Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 22:40:41

Witam
Sprawa wygląda tak, mam farbowane czarne włosy...
Od jakiegoś roku farbuje na brąz ciemny, dlatego mniej więcej do ucha są brązowe niżej czarne z brązowym połyskiem w słońcu.

Chce to rozjaśnić chociaż od wewnątrz lub niby takie ombre, ale nie chce iść do fryzjera bo tam upierają się na dekoloryzację, bo niby to jedyne wyjście, a kiedyś blondem rozjaśniłam do rudego koloru (na pasemku, na próbę).

I teraz, co myślicie o tym poniżej, zadziała coś?:) Jeśli nie, to macie jakieś propozycje ?:)


Nie doczekam się

11 lis 2013 - 22:44:13

Używałam tego ładnie opakowanego rozjaśniacza, do najciemniejszych włosów. Nie polecam.

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 22:46:47

zrob to zwyklym rozjasniaczem lub takim do pasemek

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 22:52:10

Miałam to samo. Byłam w 5 salonach fryzjerskich i każdy mówił to samo: ściągnąć kolor, nałożyć na cała głowę jednolity kolor, a potem zrobić ombre (pomijam fakt, że koszt to ok 500 zł) a mi zależało jedynie na rozjaśnieniu końcówek, aby ten odrost nie był taki chamski.

W końcu poszłam do (poleconej) fryzjerki, które mi zrobiła rozjaśniaczem własnie z LOREAL i wyszły mi idealnie takie jak chciałam, a koszt? 80 zł :)

Nie pozwól sobie ściągać koloru, bo to niszczy włosy!!!!!

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 22:58:09

katarzynadublin No i o to dokładnie mi chodzi. Co prawda mi fryzjerka powiedziała że koszt ściągnięcia i nałożenia koloru i ombre to koszt 200 - 250 zł ale że będą bardzo zniszczone.

Za 80zł to bym poszła do fryzjerki :) tylko nie znam takiej, która nie upiera się przy dekoloryzacji ;/

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 23:05:25

Wyjda ale beda rude te ktore sa farbowane. Naturalne odrosty wyjda zolte lub w ogole nie chwyca.

Nie doczekam się

11 lis 2013 - 23:12:44

Po prostu zażycz sobie brak dekoloryzacji i tyle :) Klient nasz pan ;p

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:28:40

Cytat
leyna
Wyjda ale beda rude te ktore sa farbowane. Naturalne odrosty wyjda zolte lub w ogole nie chwyca.

No wiem że rude i myślałam żeby później nałożyć jakiś jasny brąz. Naturalnych odrostów nie mam :)

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:45:37

Hej :) robilam to ombre (pierwsze od prawej)na ciemno brazowych wlosach,ale wczesniej na jakies 5 minutek nalozylam zwykly rozjasniacz na koncowki mniej wiecej od ucha w dol.Po nalozeniu tej farby ombre wyszedl mi ladny kolor,cos jak jasny braz z blond pasemkami w kilku miejscach.Gdybym kilka dni temu nie pofarbowala calych wlosow,to wyslalabym Ci zdjecie jak to wygladalo :) przepraszam za brak polskich znakow,ale pisze na telefonie.Musze ustawic polskie znaki :d

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:52:07

ja wczoraj używałam tej pierwszej od lewo i wyszło super naturalnie :)

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:55:03

A czy któraś z was próbowała tego na włosach farbowanych na ciemno?:) Bo to jest głównie mój problem ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 13:56 przez MoniakV.

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:55:29

Jeśli Ci nie zależy na czasie zrób sobie w domu kąpiele rozjaśniające- zrób przedziałek na środku głosy i mocz tylko te czarne włosy "tak bokiem". Zaraz milion osób na mnie naskoczy, że "z rozjaśnianiem tylko do fryzjera" a mnie właśnie fryzjerzy zawsze robią krzywdę, sama, racjonalnie używając profesjonalnych kosmetyków i stosując je w mniejszych stężeniach(albo właśnie wymieszane w "kąpieli";) nic złego sobie nie zrobiłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-12 13:55 przez astaldi.

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 13:57:46

Cytat
astaldi
Jeśli Ci nie zależy na czasie zrób sobie w domu kąpiele rozjaśniające- zrób przedziałek na środku głosy i mocz tylko te czarne włosy "tak bokiem". Zaraz milion osób na mnie naskoczy, że "z rozjaśnianiem tylko do fryzjera" a mnie właśnie fryzjerzy zawsze robią krzywdę, sama, racjonalnie używając profesjonalnych kosmetyków i stosując je w mniejszych stężeniach(albo właśnie wymieszane w "kąpieli";) nic złego sobie nie zrobiłam.

A jaki kosmetyk polecasz i w jakich proporcjach?:>

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 21:09:29

O matko, rozjaśniałam włosy prawie 2 lata temu, za bardzo nie pamiętam jaki to był rozjaśniacz, ale kupowałam go w dużej saszetce srebrnej albo niebieskiej, on sam był niebieski, kosztował ok 5 zł i w nazwie miał "Silver", rozrabiałam po 1/4 saszetki z odżywką, szamponem i odrobiną wody, dokładną formułę brałam z internetu.

Nie doczekam się

12 lis 2013 - 21:16:30

Dziewczyny, błędne myślenie że dekoloryzacja bardziej niszczy włosy niż rozjaśniacz. Dekoloryzacja to łagodne ściąganie koloru, a rozjaśniacz to jak acze na materiale.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Doczepiane wlosy - jaka metoda najlepsza...