Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:28:23

Nawet weryfikacja wam nic nie da.! Co z tego że się zweryfikuje.?? Uwierzycie od razu takiej osobie bo zapłaciła 3zł za to że nic z tego nie ma i tak.? Jak taka osoba ma zero komentarzy czyli zawartch transakcji to wątpie żeby któraś z was jej uwierzyła zaufała tylko dlatego że się zweryfikowała.! No i co z tego.? Ja na pewno nie przelałabym pieniędzy takiej osobie, może i jest uczćiwa, ale skąd ja mam to wiedzieć czy mogę jej zaufać.? Bo mi to zapewni słowami.? No na pewno jestem na tyle naiwna że w to uwierzę,,...

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:32:00

Cytat
natijack
Nawet weryfikacja wam nic nie da.! Co z tego że się zweryfikuje.?? Uwierzycie od razu takiej osobie bo zapłaciła 3zł za to że nic z tego nie ma i tak.? Jak taka osoba ma zero komentarzy czyli zawartch transakcji to wątpie żeby któraś z was jej uwierzyła zaufała tylko dlatego że się zweryfikowała.! No i co z tego.? Ja na pewno nie przelałabym pieniędzy takiej osobie, może i jest uczćiwa, ale skąd ja mam to wiedzieć czy mogę jej zaufać.? Bo mi to zapewni słowami.? No na pewno jestem na tyle naiwna że w to uwierzę,,...

Jest proste rozwiązanie ... wysyła paczkę pierwsza, przesyła dowód nadania lub wysyła paczkę za pobraniem. Jeśli się nie zgadza to coś kręci...

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:02:40

Cytat
Watacukrowa88
ja choć sama jestem zweryfikowana, nie mam nic do osób niezweryfikowanych, z tego względu, że jest tu dużo osób niepelnoletnich, które nie mają własnego konta - sama pewnie gdybym była w ich wieku także nie miałabym własnego konta bankowego;) a jak czasy pokazują, na szafie są oszustki zarówno niezweryfikowane jak i zweryfikowane, więc jak dla mnie to żaden problem. jak komuś to przeszkadza to niech nie kupuje, nie wymienia się, nie sprzedaje od niezweryfikowancyh i po problemie;)


mój 13letni brat ma konto w mBanko -easyKonto... nie placi sie za to nawet pół grosza... tak więc wiek nie gra roli, czyste lenistwo? uzupełnienie formulrza trwa jakies 3 minuty.


a weryfikacja kiedy ja placilam kosztowala 1zł ! tylko trzeba bylo chyba 8 osób zaprosic do szafy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 15:05 przez dziki-kiti.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:07:31

Cytat
girl89
czytałam ze płaci sie co miesiac 1,70 za bezpieczenstwo konta w banku to prawda?
do 30 lat za nic nie płacisz. A osoby powyzej 30 lat nie muszą tego płacić to jest tylko ubezpieczenie chcesz ubezpieczyc to płać nie chcesz to nie

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:09:28

Szczerze mowiac to niektore osoby maja problem z weryfikacja,ja osobiscie czekalam ponad3tygodnie az mnie zweryfikuja.A oszustka moze byc tez ta zweryfikowana.Osobiscie przed transakcja czytam komentarze,jesli ja sprzedaje to czekam na przelew na konto,a jak kupuje to licze,ze dziewczyna jest uczciwa.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:12:02

Cytat
dziki-kiti
Cytat
Watacukrowa88
ja choć sama jestem zweryfikowana, nie mam nic do osób niezweryfikowanych, z tego względu, że jest tu dużo osób niepelnoletnich, które nie mają własnego konta - sama pewnie gdybym była w ich wieku także nie miałabym własnego konta bankowego;) a jak czasy pokazują, na szafie są oszustki zarówno niezweryfikowane jak i zweryfikowane, więc jak dla mnie to żaden problem. jak komuś to przeszkadza to niech nie kupuje, nie wymienia się, nie sprzedaje od niezweryfikowancyh i po problemie;)


mój 13letni brat ma konto w mBanko -easyKonto... nie placi sie za to nawet pół grosza... tak więc wiek nie gra roli, czyste lenistwo? uzupełnienie formulrza trwa jakies 3 minuty.


a weryfikacja kiedy ja placilam kosztowala 1zł ! tylko trzeba bylo chyba 8 osób zaprosic do szafy :)


woops, teraz widzę, że jest to 3 zł, ale fortuna to to nadal nie jest, więc... :)

