elka_kulpa.

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:00:43

Ja mam roczną Majusie ;)

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:17:27

Majcia- urodzona 04.04.2010 w niedzielę wielkanocną. Mała rozbójniczka, zawsze musi postawić na swoim :) Uparciuch mały, ale kochana jest :)

Cytat
elka_kulpa
Witajcie dziewczyny.
Przeglądam zdjęcia Waszych pociech i tak sobie myślę - ile z nas ma córeczki o słodkim imieniu MAJA ???


Jakie są Wasze Majeczki??

Czy imię na prawdę dużo mówi o charkterze??

Porównajmy


Moja 23-09-2010 skończy dwa latka. Chociaż mówi mało rozumie wszystko. Jest bardziej buntowniczką chociaż jeszcze jakiś czas temu była bardzo grzecznym dzieckiem, zastanawiam się czy ten bunt nie jest wynikiem rozpieszczenia. NIE WOŁA NA NOCNIK chociaż jak zrobi to wie dobrze ze zrobiła źle i przynosi pampersa żeby ją przebrać. O chodzeniu bez pampersa nie ma mowy gdyż kiedy chodzi w majtusiach i chce siusiu bardzo panikuje i krzyczy. Nie wiem co pisać. Może czytając wasze wypowiedzi coś mi jeszcze przyjdzie do głowy.

Lubi rysować chociaż oczywiście nie są to wspaniałe rysunki tylko zwykłe mazgrołki dwulatki. Uwielbia bajeczki i książki, zwłaszcza te dźwiękowe.

Nie chce pić z niekapka

Nigdy nie ciągnęła smoka


wcale nie chce pić :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-13 15:18 przez kamilapolak.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:19:15

Mój synek co prawda nie ma na imię Maja :D ale znajomi mają 7 letnią córeczkę Maję i Robercik jest w niej zakochany. Ciągle chodzi i pyta gdzie jest Maja? albo idziemy do Mai? :D

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:25:35

Pije ale tylko z butelki.

Moja jest okropna całuśnica. Wycałuje wszystkich chłopców którzy podejdą jej pod rękę. Jak naprawię problem z wklejaniem zdjęć to wrzucę jedno. Beczka śmiechu z mojej Majci

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:39:18

Moja Majeczka jest bardzo ruchliwym dzieckiem. Jak zacznie szaleć to nie wie kiedy przestać:D Uwielbia wodę, mogła by się chlapać godzinami. Jest bardzo wesołym dzieckiem, cały czas się do wszystkich śmieje i całuje.

Córeczki MAJECZKI

13 sie 2010 - 15:42:51

Cytat
myszka00004
Moja Majeczka jest bardzo ruchliwym dzieckiem. Jak zacznie szaleć to nie wie kiedy przestać:D Uwielbia wodę, mogła by się chlapać godzinami. Jest bardzo wesołym dzieckiem, cały czas się do wszystkich śmieje i całuje.

Jednak jak na razie potwierdza się powiedzenie że imię wiele mówi o charakterze, czekam na dalsze wypowiedzi.
Buziaczki dla wszystkich Majeczek i nie tylko

Córeczki MAJECZKI

16 sie 2010 - 15:00:15

No to ja się dołączam do pozostałych mamusiek, - Majeczek.

Sama mam córę o tym imieniu.

Zaletyzły/color]

- jest wesołym i pogodnym dzieckiem,
- jest bardzo ruchliwa, bawi się wszystkim prócz swoich zabawek
- lubi tańczyć
- uwielbia wodę,
- uwielbia się tulić i całować
- lubi mieć robione zdjęcia, wręcz pozuję, super Jej to wychodzi
- lubi pisać - malować siebie bądź ścianę, karton owszem też zabazgrze ale mniejszą ma przy tym frajdę
- mimo że ma prawie 20 m-c, prawie nie mówi, ale wszystko rozumie co się do Niej mówi i wykonuje polecenia
- w wieku 17 mies. córa zaczęła załatwiać się do nocniczka, zapomniałam już co to znaczy zmieniać pieluszki, nawet w nocy się nie zesika do łóżeczka tylko się budzi
- pije jeszcze mleczko z butelki
bardzo garnie się do picia ze szklanki i nieźle Jej to idzie
uwielbia zwierzęta

Córeczki MAJECZKI

23 sie 2010 - 07:11:38

SUPER!!!
Ale nas tu mało chociaż wiem że jest więcej Majeczek.

