Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:45:54

dziewczyny czy już żadnym z was nie podobają się dresy? ostatnio najnowsze wątki na forum, faceci w rurkach, koszulach, płaszczykach, szaliczkach i pantofelkach dziewczyną widać się to strasznie podoba, mi nie.
ja preferuję dresów. krótko obcięte włosy, dres nike, adidasy, czapka z daszkiem i bluza np. prosto.:)
wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale czy wam się na prawdę nie podobają takie dresy? jakich chłopaków z opisanych powyżej wolicie? :)

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:48:49

dla mnie dresyy odpadaja. ani zadne lalusie w rozowych sweterkach.. poprpostu normlani ;)

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:49:20

yyyyyy nie, dla mnie dres to totalne bezguście...

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:49:23

inteligentnych. co mnie obchodzi czy ma rurki, dres czy jeansowe spodnie. liczy się to co ma się W głowie, a nie NA głowie.

wszystko jest imo oczywiście.

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:49:33

Uwielbiam chłopaków w stylu hip-hopowym :)
szerokie spodnie szeroka bluza.... :)
Moim zdaniem tacy są fajni... ale jak się już w kimś zakocha to nie ma wpływu... ale wole jak napisałam wyżej szerokie spodnie bluza :)
za rurkami u facetów nie przepadam...

To moje zdanie :)

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:50:40

ja takich facetów nie lubię, tzn. tych wypacykowanych. No nie wiem jak to inaczej nazwać, dla mnie facet to ma być facet. Taki męski, przy którym ja będę czuć się jak kobieta, będzie mnie chronić i troszczyć o mnie.
Co do dresów. Mój luby ma komplet Jigga ale nie nosi go często, choć przyznam lubiię go w nim. Jest obcięty prawie na łysko, ale desiarzem go nie nazwę. Raczej dżinsy i T-shirt to on. Ewentualnie koszula.
Facet może założyć dres, ale nie może być dresiarzem.

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:50:40

a ja tam lubię dresów ;p wolę stanowczo facetów w dresach aniżeli tych odpicowanych którzy więcej godz stoją przed lustrem ode mnie. facet to facet ma być męski a nie jakiś goguś;)

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:50:56

Dresy? Nie, obciach u każdego ;)
ale ogólnie ja lubię, gdy chłopak po prostu o siebie DBA i choć w minimalnym stopniu interesuje go, co na siebie wkłada :)
Rurki, koszule? Jestem na tak, ale z drugiej strony lubię też takich skate'ów, szerokie jeansy, bluza :)

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:51:36

dżinsy, bluza z kapturem koszulka i buty np nike adidas,łysy,albo krótkie czarne włosy,WYSOKI hehe

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:51:51

a mi to zwisa, facet am być ubrany czysto i schludnie, obowiązkowo też ładnie pachnieć. :P a czy woli dres czy rurki, to jego sprawa. :P

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:52:16

ja wolę bardziej chłopaków z luźnym stylem ;)
przy takim bym miała pewność, że mnie obroni czy coś..
jak widzę typa w rurkach, ciasnych koszulkach yhhh.. aż mi się niedobrze robi na ten widok :P

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:52:24

Cytat
aniatuch
Uwielbiam chłopaków w stylu hip-hopowym :)
szerokie spodnie szeroka bluza.... :)
Moim zdaniem tacy są fajni... ale jak się już w kimś zakocha to nie ma wpływu... ale wole jak napisałam wyżej szerokie spodnie bluza :)
za rurkami u facetów nie przepadam...

To moje zdanie :)

zgadzam się. ale dresy uchodzą ogólnie za chuliganów, co moim zdaniem jest totalną bzdurą, znam wielu i tacy nie są.;)
i nie uważam, źe to bezguścia, bluzy prosto i diila w połączeniu z dresem i czapką nike bardzo mi się podoba. :)

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:52:43

a mi to się różni podobają ;p

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:53:20

w dresie FAJNIE, po domu..

chłopak - dres.

10 sie 2010 - 21:53:44

mi tam dresik nie przeszkadza ;D uwielbiam chlopcow hip-hopowcow!!!!!! ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krawat na ślub - prosze o rade