Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:38:29

Bardzo przepadałam za tą marką, dopóki nie wyjechałam na rok do Anglii. W sklepach Primark króluje ATMOSPHERE i są to tanie,kiepskiej jakości szmatki.Ceny są takie: sukienka-6 funtów, bluzka: 3 funty, buty: do 7 funciaków. A na allegro schodzą te ubrania jak ciepłe bułeczki za 100zł. Wzory tkanin są ładne, to fakt, ale dla mnie nie wystarcza tylko pierwsze wrażenie jeżeli chodzi o ubrania. Cenię sobie przede wszystkim dobrą jakość, a niestety ta marka jest dobra tylko na pierwszy rzut oka.

Co myślicie?

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:39:48

był juz taki watek chociazby wczoraj !!!

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:40:35

a to przepraszam, nie widziałam :)

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:41:08

wiesz co :/ nie wiem gdzie kupowałaś ale raczej nie w primark- noszę ciuchy atmosphere i buty i torebki i sa równie dobrej jakości jak w h&m i nie sa to szmaty - oczywiście jest tam sajgon wieczny i trzeba patrzec czy się uszkodzonej nie kupuje ale że szmaty?! dziewczyno weź się opanuj bo chyba słoma z butów... :/ poza tym są rzeczy za 3 funta i sa rzeczy za 35funtów a funt to przepraszam nie za 1 zł tylko za 5 więc jak torba kosztuje 15 funtów to na złotówki ile? matematyka sie kłania- 75zł!!! a nie 15zł!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-09 10:42 przez fashion77.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:41:21

wystarczyło wpisac w wiszukiwarke na forum "atmosphere" to by ci znalazło

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:42:31

ja mam dużo ciuchów z Atmosphere, niektóre rzeczy kilka lat i są jak nowe. nie narzekam na ich jakość.. nie mechacą się, nie rozciągają i nie blakną ;D

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:43:03

ja bardzo lubie atmosphere i czesto tam kupuje jak jestem u rodzicow ale fakt tkaniny nie da najlepszej jakosci ale tanie saa i ladne;)

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:44:23

nie dziwicie sie ze w polsce sprzedaje sie ciuchy tej firmy za duze pieniadze jesli nie mamy sklepów firmowych u nas a ze wiekszosc lubi te ciuchy i je ceni to i ceny w polsce sa duze.

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:46:18

Cytat
fashion77
wiesz co :/ nie wiem gdzie kupowałaś ale raczej nie w primark- noszę ciuchy atmosphere i buty i torebki i sa równie dobrej jakości jak w h&m i nie sa to szmaty - oczywiście jest tam sajgon wieczny i trzeba patrzec czy się uszkodzonej nie kupuje ale że szmaty?! dziewczyno weź się opanuj bo chyba słoma z butów... :/ poza tym są rzeczy za 3 funta i sa rzeczy za 35funtów a funt to przepraszam nie za 1 zł tylko za 5 więc jak torba kosztuje 15 funtów to na złotówki ile? matematyka sie kłania- 75zł!!! a nie 15zł!!!

widać, że w anglii byłaś tylko w jednym miejscu i sobie je bardzo wychwalasz. Bez obrazy ale w Twojej szafie nie ma aż takich super rzeczy ;//

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:46:57

popatrzmy np na polska kielbase za ktora za granica ludzie tez mogli by płacic majatek bo nasza kiełbasa jest orginalna a w sklepach polskich za granica i tak jej nie dostaniemy takiej samej jak w polsce wiec ludzie kupuja w polsce i zaawoza np do angli ;]

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:47:15

Cytat
fashion77
wiesz co :/ nie wiem gdzie kupowałaś ale raczej nie w primark- noszę ciuchy atmosphere i buty i torebki i sa równie dobrej jakości jak w h&m i nie sa to szmaty - oczywiście jest tam sajgon wieczny i trzeba patrzec czy się uszkodzonej nie kupuje ale że szmaty?! dziewczyno weź się opanuj bo chyba słoma z butów... :/ poza tym są rzeczy za 3 funta i sa rzeczy za 35funtów a funt to przepraszam nie za 1 zł tylko za 5 więc jak torba kosztuje 15 funtów to na złotówki ile? matematyka sie kłania- 75zł!!! a nie 15zł!!!


racja, funt nie ma wartości złotówki, trzeba przeliczać ceny.. ;P mam wujka w UK i kupował mi ciuchy w primarku. zależy dla kogo, ale nie są to tanie rzeczy.

zweryfikowana
Posty: 188
Ostrzeżenia: 1/5

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 10:59:41

a ja muszę powiedzieć, że mam 2pary butów - taki sam fason - i jedne są super wygodne i mięciutka ekoskórka, dopasowuja sie idealnie do nóżki i ładnie wyglądają, a drugie sztywne i ledwo conóżke można wcisnąć a chodzi sie w nich kiepsko.

więc janie wiem od czego to zalezy ..

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 11:05:55

ja też byłam w Anglii i rzeczywiście Primark :D:D:D posiada zwolenników jak i przeciwników. Tak jak i tu zdania są podzielone to i moja opinia nie jest jednoznaczna .I nie potrafię się określić w tym przypadku. Bo większość rzeczy , które posiadam firmy atmosphere , są dobre jakościowo , ale są też takie , które nałożyłam raz i wyrzuciłam także raczej nie ma reguły. A jeśli chodzi o H&M , to porównawczo w Anglii ciuchy tej firmy są dużo lepszej jakości niż u Nas w Polsce i da się to zauważyć , także wątpię żeby była na to jakaś reguła , trzeba mieć szczęście chyba ;]

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 11:07:07

Cytat
Olus
Cytat
fashion77
wiesz co :/ nie wiem gdzie kupowałaś ale raczej nie w primark- noszę ciuchy atmosphere i buty i torebki i sa równie dobrej jakości jak w h&m i nie sa to szmaty - oczywiście jest tam sajgon wieczny i trzeba patrzec czy się uszkodzonej nie kupuje ale że szmaty?! dziewczyno weź się opanuj bo chyba słoma z butów... :/ poza tym są rzeczy za 3 funta i sa rzeczy za 35funtów a funt to przepraszam nie za 1 zł tylko za 5 więc jak torba kosztuje 15 funtów to na złotówki ile? matematyka sie kłania- 75zł!!! a nie 15zł!!!

widać, że w anglii byłaś tylko w jednym miejscu i sobie je bardzo wychwalasz. Bez obrazy ale w Twojej szafie nie ma aż takich super rzeczy ;//


ale my chyba nie komentujemy tutaj szaf użytkowniczek ?

ATMOSPHERE - wspomnienie!

09 kwi 2009 - 11:16:32

Ja także nie narzekam :)
Są fajne i wyglądowo ;d i jakościowo :)

następna dyskusja:

CIUCH NA MATURE