Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:50:29

Za jakiś czas chcę sobie kupić perfumy, ale te z wyższej półki. I w tym przypadku rozmyślałam nad opcją zamawiania z allegro, bo są one trochę tańsze niż jak bym poszła do normalnej perfumerii. I tutaj sie troche zastanawiam, bo słyszałam że jak z allegro to niedokońca są oryginały, że lepiej dodać te kilka zł więcej, ale ma sie pewnośc że są one w 100 % orginalne. Co wy o tym myślicie?
Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:52:23

ja kupuje na all... i moge powiedziec ze mam mieszane uczucia
bo jesli chodzi np o amor amor to nie widze zadej roznicy... czyli uwazam ze dostaje oryginal
natomiast kupiłam chlopakowi lacoste zielona zaplaciłam 200 zl i chyba mnie oszukano... zapach był zupelnie inny jak w perfumerii

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:52:46

Cytat
Cyrkonia
Za jakiś czas chcę sobie kupić perfumy, ale te z wyższej półki. I w tym przypadku rozmyślałam nad opcją zamawiania z allegro, bo są one trochę tańsze niż jak bym poszła do normalnej perfumerii. I tutaj sie troche zastanawiam, bo słyszałam że jak z allegro to niedokońca są oryginały, że lepiej dodać te kilka zł więcej, ale ma sie pewnośc że są one w 100 % orginalne. Co wy o tym myślicie?
Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

nie wiem kto CI powiedział takie coś że na allegro nie są orginały...

Jak są to są TESTERY np.

A jak ktoś sprzedaje 100% orginał to sprzedaje przeważnie to sklep - i jest taniej dlatego że nie płacimy podatku. :)
Kredka - w angli lacoste za 20 Funtów są :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 11:53 przez bibiwarum.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:56:03

Cytat
bibiwarum
Cytat
Cyrkonia
Za jakiś czas chcę sobie kupić perfumy, ale te z wyższej półki. I w tym przypadku rozmyślałam nad opcją zamawiania z allegro, bo są one trochę tańsze niż jak bym poszła do normalnej perfumerii. I tutaj sie troche zastanawiam, bo słyszałam że jak z allegro to niedokońca są oryginały, że lepiej dodać te kilka zł więcej, ale ma sie pewnośc że są one w 100 % orginalne. Co wy o tym myślicie?
Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

nie wiem kto CI powiedział takie coś że na allegro nie są orginały...

Jak są to są TESTERY np.

A jak ktoś sprzedaje 100% orginał to sprzedaje przeważnie to sklep - i jest taniej dlatego że nie płacimy podatku. :)
Kredka - w angli lacoste za 20 Funtów są :)

a ja właśnie czytałam, że to głównie testery dają gwarancję tego, że perfumy są oryginalne.
Poza tym testery mają intensywniejszy, bardziej trwały zapach (większa koncentracja pefrum), wiadomo - żeby kupować w drogeriach testery muszą byc najwyższej jakości.
Ja chyba zacznę kupować testery, bo sama przekonałam się o tym, że tak jest własnie.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:57:03

Cytat
kredka
ja kupuje na all... i moge powiedziec ze mam mieszane uczucia
bo jesli chodzi np o amor amor to nie widze zadej roznicy... czyli uwazam ze dostaje oryginal
natomiast kupiłam chlopakowi lacoste zielona zaplaciłam 200 zl i chyba mnie oszukano... zapach był zupelnie inny jak w perfumerii

no właśnie. Myślę nad kupnem perfum Kate Moss "Kate". Jak wąchałam w perfumerii ten zapach, od razu mi się spodobał. Ale niechciała bym się naciąć. Bo jednak takie perfumki niekosztuja kilka złotych, ale jest to raczej powazny pieniądz.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 11:59:54

testery maja trwalszy zapach. Moja kuzynka pracuje w Douglas - drogerii i zapewnia mnie, ze testery dluzej sie trzymaja od oryginalow. Tak wlasnie wyglada dobra reklama i zacheta do zakupu, jesli caly dzien czujesz TEN wlasnie podobajacy sie Tobie zapach.
Co do All wiadomo, ze trzeba uwazac, dlatego moja rada-to poczytac komentarze jakie sprzedajacy otrzymuje.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:01:20

Polecam kupowac u "prcosmetics" to mój znajomy, perfumy ma w 100% oryginalne,super zestawy.Swój sklep i biuro ma w Warszawie przy GALERII MOKOTÓW. 100% pewności i oryginalności!!!!!!
Pozdrawiam :)

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:03:35

Cytat
bibiwarum
Cytat
Cyrkonia
Za jakiś czas chcę sobie kupić perfumy, ale te z wyższej półki. I w tym przypadku rozmyślałam nad opcją zamawiania z allegro, bo są one trochę tańsze niż jak bym poszła do normalnej perfumerii. I tutaj sie troche zastanawiam, bo słyszałam że jak z allegro to niedokońca są oryginały, że lepiej dodać te kilka zł więcej, ale ma sie pewnośc że są one w 100 % orginalne. Co wy o tym myślicie?
Czekam na wasze opinie na ten temat. Pozdrawiam :)

nie wiem kto CI powiedział takie coś że na allegro nie są orginały...

