Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 24 25 --> ->|

Cytat
ilmina
A wiecie co mnie wkurza na szafce? Chyba już któraś z Was o tym pisała. CENY Z KOSMOSU!!


tak, 100 razy racja!

ja ostatnio przeglądałam kilka profili z pięknymi ciuszkami, zdjecia pięknie obrobione, ale ceny były NIENORMALNE za uzywane ubranka - NIENORMALNE!

nawet za kilka razy załozoną sukieneczkę NIE MOŻNA żądać 29 zł! no litości! tzn mozna żądać, ale zastanawia mnie kto to kupi!

ja u siebie w sklepie (sh&outlet dziecięcy) mam sukienki od 29 zł w górę ale WIZYTOWE! które były załozone jeden raz, sa zdobione, haftowane, z koralikami, na tiulu, z taftą, aksamitne itd, ale za tyle kasy uzywaną zwyklą na codzień w chocby najlepszym stanie?? NO WAY!!!

za 29 zł to ja mam już kurtki na zime:D i to takie ze sie kobitki zabijają jedna o drugą:D

naprawdę - dziewczyny (oczywiście niektóre), ogarnijcie się troche, bo ceny dajecie z kosmosu i to z dalekiej galaktyki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 22:59 przez netka_an.

6. i denerwuje mnie jeszcze - ale to się zdarza głównie na szafie - że ktoś zaznacza opcję wymiany chyba dla jaj... :/ już kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, że dziewczyna nawet nie zajrzała do mojej szafy - bo przecież jeśli jest awatar to widać kto zaglądał - a od razu odpisywała, że nic nie znalazła, ale proponuje kupno... :/

7. rezerwacje "na zawsze" też już mi się trafiły... :/ miałam ponad 2 tygodnie zamrożone rzeczy, a kiedy minął termin... cisza! więc kilka dni później zapytałam, co z tą rezerwacją?! dziewczyna napisała, że musi zrezygnować :/ odpisała, ale gdybym nie zapytała, raczej nie raczyłaby mnie o tym powiadomić... :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 22:32 przez Ruda000.

hm...a mnie wkurza to, że nikt u mnie nie kupuje :(, choć ciuszki mam zadbane i naprawdę po niskich cenach; sama kupiłam już w szafce mnóstwo ubranek i w 80% byłam zadowolona i prawdę mówiąc=pisząc, nie wiem, czego niektóre mamusie oczekują od tej szafki: wyłącznie rzeczy nowych z metką?; tylko za złotówkę z darmową przesyłką? czy może właśnie wymiany ????, z czym - sorry -nigdy nie zaryzykuję.Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-30 21:13 przez romana71.

Cytat
netka_an
Cytat
ilmina
A wiecie co mnie wkurza na szafce? Chyba już któraś z Was o tym pisała. CENY Z KOSMOSU!!


tak, 100 razy racja!

ja ostatnio przeglądałam kilka profili z pięknymi ciuszkami, zdjecia pięknie obrobione, ale ceny były NIENORMALNE za uzywane ubranka - NIENORMALNE!

nawet za kilka razy załozoną sukieneczkę NIE MOŻNA żądać 29 zł! no litości! tzn mozna żądać, ale zastanawia mnie kto to kupi!

ja u siebie w sklepie (sh&outlet dziecięcy) mam sukienki od 29 zł w górę ale WIZYTOWE! które były załozone jeden raz, sa zdobione, haftowane, z koralikami, na tiulu, z taftą, aksamitne itd, ale za tyle kasy uzywaną zwyklą na codzień w chocby najlepszym stanie?? NO WAY!!!

za 29 zł to ja mam już kurtki na zime:D i to takie ze sie kobitki zabijają jedna o drugą:D

naprawdę - dziewczyny (oczywiście niektóre), ogarnijcie się troche, bo ceny dajecie z kosmosu i to z dalekiej galaktyki:)


no kurcze! ja raczej też nie wystawiłabym ubranka, które kupiłam za spore pieniądze w firmowym sklepie i ubrałam dziecku raz, za 10zł! :/ w takich wypadkach moim zdaniem powinno się wystawiać ubranko za połowę ceny...:) a niestety w sklepach, ubranka dla malutkich dzieci, zwykle są w takich samych cenach jak dla dorosłych i nie raz nawet połowa ceny przekracza 29zł :/
ale zgodzę się z Tobą, że zwykła sukieneczka lub inny ciuszek, taki na co dzień za 30zł to przesada :/



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 23:43 przez Ruda000.

