Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stylizacja JOKER .

06 mar 2012 - 20:01:04

Cześć Wszystkim :) Mam do Was pytanie , a właściwie prośbę - mogłybyście mi podsunąć pomysł na stylizację postaci -Joker- . Wraz z przyjaciółką muszę wystylizować jej chłopaka , ale nie mamy pomysłu jakich materiałów użyć. Mam nadzieję , że nam pomożecie lub udzielicie wskazówek . Wklejam zdjęcie postaci :)



stylizacja JOKER .

07 mar 2012 - 18:37:30

No akurat to nie jest szczególnie trudna do zrealizowania stylizacja. Ciuchy nie są bardzo ekstrawaganckie, tylko kwestia połączenia tego wszystkiego w całość. Poszperaj w lumpach.

stylizacja JOKER .

07 mar 2012 - 18:41:44

ja bym zerknęła na postać Jokera graną przez Jacka Nicholsona - jest ciekawsza, jeśli chodzi o ubiór, jest więcej smaczków :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 18:42 przez male_p.

stylizacja JOKER .

08 mar 2012 - 22:01:08

Z ciuchami samy sobie radę , ale właściwie chodzi o "makijaż". Nie mam pojęcia jakich kosmetyków mamy użyć , jak wykonać blizny . Całą charakteryzację mamy zrobić w ciągu 60 min. , a to jest dosyć trudne.

stylizacja JOKER .

08 mar 2012 - 22:06:16

Farb do twarzy zmywalnych wodą. Godan takie ma i ma duży wybór kolorów. Najlepiej w formie pisaka.Będzie wygodniej. Koszt około 30zł za 12 kolorów

stylizacja JOKER .

08 mar 2012 - 22:15:47

To Ja. Przebranie z okazji otrzęsin. Twarz na biało wymalowałam maścią na ospę :D reszta suchymi pastelami, włosy zieloną bibułą. ;)



stylizacja JOKER .

08 mar 2012 - 22:16:58

Parę lasek na szafie ma avatary z Jokerem. Zapytaj je, bo pewnie są ekspertkami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje długie włosy - czy jeszcze są ok?