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:14:40

bo nie mam konta ? ;/
kiedys bylo tu lepiej. niech zrobią na esemesa to ułatwią mi zycie ;)
niech będzie nawet 5 zl na miesiąc ale niech zrobią ;] jakbys ty nie miala konta to tez by ci nie bylo milo ;p patrz czasem dalej niz tylko na siebie ;]

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:21:02

Cytat
nunciaa89
Cytat
natijack
Nawet weryfikacja wam nic nie da.! Co z tego że się zweryfikuje.?? Uwierzycie od razu takiej osobie bo zapłaciła 3zł za to że nic z tego nie ma i tak.? Jak taka osoba ma zero komentarzy czyli zawartch transakcji to wątpie żeby któraś z was jej uwierzyła zaufała tylko dlatego że się zweryfikowała.! No i co z tego.? Ja na pewno nie przelałabym pieniędzy takiej osobie, może i jest uczćiwa, ale skąd ja mam to wiedzieć czy mogę jej zaufać.? Bo mi to zapewni słowami.? No na pewno jestem na tyle naiwna że w to uwierzę,,...

Jest proste rozwiązanie ... wysyła paczkę pierwsza, przesyła dowód nadania lub wysyła paczkę za pobraniem. Jeśli się nie zgadza to coś kręci...
Właśie problem w tym, że nie zgadza się na wysłanie za pobraniem.! Miałam nieraz taką sytuację, ale dlaczego się nie zgadza.? Przecież to ja ryzykuję a nie ona... zawsze znajdą jakieś wymówki...

Poza tym, nawet bałabym się odebrać paczkę nawet za pobraniem, bo też nie wiem co by mi wsadziła w tą kopertę...;/
Co do konta, bardzo dobrze że właśnie poprzez to się odbywa.!! Bo w razie czego można coś udowodnić przez nr konta itd... A przez sms byłaby tu anarchia i nic więcej.!! :)

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:22:21

zgadzam sie z tym ze osoby niezweryfikowan ei tak czy siak wystawiają rzeczy w
'mojej półce" i sugerują ceny, potem nawet nie mozna dac negatywa czy pozytywa.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:28:59

Cytat
Sylwusia_xD
Kasa na konto innego banku idzie jeden dzien, czyli dopiero jak sie zaksieguje zapewne Cię zweryfikują, ja też czekałam :)

A tak w ogóle, pierwsze co się pojawiło na tytułowej stronie Szafy, fioletowa tunika, torebka louis Vuitton rozowa z różą, sgłosiłam te przedmioty bo oczywiscie były w kreacjach na sprzedaz
Ha! Żebym nie było wątpliwości, że to nie sa oferty komerycjne, dziewcze które ma kreacjach torebki markowe, ktore juz zglosilam moderatorom, zrobilam prt scr odpowiedzi na moje pytanie"po ile ":)
Zobaczymy jak długo Moderatorzy będą się tym zajmować. Czy tam Administracja.

Kilka razy dziennie są przeglądane raportowane przedmioty i jeśli zajdzie taka konieczność to są usuwane a właścicielki konto otrzymują czasowe blokady kont.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:31:58

mam pytanie, czy musze miec konto akurat w mbanku? czy moze to byc jakikolwiek bakn z którego robie przelew na dany nr konta?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.963

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:38:05

Cytat
magda5020
mam pytanie, czy musze miec konto akurat w mbanku? czy moze to byc jakikolwiek bakn z którego robie przelew na dany nr konta?

Nie musi byc to mBank, ale konto bankowe musi być na twoje dane, nie mamy, taty, czy chlopaka.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:38:50

Ja jestem niezweryfikowana tylko dlatego że nie mam zamiaru ujawniać swoich danych . Zostałam kilkakrotnie oszukana przez inny portal, który zapewniał że dane są strzeżone a jednak w jakiś sposób coś "wyciekło" a co za tym idzie musiałam zmieniać konto więc drugi raz tego błędu nie popełnię.Na szafie jestem od niedawna a to że jestem niezweryfikowana nie świadczy o tym,że jestem oszustkąA. jak coś kupuję to co mi szkodzi zrobić najpierw przelew.Pozdrawiam:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:39:34

przelewu można dokonać z dowolnego konta

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 15:43:34

nie rozumiem dlaczego robisz z tego problem? ja kupuje rzeczy jako niezweryfikowana, jesli będę miala ochote cos sprzedac, to sie zweryfikuje. Wydaje mi sie tez,ze wiele niezwer. szafowiczek jest bardziej uczciwa od niektorych zweryfikowanych, bo przeciez nie jest to wyznacznik rzetelnosci, a Ty tak to chyba odbierasz. Hah, Twoje smieszne wywody przynajmniej poprawily mi humor w tak ponury dzien;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Japan Style