Wkurza mnie, gdy wymianę proponuje mi osoba, która ma dziecko mniejsze od mojego. Do licha, mam się zamieniać na za małe ubranka???????????????
Zacznijcie czytać informacje o sprzedających - tam wyraźnie zaznaczyłam, że nie wymieniam się.

netka-an a gdzie Ty mieszkasz(w sensie małej czy dużej miejscowości)? Bo u mnie w Toruniu jak dziś weszłam do outletu dziecięcego to mi szczena opadła jakie ceny wysokie!!Sukienki po 20-30 zł i wcale nie wizytowe a o kurtkach za 29zł to zapomnij:( Zazdroszczę!

ja kurtke tylko raz kupilam tanio - akurat bylam z mezem u tesciow i w ich miescie w soboty jest wyprzedaz 50% taniej. Znalazlam dla cory taka narciarską, czarna kurtalke - jeszcze w ta zime pochodzi w niej i dalam 15 zł :) bylam bardzo zadowolona ale zadko kiedy sie tak trafia...

kiedys mialam ciuchland gdzie co 2 tyg bylo po 8 zł/kg ale niestety juz go nie ma...

Cytat
madzias777
Ja proponuję zapoznanie się z cennikiem poczty, bo jeśli np. buciki kosztują 5 złotych to wiadomo, że nie łącznie z przesyłką. Bardzo denerwujące jest, jak ktoś pisze, że tak droga przesyłka ale ja nie ustalam cen na poczcie. A nikt nie będzie dokładał z własnej kieszeni za przesyłkę skoro sprzedaje ubranka prawie za bezcen. I jeszcze to targowanie się o koszty wysyłki to naprawdę jakiś koszmar !

Najlepiej przy każdej ofercie dopisać koszt wysyłki, będzie mniej nerwów :)

Cytat
nusia83
Mnie wkurza jedna sprawa, z którą się spotykam najczęściej i o której Ty piszesz w punkcie 1 - czyli dziewczyny nie czytają W OGÓLE !!! strony "o mnie". Ja np. mam jak byk napisane że zabawki i ubranka są wyłącznie na sprzedaż - ale w momencie gdy wrzucam nowe zabawki do szafki dostaję średnio 7-8 pytań typu "a może wymiana??? " Noż kurcze, przecież jeśli chciałabym się wymienić, to taką opcję zaznaczyłabym w opisie, a skoro podana jest TYLKO cena zabawki, tzn że interesuje mnie tylko sprzedaż. Jeszcze OK gdy pyta o wymianę jakaś Mama, która ma synka bo wtedy zwykle przeglądam jej szafkę, bo może a nóż coś mi wpadnie w oko, ale jeśli takie pytanie zadaje mama dziewczynki, to na co na Boga mam się wymienić ???

ja mam to samo i strasznie mnie to denerwuje :/ grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

skoro zaznaczam opcje "chce sprzedać ten przedmiot" to znaczy, że chcę go sprzedać!

Laski czytajcie trochę opisy - patrzcie czy jest opcja "kup" czy "wymień" - a jak jest tylko "KUP" to nie pytajcie o wymianę - bo osoba wystawiająca miała wybór wcześiej i jakby sie chciała z kimś wymienić to by nie zaznaczał tylko "sprzedaży"

Cytat
aleks24
netka-an a gdzie Ty mieszkasz(w sensie małej czy dużej miejscowości)? Bo u mnie w Toruniu jak dziś weszłam do outletu dziecięcego to mi szczena opadła jakie ceny wysokie!!Sukienki po 20-30 zł i wcale nie wizytowe a o kurtkach za 29zł to zapomnij:( Zazdroszczę!

