Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:32:45

Zwracam się do was z prośbą o pomoc.

JAK ZROBIĆ IDEALNE BRWI? Jak niektóre kobiety to robią ,ze mają tak wspaniale? Przykładowo:

Bardzo mi się podobają, nie wiem jak są zrobione, ale mają piękny kształt.

A moje wyglądają mniej więcej tak:
Składają się z takich właśnie jak na zdjęciu długich włosków, mają takie prześwity, nie są takie piękne i gęste jak na zdjęciu nr 1. Zaczesuję szczoteczką żeby nadać im jakiś kształt ale to niewiele pomaga...

Czy kosmetyczka jest w stanie wyczarować z moich brwi takie jak na zdjęciu nr 1? W ogóle może sama mogłabym to jakoś zrobić? Pomocy, niech wypowiedzą się dziewczyny ,które mają takie piekne brwi:)

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:35:33

Możesz te prześwity zwyczajnie cieniem uzupełnić, bo kształt masz bardzo ładny. Brwi u góry też są dopracowane.

niezweryfikowana
Posty: 313
Ostrzeżenia: 1/5

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:36:22

użyj kredki lub cienia do brwi ;) wtedy osiągniesz efekt z 1 zdjęcia

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:37:18

też chciałabym mieć ładne brwi moje wyglądają jak mysi kłak

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 2/5

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:37:51

Pamiętaj, że nie nadasz im kształtu z dnia na dzień. Na "zagęszczenie" polecam olejek rycynowy. Ja nakładam go na rzęsy, brwi i skórę głowy. Efekty są widoczne.
Chcesz wiedzieć jak go stosuję ?

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:39:39

Cytat
pyhorek
Pamiętaj, że nie nadasz im kształtu z dnia na dzień. Na "zagęszczenie" polecam olejek rycynowy. Ja nakładam go na rzęsy, brwi i skórę głowy. Efekty są widoczne.
Chcesz wiedzieć jak go stosuję ?

Jasne;) I jak długo trzeba go stosować? Rzeczywiście pomaga zagęścić? Bo ja słyszałam, że tylko przyciemnia wloski;)

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:40:32

te brwi z pierwszego zdj są potraktowane cieniem lub kredką :)

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:41:24

Bardzo polecam dobrze naostrzyć kredkę i dorysować nią brakujące włoski- wygląda to przynajmniej naturalnie :P

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:42:06

Cytat
michelle92
te brwi z pierwszego zdj są potraktowane cieniem lub kredką :)

Tak wiem, ale mają bardzo ladny kształt, którego nie da się wymodelować cieniem. Zwróć uwagę na włoski są krótkie i gęste, może zostały przycięte do takiego kształtu?

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:42:40

Cytat
pyhorek
Pamiętaj, że nie nadasz im kształtu z dnia na dzień. Na "zagęszczenie" polecam olejek rycynowy. Ja nakładam go na rzęsy, brwi i skórę głowy. Efekty są widoczne.
Chcesz wiedzieć jak go stosuję ?

też chetnie się dowiem :)

zweryfikowana
Posty: 1.787
Ostrzeżenia: 1/5

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:42:42

Ja poprawiam kredką i nie jest źle ;)

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:44:49

Masz takie bo skubiesz :P też takie miałam, przestałam je wyskubywać i po miesiącu miałam takie krzaki że dało się z nich zrobić ładny kształt. i też uważałam je za rzadkie ale henna załatwiła problem :)

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:45:45

polecam sprobowac cieniem - dziala cuda!

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 2/5

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:46:48

Ja na skórę głowy używam raz w tygodniu dlatego efekt jest marny ..
Ale na brwi i rzęsy używam codziennie(no prawie, czasami sobie odpuszczam)

Do kubka nalej wrzątku i przykryj go talerzykiem wylej na niego troszeczkę olejku(żeby wystarczyło na brwi/rzęsy/skórę głowy) Gdy się podgrzeje zaaplikuj go na brwi/rzęsy/skórę głowy.
-na rzęsy moczę szczoteczkę do rzęs i maluje je jak tuszem
-na brwi i skórę głowy- wcieram szczoteczką do zębów(na głowę ubieram czepek i ręcznik)
olejek zmywam rano.

Stosuje to nie całe dwa miesiące ale widzę efekty. Mam więcej brwi( nie bardzo dużo ale nie mam prześwitów jak wcześniej miałam) i urosły mi rzęs na dolnej powiece, wcześniej nie miałam ich wcale.

Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi bo napisałam to troszeczkę nie składnie :D

Idealne brwi

02 maj 2013 - 20:47:33

drugie mają taki sam kształt tylko nie są pomalowane kredką albo czymś innym i to tak się wydaje :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiana proszę o pomoc