Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:46:11

dresy sa fajne! :D

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:52:45

Mój facet lubi od czasu do czasu założyć różową koszulą czy bluzkę czy też postawić włoski na żel ...
I nie uważam,że jest 'goguś' czy 'ken' ,jest bardzo męski ale i zadbany .

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:54:47

Cytat
kareninaa
Haha ciekawe kiedy dres przestaje być dresem, bo chyba do końca życia nim nie będzie...
Odpada, 90% dresów to patologia i ludzie ograniczeni...

ciekawe skąd te idiotyczne statystyki..
Ale jeszcze bardziej potwierdziłaś moje przekonania, że mam wyjątkowego chłopaka, należy do tych 10% dresów bez patologii i jak najbardziej nieograniczonych ! ;)

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:56:36

a ja wolę rastamana ;D dready na głowie i lekkie bawełniane ubrania, koraliki, rzemyki

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:57:52

Cytat
krudaa02
Cytat
kareninaa
Haha ciekawe kiedy dres przestaje być dresem, bo chyba do końca życia nim nie będzie...
Odpada, 90% dresów to patologia i ludzie ograniczeni...

ciekawe skąd te idiotyczne statystyki..
Ale jeszcze bardziej potwierdziłaś moje przekonania, że mam wyjątkowego chłopaka, należy do tych 10% dresów bez patologii i jak najbardziej nieograniczonych ! ;)

Dresy to po prostu subkultura tak samo jak metalowcy czy rokowcy. I nie ocenia się kogoś przez pryzmat tego jak się ubiera. Robiłaś jakąś ankietę, że masz takie dane statystyczne?. Widać, że Ty jesteś ograniczona. Wiesz czasami osoba pochodząca z patologicznej rodziny jest bardziej ambitna i normalna niż zwykła osoba która ma normalną rodzinę.

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 21:57:55

dres jak dres - zwykłe ubranie sportowe.

Na co dzień koszula i jeansy, na spotkanie oficjalne garniak lub chociaż marynarka + koszula + jeansy, na schadzkę po lesie czy też dni wolne może być i dres,

mój mąż dres zakłada bardzo rzadko :)

dresów się zwykłych nie boje tak samo jak metali czy skinów. Co innego kibole :/

zweryfikowana
Posty: 9.196
Ostrzeżenia: 5/5

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:01:54

Wolę w dresie niż w rurkach :)

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:03:24

Znałam kilku dresów, chodziłam nawet z dwoma i z doświadczenia wiem jacy są. W życiu nie cofnęłabym się do tych czasów (gimnazjum). Może patrzę na nich zbyt stereotypowo, ale uważam, że nie są zbyt inteligentymi osobami, zwłaszcza patrząc na to jakie dziewczyny im się podobają.
Jeśli chodzi o ich styl ubierania, to w ogóle mi się nie podoba (ale to wiadomo, kwestia gustu), za to nie podobają mi się także faceci w obcisłych różowych koszulkach.

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:06:06

dla mnie to nie ważne jak sie ubiera, ważne jakie jest wnętrze chłopaka .. dresy to przeważnie takie koksy ale nie wszyscy .. nie którzy są nawet ładni . :D

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:08:10

Cytat
kiniusiekm
dla mnie to nie ważne jak sie ubiera, ważne jakie jest wnętrze chłopaka .. dresy to przeważnie takie koksy ale nie wszyscy .. nie którzy są nawet ładni . :D
oj są są :D

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:13:16

Cytat
Krakersikx3
Cytat
kiniusiekm
dla mnie to nie ważne jak sie ubiera, ważne jakie jest wnętrze chłopaka .. dresy to przeważnie takie koksy ale nie wszyscy .. nie którzy są nawet ładni . :D
oj są są :D

lepiej zeby byli inteligentni... ;p niz byli przystojni..

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:16:19

Sorry, ale czapeczki z prostym daszkiem i dresik odbierają całą inteligencję...

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:17:24

Cytat
Agulkakoszulka
Sorry, ale czapeczki z prostym daszkiem i dresik odbierają całą inteligencję...

hahah nie wierzę ;DD.

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:17:51

Cytat
bentkuff
Cytat
Krakersikx3
Cytat
kiniusiekm
dla mnie to nie ważne jak sie ubiera, ważne jakie jest wnętrze chłopaka .. dresy to przeważnie takie koksy ale nie wszyscy .. nie którzy są nawet ładni . :D
oj są są :D

lepiej zeby byli inteligentni... ;p niz byli przystojni..
no tez sa przeciez. wszyscy mysla ze sa glupi, a dres to tylko ubranie przeciez. zgadzam sie-nie wszyscy sa madrzy, ale wiekszosc. sama lubie chodzic w dresie, a glupia nie jestem:D

chłopak - dres.

20 sie 2011 - 22:21:19

ja sama noszę dresy zimą na uczelnię!:D
chodzę w dresie bo zimno a mam takie cieplutkie^^
a do hip hopu mi daleko...:)
a mam dresów dużo bo byłam w sportowej klasie w liceum, wiec czy chłopak czy dziewczyna - jak to mówią; ja noszę dres, dres spoko jest!;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

h/n i cena :)