Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:30:41

Wystarczy zgłosić osobę niezweryfikowaną Moderatorom lub poprzez opcję zgłoś nieprawidłowość - ciuszki zostaną usunięte a konto czasowo zablokowane.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:36:17

powiem tak, gdyby były przypadki, że oszukują tylko niezweryfikowane to ok - nie będzie. ale wiem, że osoby zweryfikowane także oszukują, i to nie raz - i jakoś mają konto mimo wielu lip i zgłoszeń na czarną listę, do administracji itp. itd. także jak dla mnie nie ma zasady.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:39:35

Cytat
Watacukrowa88
powiem tak, gdyby były przypadki, że oszukują tylko niezweryfikowane to ok - nie będzie. ale wiem, że osoby zweryfikowane także oszukują, i to nie raz - i jakoś mają konto mimo wielu lip i zgłoszeń na czarną listę, do administracji itp. itd. także jak dla mnie nie ma zasady.
Masz rację, ale uważam,że jeśli oszuka Cię zweryfikowana osoba to masz większą szansę na to,że odzyskasz utraconą rzecz lub pieniądze. Zresztą jak już wcześniej ktoś napisał. Zweryfikowana osoba z jednego konta oszuka raz , a niezweryfikowana może to robić non stop.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:45:18

Treść posta została usunięta automatycznie

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:46:16

Cytat
CHRUPEK
Wystarczy zgłosić osobę niezweryfikowaną Moderatorom lub poprzez opcję zgłoś nieprawidłowość - ciuszki zostaną usunięte a konto czasowo zablokowane.
prosty i łatwy sposób. Robię tak od dawna ...

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:51:03

EEE a jak długo czeka się na weryfikacje? Ja wpłaciłam wczoraj ... i? nic jak na razie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:54:28

Najwięcej czasu zajmuje nam gonienie takich nieuczciwych osób....

Dlatego liczymy również na Waszą pomoc, jeśli natkniecie się na taki profil w którym na górnej półce wystawione są rzeczy na sprzedaż/wymianę, raportujcie.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 12:54:39

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-09 13:00 przez Sylwusia_xD.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:10:07

Cytat
Sylwusia_xD
Dziewczyny zastanawiają mnie niektóre z was w kwestii weryfikacja na szafie.
Dlaczego część z Was jest niezweryfikowana, a mimo to wystawia swoje rzeczy w szafach na półce " kreacje " ?
Administracja szafy powinna tego według mnie zabronić bo to się mija z celem, przecież tam mają być rzeczy, które kupiłyśmy bądź za które wymieniłyśmy się, albo rzeczy, które chcemy zaprezentować w niekomercyjnych celach.
\A tymczasem widzę niezweryfikowane użytkowniczki, które mają powystawiane tam rzeczy najczęściej na sprzedaż.
Rozumiem, że komuś zepsuła się komórka, nie ma kasy na to żeby naładować konto itp...
Ale nie wierzę, że większość z niezweryfikowanych użytkowniczek nie ma kasy na koncie, przecież to o ile pamiętam coś około 3 zł za smsa.

Zastanawiam się jak zaufać takiej dziewczynie, tym bardziej, że jedna z niezweryfikowanych chciała mnie oszukać, ale w porę się kapnęłam co kombinuje, potem sie okazało, że to oszustka jak wynikła afera z innymi.

A jeśli nie są oszustkami tylko " TAK MAJĄ" że są niezweryfikowane, to same obniżają swoje szanse na zakup czegoś, ewentualnie na wymianę przez inną Szafiarkę.

Jakie macie powody ?





Ja jestem taką użytkowniczką i co w związku z tym?
To,że wiele z nas jest niezweryfikowanych nie oznacza,że zaraz jesteśmy nie uczciwe;/
Ja poprostu nie mam czasu an to by założyć konto;/ Później jechać jeszcze podpisać umowę;/ A na szafie jestem raczej w celu zakupu konkretnych rzeczy więc mi to nie przeszkadza,że jestem niezweryfikowana:)

