Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:34:21

nie opisałaś normalnych chłopaków - jeansy, koszulka, wygodne buty. Dres to strój do uprawiania sportu, tak jak piżama to strój do spania. Facet w dresie na ulicy wygląda tak samo śmiesznie i niedorzecznie jak facet w piżamie. Poza tym - lubię ładną fryzurę u faceta, a łysole wyglądają jak po tyfusie

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:38:32

nie, mi się dresy nie podobają :D nie muszą to być rurki sweterki itp bo tego też nie lubię, ale taki fajny, normalny facet :)


chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:41:40

Dres ok - mój czasem założy takie zwykłe bawełniane ze ściągaczami przez co nie wygląda zbyt sportowo. Ale to też tylko na rower, spacer z psem czy zakupy w spożywczaku lub grilla - nigdy na jakieś wyjście.
Natomiast mówię nie wszelkim bluzom typu Prosto, JP, RPK i co tam jeszcze noszą. Takie bluzy to są dobre dla ziomali spod bloku. O guście nie ma tu kompletnie co dyskutować.
Rurki nie ale np nie lubię jak facet nosi szersze jeansy - nogawki muszą być typu straight.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:43:58

ja lubię facetów, którzy wyglądają jak faceci
czyli zwykłe spodnie + do tego t-shirt lub koszula

1. dresy owszem - po domu :) bluzy dresowe są ok, o ile nie są za duże kilka rozmiarów :)
2. czapka z daszkiem - raczej odpada, kojarzy mi się tylko z małolatami :)
3. rurki + np. różowe obcisłe bluzki - nie potępiam takiego ubioru wśród facetów, niech robią co chcą - ale to nie mój typ i dla mnie jest to pozbawione męskości
4. koszulki z bajkowymi postaciami - nie, nie, nie! - to dobre dla nastolatków
5. faceci z dłuższymi włosami - nie podobają mi się kompletnie, facet musi mieć krótkie włosy lub być łysy :)
6. jeśli chodzi o buty wolę adidasy niż cwaniaki :) i jakoś nie dostaję spazmów na widok faceta w garniturze :)
7. facet + apaszka - tego totalnie nie akceptuję... nie wiem dlaczego... szalik w zimę - owszem, ale apaszka jako ozdoba - absolutne nie!

taki typowy "dresiarz" mnie nie jara, ale wkurza mnie trochę, że dres = debil :) nie jest tak, bo znam wiele osób preferujących taki styl, a są bardzo inteligentni, mają pasję i np. tworzą muzykę z którą się utożsamiają; podobnie jak facet w skórzanych spodniach + czarnym t-shircie jest uważany za narkomana i pijaka - nie lubię takich określeń, takie szufladkowanie ludzi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 13:47 przez xanthina.

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:47:26

w zeswzłym tygodniu bedac we Włoszech widzilam faceta ubranego w spodnie 7/8 i lakierki

wyglądał cudownie:)

buty ze skóry pewno drozsze niz moja miesieczna pensja:)

wracajac do tematu nie podobaja mi sie faceci w maminych sewterkach:) i w rurkach a takze panowie w dresach...

dobrze jak facet jest po prostu meski z klasa

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:52:58

Prawdziwy facet nie zmieściłby się w rurki...
:)

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:53:07

dres - po domu

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 13:56:11

mi podobaja sie w dresach ! szkoda ze jest tak malo facetów w tych strojach :(

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 14:06:53

mam podobny gust do Twojego ;D na szczęście dla mojego chłopaka liczą się tylko sklepy takie jak: prosto, mass, itp więc nie patrze na innych ;D

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 14:11:40

Jak dla mnie dres służy do uprawiania sportu lub chodzenia po domu.

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 14:14:55

Mój chodzi często w spodniach dresowych, jako, że jest trenerem na siłowni, więc jakoś się przyzwyczaiłam do tych jego gaci, aczkolwiek potrafi ubrać się inaczej i naprawdę fajnie wygląda w dżinsach lub garniturze :) Wszystko zależy od okoliczności :D

chłopak - dres.

14 sie 2013 - 14:16:25

Nie znoszę dresów tak samo jak tych pedałkowatych gości.

chłopak - dres.

20 gru 2019 - 12:52:54

Każdy ma swój styl i tyle w temacie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

założyłybyście???