Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:23:07

też się zastanawiam nad kupnem Diesel- fuel for life, koleżanka ma i jest BOSKI zapach, tylko nie wiem jak to z tą oryginalnością.. no i jakby doszło potłuczone, to w ogóle lipa;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 23:22 przez moderator.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:25:19

Nie kupuj na allegro, nigdy co prawda nie kupowałam, bo nie widzę sensu.
Dajmy na to, że perfumy kosztują w Sephorze 250 zł, a na Allegro 160 + przesyłka, to czy nie lepiej przy takiej kwocie dać nieco więcej i mieć pewność, że masz to co chciałaś? Nie rozumiem osób, które tak kupują ...

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:25:57

Osobiście- jeśli mam możliwość zakupu testeru to go kupuję! Rzeczywiście są one ciut droższe i niemalże żadna renomowana perfumeria nie oferuje ich sprzedaży, lecz zapach jest silniejszy i trwalszy aniżeli promowanych przez nie oryginalnych perfum. Dawne czasy, ale moja mama kiedyś zajmowała się sprzedażą perfum w lokalnej perfumerii, stąd też wiem. Jeśli więc perfumy nie są kupowane z przeznaczeniem na prezent a na własny użytek proponuję testerek ;-)

Aha. To w takim razie gdzie mogę nabyć tester tych perfum, które mi się podobają. Bo jak przeglądałam na allegro, to były oferty kupna testerów. a tak poza allegro to właśnie niewiem, gdzie te testery mogę kupić.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:26:24

Cytat
Cyrkonia
a mam takie jeszcze pytanko, może głupio ono zabrzmi, ale radzicie dziewczynki żeby kupić tester. A czy w perfumerii można je bez problemu kupić? I czy są one troszkę droższe niż jak bym kupowała juz w normalnym flakoniku?
Nie kupisz testerka w perfumerii, bo są one tak jak nazwa wskazuje - do testowania. No chyba, ze znasz kogoś, kto Ci to załatwi ;-)

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:28:38

Wszystko zalezy od sprzedawcy ,moze byc uczciwy jak i nie ( w przypadku perfum,jak i czegokolwiek innego) ,ja patrze na komentarze zawsze ( co ludzie pisza ) ,wiec mozna sie nadziac,lepiej byc ostroznym.ale mozna i zaprawde zaoszczedzic kupujac na allegro,zamiast w drogeriach.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:29:51

Cytat
aniaem01
Cytat
Cyrkonia
a mam takie jeszcze pytanko, może głupio ono zabrzmi, ale radzicie dziewczynki żeby kupić tester. A czy w perfumerii można je bez problemu kupić? I czy są one troszkę droższe niż jak bym kupowała juz w normalnym flakoniku?
Nie kupisz testerka w perfumerii, bo są one tak jak nazwa wskazuje - do testowania. No chyba, ze znasz kogoś, kto Ci to załatwi ;-)

otóż to! ;) popytaj wśród znajomych, zapewne znajdzie się ktoś kto ma 'wejścia' lub sam zajmuje się 'procederem' ;-)

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:31:20

często można trafić na oryginał , ale na podróby niestety też ;) zawsze patrz na komentarze użytkowników i czytaj dokładnie opis ;)

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:31:57

ja kupuję tylko i wyłącznie już teraz u jednego sprzedawcy z all u użytkownika roborg1

nacięłam się już kilka razy, a u niego kupowałam już kilkakrotnie i naprawdę polecam bo w 1000000% oryginały.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:34:47

Cytat
martuuus
Cytat
bibiwarum
Cytat
Cyrkonia
Za jakiś czas chcę sobie kupić perfumy, ale te z wyższej półki. I w tym przypadku rozmyślałam nad opcją zamawiania z allegro, bo są one trochę tańsze niż jak bym poszła do normalnej perfumerii. I tutaj sie troche zastanawiam, bo słyszałam że jak z allegro to niedokońca są oryginały, że lepiej dodać te kilka zł więcej, ale ma sie pewnośc że są one w 100 % orginalne. Co wy o tym myślicie?
Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

nie wiem kto CI powiedział takie coś że na allegro nie są orginały...

Jak są to są TESTERY np.

A jak ktoś sprzedaje 100% orginał to sprzedaje przeważnie to sklep - i jest taniej dlatego że nie płacimy podatku. :)
Kredka - w angli lacoste za 20 Funtów są :)

a ja właśnie czytałam, że to głównie testery dają gwarancję tego, że perfumy są oryginalne.
Poza tym testery mają intensywniejszy, bardziej trwały zapach (większa koncentracja pefrum), wiadomo - żeby kupować w drogeriach testery muszą byc najwyższej jakości.
Ja chyba zacznę kupować testery, bo sama przekonałam się o tym, że tak jest własnie.


TESTERY SĄ DUZO ŁATWIEJSZE DO PODROBIENIA!!!!! Najczęściej nie mają oryginalnego korka, są w tekturowym zwykłym opakowaniu, więc je znacznie łatwiej podrobić. Jeśli chodzi o to czy są mocniejsze- najczęściej w testerach jest woda perfumowana, więc dlatego mogą być trwalsze, ale wcale nieu muszą- trzeba sprawdzać czy to woda toaletowa, czy perfumowana.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 14:57:39

<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 23:26 przez moderator.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 14:59:36

Polecam na allegro, ale od sprawdzonego sprzedawcy z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Ja kupuję nawet 50-100 zł taniej niż w perfumeriach

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 15:54:18

ooj ja bym, się bala.... tak przez allogro to rozne przekręty mogą isc.. i w sumie nie wiadomo co tam jest w srodku.. a wątpię zeby byly to czyste w 100% oryginalne perfumy jak z drogerii..^^

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 21:25:37

a czemu tak sądzisz?? Perfumy ogólnie nie są drogie jak ktoś bierze hurtowo i wie gdzie :) ja mam zysku minimum 20 zł na sztuce a sephora np 200 :) perfumy te same:) tylko poprostu ja nie płace za dzierżawę lokalu całego personelu itp itd ;p i to jest jedyna różnica,
Pozdrawiam

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 21:28:19

masz w mieście SUPER PHARM taka apteke??? to biegnij tam ,tam sa zawsze promocje na perfumy,osatnio kenzo za 80zł był

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 21:29:51

Niestety mieszkam w zadupiu o nazwie Płock i u nas niema takiej apteki :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

D&G Light blue