Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Prostownica tytanowa

22 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WERYFIKACJA !!!!

24 mar 2014 - 17:28:47

Witam pisze ponownie ale tym razem w nowym wątku szczerze czuje się trochę oszukana czekam juz drugi tydzień na to az moje konto będzie zweryfikowane tak bardzo mi zależało żeby umieszczać tu ogłoszenia i wg ale powoli przestaje mi zależeć ... Prosze ostatni raz o pomoc...

WERYFIKACJA !!!!

25 mar 2014 - 17:58:03

mam ten sam problem! zrobiłam przelew nawet 'elixir' w ciągu kilku minut przelew powinien dotrzeć. a i tak nie mam aktywnego konta...

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

WERYFIKACJA !!!!

25 mar 2014 - 18:12:07

Cytat
yorka91
Witam pisze ponownie ale tym razem w nowym wątku szczerze czuje się trochę oszukana czekam juz drugi tydzień na to az moje konto będzie zweryfikowane tak bardzo mi zależało żeby umieszczać tu ogłoszenia i wg ale powoli przestaje mi zależeć ... Prosze ostatni raz o pomoc...

Przelew nie został poprawnie zaksięgowany ze względu na błędnie podany tytuł przelewu (z dodatkowymi spacjami).
Konto zostało zweryfikowane.

Cytat
licznasiebie
mam ten sam problem! zrobiłam przelew nawet 'elixir' w ciągu kilku minut przelew powinien dotrzeć. a i tak nie mam aktywnego konta...

Proces weryfikacji konta trwa z reguły do 24h. Wszystko zależy jednak od banku, z którego został zrobiony przelew, a także od tego, czy dane podane w formularzu weryfikacyjnym zgadzają się z danymi otrzymanymi z banku.

W sprawie weryfikacji została przesłana do Ciebie osobna wiadomość mailowa.

WERYFIKACJA !!!!

25 mar 2014 - 20:53:12

Okey u mnie w końcu jest wszystko ok a juz zwatpilam dziękować nie wiem czemu błędnie cos wpisane było skoro wszystko zgodnie z treścią wpisywalam ale ważne ze jest już ok pozdrawiam i witam :-)

WERYFIKACJA !!!!

01 kwi 2014 - 10:11:28

hejka
ile trzeba czekać na weryfikacje jeśli się wpłaciło w mbanku? :)

WERYFIKACJA !!!!

13 paź 2014 - 20:12:30

Witam w czwartek zrobiłam przelew do weryfikacji,jak narazie dalej jestem niezweryfikowana,ile mniej więcej potrzeba na to czasu?

WERYFIKACJA !!!!

11 gru 2014 - 15:23:38

A ja dostałam 9 maili ze jestem zweryfikowana a nie kestem .saldo mam90 zl?!o co tu chodzi?

WERYFIKACJA !!!!

28 gru 2014 - 19:46:08

Witam. No i czeka na weryfikację. Ciekawe czy to z automatu - programu, czy ktoś ręcznie musi kliknąć?

WERYFIKACJA !!!!

18 sty 2015 - 18:24:06

Witam , czy zweryfikuja mi konto jak przelalam pieniazki z konta narzeczonego ?

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

WERYFIKACJA !!!!

19 sty 2015 - 10:35:38

Cytat
modnie17
Witam , czy zweryfikuja mi konto jak przelalam pieniazki z konta narzeczonego ?

Sprawa została już wyjaśniona mailowo :)

WERYFIKACJA !!!!

30 sty 2015 - 16:20:16

Ja również czekam na weryfikację, pieniążki były wysłane 28 z konta kuzynki, wczoraj rano dostałam wiadomość, że przelew dotarł, ale nie zgodne są dane przelewającego z moimi. Odpisałam wszystko tłumacząc, załączając zdjęcia dowodu.

Gdzie ta weryfikacja??

Hallo??? piszecie, że w moim przypadku weryfikacja do 24h mija 48 i dalej cisza, czy ktoś z "rządzących" tutaj może zabrać głos?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 17:56 przez MarikaMarikowa.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

WERYFIKACJA !!!!

05 lut 2015 - 10:17:28

Cytat
MarikaMarikowa
Ja również czekam na weryfikację, pieniążki były wysłane 28 z konta kuzynki, wczoraj rano dostałam wiadomość, że przelew dotarł, ale nie zgodne są dane przelewającego z moimi. Odpisałam wszystko tłumacząc, załączając zdjęcia dowodu.

Gdzie ta weryfikacja??

Hallo??? piszecie, że w moim przypadku weryfikacja do 24h mija 48 i dalej cisza, czy ktoś z "rządzących" tutaj może zabrać głos?

Pisałyśmy już w tej sprawie drogą wiadomości prywatnych :)

WERYFIKACJA !!!!

05 lut 2015 - 10:20:20

tak już wszystko ok :)

WERYFIKACJA !!!!

08 lut 2015 - 20:04:20

Przelałam wczoraj pieniądze za pomocą Dotpay. Minęły 24 h, a ja nadal nie mam zweryfikowanego konta. Od razu dostałam potwierdzenie na maila, że zanotowali przelew. Długo mam jeszcze czekać na weryfikację?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzedaż na Szafie, a Urząd Skarbowy