obecnie sklepik prowadzę pod wawą, ale przymierzam sie do przenosin do wawy:) oczywiście przy zachowaniu obecnych cen bo to jest mozliwe.

aaa, i gwoli wyjasnienia - nie mam nowych kurtek po 29 zł, tylko w swietnym stanie - jak nowe. u mnie czesto jest tak, że roznica miedzy nowym a uzywanym u mnie to brak metki:)

a co do outletu - to tez zalezy jaki, bo np primark, który jest gatunkowo szajsem totalnym, jest bardzo tani, ale out. wyzszej jakości (next, gap, kookai) no bedzie drogi i to sporo:) wiec nie wiem o jakich markach piszesz:)

Cytat
kaja290
Cytat
madzias777
Ja proponuję zapoznanie się z cennikiem poczty, bo jeśli np. buciki kosztują 5 złotych to wiadomo, że nie łącznie z przesyłką. Bardzo denerwujące jest, jak ktoś pisze, że tak droga przesyłka ale ja nie ustalam cen na poczcie. A nikt nie będzie dokładał z własnej kieszeni za przesyłkę skoro sprzedaje ubranka prawie za bezcen. I jeszcze to targowanie się o koszty wysyłki to naprawdę jakiś koszmar !

Najlepiej przy każdej ofercie dopisać koszt wysyłki, będzie mniej nerwów :)
Ja mam kwotę napisaną w opisie "o mnie" i co? A no nic, bo i tak pytają... Mam jedną kwotę niezależnie od ilości ubranek:
6 -ekonomiczna
7-priorytet
Jak więcej ubranek to logiczne że się kwota zwiększy, ale to już moja strata - a właściwie i tak zysk bo pozbywam się większej ilości na raz. Z resztą i tak jak większa ilość to przesyłka jest w gratisie.

Poza tym tak narzekacie na CENY Z KOSMOSU, ale... skoro się kupuje 1 rzecz i drugie tyle dochodzi za przesylkę to nic dziwnego ze się nie opłaca. Rozwala mnie jak ktoś kupi bodziaka za 2 zł, a 6 dopłaci za przesyłkę - wtedy to żaden biznes. Żeby się opłacało to trzeba kupić min 3 rzeczy u jednej osoby. Wtedy koszt przesyłki rozkłada się na poszczególne ubranka

A tak poza tym to generalnie ciężko tutaj komukolwiek dogodzić (przynajmniej na forum), bo:
- narzekacie na brak wymian - powstał wątek i się okazało, że wymiany są i funkcjonują całkiem przyzwoicie
- narzekacie że wymiana jest ryzykiem, bo można otrzymac szmatę a wysłać bdb ubranko - tak samo by było jakbyście tą "szmatę" kupiły. Poza tym można sobie ustalić że wymieniamy tylko z osobami o minimum iluśtam komentarzach - dziewczyny są tu naprawdę długo, mają mnóstwo komentarzy więc ryzyko maleje wg mnie do minimum - oczywiście proponowanie wymiany dopiero po zapoznaniu się z rozmiarem jaki poszukuje dana szafowiczka!!
- narzekacie że drogo - powstał wątek i tam mamy piszą że mają za 1ZŁ i NIE SCHODZI - to po ile ma być??
- jak jest za tanio - to pewnie szmata i nie kupujecie

MASAKRA - wracam do pracy :/

Cytat
netka_an
Cytat
aleks24
netka-an a gdzie Ty mieszkasz(w sensie małej czy dużej miejscowości)? Bo u mnie w Toruniu jak dziś weszłam do outletu dziecięcego to mi szczena opadła jakie ceny wysokie!!Sukienki po 20-30 zł i wcale nie wizytowe a o kurtkach za 29zł to zapomnij:( Zazdroszczę!

obecnie sklepik prowadzę pod wawą, ale przymierzam sie do przenosin do wawy:) oczywiście przy zachowaniu obecnych cen bo to jest mozliwe.