Jestem

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:12:13

Ja pozostaje niezweryfikowaną bo nie widzę powodu dla którego mam zakładać konto w mBanku, dla samego jego posiadania, to trochę mało,ponadto wydaje mi się,że oszukać może zarówno zweryfikowana, jak i niezweryfikowana szafiarka. Kupując przez internet zawsze się ryzykuje, warto polegać na intuicji i korzystać ze sprawdzonych szaf. Ja np. kupuję od niezweryfikowanych i jakoś nie miałam problemu póki co (odpukać)

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:13:12

milion juz bylo takich watkow... nie ma co rozkimniac niektoredziewczyny chca byc moze oszukac a niekotre naprawde nie maja potrzeby zakldack onta gdyz nie maja dochodow...a niekotre jeszce co innego nie dojdzie sie za tym, chcecie- wymieniajcie sie itd z niezweryfikowanymi- nie chcecie- nie robcie tego, zweryfikowane tez okazuja sie czesto oszustkami wiec nie ma reguly wg mnie :]

zweryfikowana
Super Moderator
Posty: 9.131

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:19:02

Hmmm, z jednej strony szkoda trochę przekreślać od razu niezweryfikowanych, z drugiej zaś zostałam dwa razy oszukana przez takie osoby i w tej chwili bardzo ostrożnie podchodze do niezweryfikowanych:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:20:34

Cytat
Gosesitka



Ja jestem taką użytkowniczką i co w związku z tym?
To,że wiele z nas jest niezweryfikowanych nie oznacza,że zaraz jesteśmy nie uczciwe;/
Ja poprostu nie mam czasu an to by założyć konto;/ Później jechać jeszcze podpisać umowę;/ A na szafie jestem raczej w celu zakupu konkretnych rzeczy więc mi to nie przeszkadza,że jestem niezweryfikowana:)

Jestem

Wniosek można złożyć przez internet, z kurierem możesz sie umówić na dogodny dla Ciebie termin- ja nie widzę w ogóle w tym problemu:)

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:21:29

Cytat
Gosesitka
Cytat
Sylwusia_xD
Dziewczyny zastanawiają mnie niektóre z was w kwestii weryfikacja na szafie.
Dlaczego część z Was jest niezweryfikowana, a mimo to wystawia swoje rzeczy w szafach na półce " kreacje " ?
Administracja szafy powinna tego według mnie zabronić bo to się mija z celem, przecież tam mają być rzeczy, które kupiłyśmy bądź za które wymieniłyśmy się, albo rzeczy, które chcemy zaprezentować w niekomercyjnych celach.
\A tymczasem widzę niezweryfikowane użytkowniczki, które mają powystawiane tam rzeczy najczęściej na sprzedaż.
Rozumiem, że komuś zepsuła się komórka, nie ma kasy na to żeby naładować konto itp...
Ale nie wierzę, że większość z niezweryfikowanych użytkowniczek nie ma kasy na koncie, przecież to o ile pamiętam coś około 3 zł za smsa.

Zastanawiam się jak zaufać takiej dziewczynie, tym bardziej, że jedna z niezweryfikowanych chciała mnie oszukać, ale w porę się kapnęłam co kombinuje, potem sie okazało, że to oszustka jak wynikła afera z innymi.

A jeśli nie są oszustkami tylko " TAK MAJĄ" że są niezweryfikowane, to same obniżają swoje szanse na zakup czegoś, ewentualnie na wymianę przez inną Szafiarkę.

Jakie macie powody ?





Ja jestem taką użytkowniczką i co w związku z tym?
To,że wiele z nas jest niezweryfikowanych nie oznacza,że zaraz jesteśmy nie uczciwe;/
Ja poprostu nie mam czasu an to by założyć konto;/ Później jechać jeszcze podpisać umowę;/ A na szafie jestem raczej w celu zakupu konkretnych rzeczy więc mi to nie przeszkadza,że jestem niezweryfikowana:)

Jestem

Piszesz tak jakby założenie konta trwało co najmniej kilka miesięcy. Wypełniasz wniosek w internecie, przyjeżdża do Ciebie kurier e dogodnym dla Ciebie terminie i wszystko załatwione.

Niezweryfikowana ? Dlaczego ?

09 lis 2009 - 13:23:44

czytałam ze płaci sie co miesiac 1,70 za bezpieczenstwo konta w banku to prawda?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gg pomocy ?