Jak są to są TESTERY np.

A jak ktoś sprzedaje 100% orginał to sprzedaje przeważnie to sklep - i jest taniej dlatego że nie płacimy podatku. :)
Kredka - w angli lacoste za 20 Funtów są :)

to jak bedziesz w anglii to ja zamawiam u Ciebie 2 zieolne lacoste'y!!!


Cyrkonia no taka prawda, ja sie naciełam starsznie na ta lacoste i tak jak w perfumerii bylam w niej zakochana tak jak przyszla z allegot to mi sie odwidziala;// naszczescie bylo to tylko 1;] bo wscieklabym sie....

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:05:27

Ja sama sprzedaje niejednokrotnie perfumy na allegro. Nie mam żadnego negatywa i nigdy nie oszukałam żadnego kontrahenta. Moim zdaniem to zależy na kogo natrafisz... Możesz kupić oryginały tanio lub drogo podróbki. Zawsze uważnie czytaj komentarze, głównie negatywne.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:09:47

No trzeba uważać z zakupami na allegro...ja kupilam perfum niby oryginalny a byl to taki oryginal jak ja królowa angielska...No ale nie mozna skreslac wszystkich bo przeciez nie tylko oszusci sprzedaja na allegro. Trzeba byc po prostu uwaznym i dobrze przesledzic historie sprzedajacego. A najlepiej tak jak pisaly dziewczyny wczesniej-kupic tester!!!!

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:14:09

a mam takie jeszcze pytanko, może głupio ono zabrzmi, ale radzicie dziewczynki żeby kupić tester. A czy w perfumerii można je bez problemu kupić? I czy są one troszkę droższe niż jak bym kupowała juz w normalnym flakoniku?

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:14:43

Kupiłam perfume na all i była ok wiec polecam...

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:16:13

Śmiało kupuj na Allegro! Uprzednio sprawdź komentarze potencjalnego sprzedawcy. Ja podczas zakupów sugeruję się opisem aukcji, dodatkowo jeśli ktoś prowadzi własny, fizyczny sklep/perfumerię (a takich ludzi na alle nie brakuje) to proszę o paragon, czy fakturkę ;-) PAMIĘTAJ! Jeśli zapach Ci nie odpowiada, lub masz podejrzenia, że to podróbka, masz prawo zwrócić towar sprzedawcy w ciągu 14. dni od daty zakukpu. Masa sprzedawców zapomina o dopisku pod aukcją, dot. braku możliwości zwrotu. Dodatkowo serwis Allegro chroni kupujących, obejmując ich ramieniem 'prawa ochrony kupującego'.

Osobiście- jeśli mam możliwość zakupu testeru to go kupuję! Rzeczywiście są one ciut droższe i niemalże żadna renomowana perfumeria nie oferuje ich sprzedaży, lecz zapach jest silniejszy i trwalszy aniżeli promowanych przez nie oryginalnych perfum. Dawne czasy, ale moja mama kiedyś zajmowała się sprzedażą perfum w lokalnej perfumerii, stąd też wiem. Jeśli więc perfumy nie są kupowane z przeznaczeniem na prezent a na własny użytek proponuję testerek ;-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-12 12:20 przez heavenly_ann.

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:19:52

kupiłam sobie oryginalną perfumę jak byłam w Irlandii, po powrocie jak tamta się skończyła zamówiłam na allegro i niestety wielkie rozczarowanie... zapach troszkę się różnił ale przede wszystkim była mniej trwała!!!!! Więc z własnego doświadczenia nie polecam! Mój chłopak też miał oryginał .. jego kolega kupił taką samą na allegro i również była różnica

Kupować na allegro?

12 sie 2009 - 12:22:54

to jest wiarygodny sprzedawca perfum, a ceny sa naprawde atrakcyjne takze polecam:)
http://www.allegro.pl/show_user.php?search=jacek1593
nie wszystkie perfumki sa wystawione takze warto zapytac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

D&G Light blue