aaa, i gwoli wyjasnienia - nie mam nowych kurtek po 29 zł, tylko w swietnym stanie - jak nowe. u mnie czesto jest tak, że roznica miedzy nowym a uzywanym u mnie to brak metki:)

a co do outletu - to tez zalezy jaki, bo np primark, który jest gatunkowo szajsem totalnym, jest bardzo tani, ale out. wyzszej jakości (next, gap, kookai) no bedzie drogi i to sporo:) wiec nie wiem o jakich markach piszesz:)


ja mam ubranka tzn mojej małej i z early days i z gap które były kupowane nowe w anglii i usa i akurat te które mamy jakościowo się nie różnią tzn może jakaś różnica jest jednak ale w noszeniu i po praniu żadnej różnicy nie widać ciuchy są w takim samym stanie.możliwe ,że trafiają się lipne towary z primarku , ale mi się jeszcze nie trafiło ,sama mam bluzki ,buty i inne rzeczy ,które wyglądają lepiej niż nie jedne drogie

Cytat
netka_an
Cytat
aleks24
netka-an a gdzie Ty mieszkasz(w sensie małej czy dużej miejscowości)? Bo u mnie w Toruniu jak dziś weszłam do outletu dziecięcego to mi szczena opadła jakie ceny wysokie!!Sukienki po 20-30 zł i wcale nie wizytowe a o kurtkach za 29zł to zapomnij:( Zazdroszczę!

obecnie sklepik prowadzę pod wawą, ale przymierzam sie do przenosin do wawy:) oczywiście przy zachowaniu obecnych cen bo to jest mozliwe.

aaa, i gwoli wyjasnienia - nie mam nowych kurtek po 29 zł, tylko w swietnym stanie - jak nowe. u mnie czesto jest tak, że roznica miedzy nowym a uzywanym u mnie to brak metki:)

a co do outletu - to tez zalezy jaki, bo np primark, który jest gatunkowo szajsem totalnym, jest bardzo tani, ale out. wyzszej jakości (next, gap, kookai) no bedzie drogi i to sporo:) wiec nie wiem o jakich markach piszesz:)
Jak się przeniesiesz do W-wy to daj znać, z chęcią wpadnę, bo jeszcze tak niskich cen nie widziałam ;)

witajcie dziewczyny mam pytanie ,moze to nie konkretne miejsce zeby to tutaj umiescis .ale co sadzice o takim opisie jest to wpis z innej strony i te slowa cytuje ,jestem ciekawa waszej opini
.cytat-ZWIĄZKU Z PRÓBAMI OSZUSTW OZNAJMIAM, ŻE OD 09.06.2010 r. JAKO PIERWSZA WYSYŁA PRZESYŁKĘ OSOBA, KTÓRA MA MNIEJ KOMENTARZY ODE MNIE LUB MA JAKIEŚ NEUTRALE BĄDŹ NEGATYWY. PO OTRZYMANIU JEJ PACZKI I SPRAWDZENIU, CZY ZAWARTOŚĆ JEST FAKTYCZNIE ZGODNA Z DEKLAROWANĄ NA WYMIANIE, JA WYSYŁAM SWOJĄ.-to czysto rutynowe pytanie ;)

jak dla mnie to zagranie ponizej pasa i tyle.... "wysle jak sprawdze" - a zapewne cos mi sie nie spodoba i nie wyle bo 1 ubranko na 10 bedzie mialo plamke :/ i w ten sposob sobie za darmo wezme albo zabiore cos z tego co mialam wyslac.

Brzydkie zachowanie.



A mnie dobila 1 rzecz - wiadomo ze sprzedajemy na roznych portalach ale dla mnie oczywiste jest ze gdy ktos kupuje mi na kup teraz to wycofuje oferte z innego a nie mowie sorry - za pozno. Dodam ze wczesniej jest pytanie o rozmiar, stan i co ? tak trudno sprawdzic czy na innym wtedy ktos nie kupil albo nie zalicytowal ?? i poprostu napisac ze nie ma juz a nie podsylac jak w moim przypadku strone do allegro gdzie do konca jest 5 dni a cena nizsza niz tu na kup teraz - mam moze licytowac ??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie szukać MAMUSIEK szydełkujących oraz z umiejętnościami typu szycie, druty?