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Córeczki MAJECZKI

23 sie 2010 - 10:49:56

moja Maja to już duża dziewczynka, ma prawie cztery latka:)
jest dzieckiem nie do zdarcia - pełna energii, wesoła rozrabiaczka. uparta straaaaasznie, ale jedocześnie niesamowicie bystra i mądra. uczy się błyskawicznie:)
ale z tego co widzę, to wszystkie Majeczki to super dziewczynki!

Córeczki MAJECZKI

23 sie 2010 - 12:37:27

Ja też mam córcię o imieniu Maja urodziła sie 1.01 .99r już sama data urodzin potwierdza jej wyjatkowość,i ma ponad 11 lat jest super dziewczyną ,co prawda bardzo wrażliwą ale za to bardzo ambitna-świadectwa z paskiem ,trenuje judo i zajmuje bardzo dobre miejsca ma juz złoty i srebrny medal -TO BARDZO AMBITNE DZIEWCZYNKI!!!! Całuski dla waszych Majeczek :)

Córeczki MAJECZKI

13 wrz 2010 - 07:15:50

Dziewczyny wiem że jest nas sporo więcej. Dlaczego nikt nie pisze.

Córeczki MAJECZKI

13 wrz 2010 - 10:09:26

witam Mamusie!! ja też mam córeczkę Maję, która 9 września skończyła 2 latka i muszę wam powiedzieć że ma większość z tych cech i zalet które wymieniłyście u swoich Majeczek:) Jest bardzo mądra, dużo mówi i już od dawna woła na nocnik:)) z czego bardzo się cieszę,już nie pamiętam kiedy ostatnio narobiła w majteczki:) Jest bardzo uparta, wesoła, uwielbia tańczyć i oglądać książeczki siedząc na nocniku, też jest całuśna i lubi się przytulać ale do wybranych osób;) Jest naszą ogromną pociechą:) i doskonale wie jak się podlizać;)))

Córeczki MAJECZKI

13 wrz 2010 - 12:44:05

Cytat
CHRUPEK
Mój synek co prawda nie ma na imię Maja :D ale znajomi mają 7 letnią córeczkę Maję i Robercik jest w niej zakochany. Ciągle chodzi i pyta gdzie jest Maja? albo idziemy do Mai? :D
ja mam siostrzenice Maje ma 6lat i musze przyznac ze jak na szesciolatke jest okropna:/ w dosłownym tego słowa znaczeniu!!!!! ale moj synek i tak ja uwielbia i tez woła gdzie jest Maja/:D
chcialam jeszcze dodac ze "moja" Maja tez posiada te zalety i wady co wymieniłyscie....szybciutko odrzuciła pampersa szybko wymawiała pierwsze słowka jest bardzo bystra i madra a jej złe zachowanie usprawiedliwiam tym ze ma starsza siostre ktora ja buntuje ...;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-13 12:55 przez majaalan.

Córeczki MAJECZKI

18 wrz 2010 - 20:44:45

A my mamy kochaną Majeczkę która 14 września skończyła 4 m-ce :) jest bardzo Kochana, uśmiechnięta, wesoła, ale jak się wkurzy to aż uszy bolą :) mała histeryczka :) ale z miesiąca na miesiąc jest spokojniejsza, dużo się bawi i śmieje, wszystko ją interesuje, główka "chodzi" jej cały czas na wszystkie strony:) ma bardzo dużo energii, cały czas się rusza, lubi się tulić i śmieje się jak się ją całuje:) tak jak reszta Majeczek uwielbia się kąpać, ma tako od urodzenia, jak się ją włoży do wody od razu uśmiech na buźce :) strasznie dużo gaworzy i już podciąga się do siadania, najchętniej to już by tylko siedziała:) wszystko musi mieć od zaraz :) jak jest głodna czy chce spać to musi od razu bo inaczej płacz:) od dwóch tygodniu je już kaszki i obiadki łyżeczką, przez co w dzień nie chce w ogóle ciągnąć butli z mlekiem, mała cwaniara:) pozdrawiam wszystkie Majeczki i rodziców Majeczek:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-18 20:46 przez marzenas1985.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buciki dla dzieci