Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:16:33

u mnie znajome tez mówią ze fiolet kojarzy sie z pogrzebem , mi chyba bardziej pomarańczowy . Ja mam dylemat chce albo ciemny róz, albo fiolet albo buty brokatowe...



zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:17:22

Dereonka fiolet wielu ludziom kojarzy się pogrzebowo, dlatego można zawsze wziąć lawendę :D Bądź też tak jak w moim przypadku połączyć fiolet z fuksją bądź właśnie czymś delikatnym jak łosoś :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:36:05

PauLuSia_a ładne te szpilki, a czubki jak najbardziej mi sie podobaja i sa teraz modne :)
dziewczyny co myslicie o pierwszym tancu na wesolo? Moja kolezanka miala w tym roku wesele i na poczatku tanczyla tak klasycznie, z nogi na noge a pozniej mieli muzyke zmontowana, tak ze wygladalo to tak jakby na zmiane oni spiewali i odpowiadali sobie piosenka na piosenke. Ja myslalam bardziej o jakims ukladzie smiesznym, patrzylam na YouTube to cos mozna znalezc ale sama nie wiem jaki do konca ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 10:40 przez niuniacze.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:56:04

Cytat
niuniacze
PauLuSia_a ładne te szpilki, a czubki jak najbardziej mi sie podobaja i sa teraz modne :)
dziewczyny co myslicie o pierwszym tancu na wesolo? Moja kolezanka miala w tym roku wesele i na poczatku tanczyla tak klasycznie, z nogi na noge a pozniej mieli muzyke zmontowana, tak ze wygladalo to tak jakby na zmiane oni spiewali i odpowiadali sobie piosenka na piosenke. Ja myslalam bardziej o jakims ukladzie smiesznym, patrzylam na YouTube to cos mozna znalezc ale sama nie wiem jaki do konca ;)

My tak mmay, zaczynac bedziemy prawdopodobnie od walca, ale to juz intruktorka nam uklad ustawia, oczywiscie uwzglednia nasze prosby i uwagi :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 11:00:27

Cytat
Dereonka
Cytat
niuniacze
PauLuSia_a ładne te szpilki, a czubki jak najbardziej mi sie podobaja i sa teraz modne :)
dziewczyny co myslicie o pierwszym tancu na wesolo? Moja kolezanka miala w tym roku wesele i na poczatku tanczyla tak klasycznie, z nogi na noge a pozniej mieli muzyke zmontowana, tak ze wygladalo to tak jakby na zmiane oni spiewali i odpowiadali sobie piosenka na piosenke. Ja myslalam bardziej o jakims ukladzie smiesznym, patrzylam na YouTube to cos mozna znalezc ale sama nie wiem jaki do konca ;)

My tak mmay, zaczynac bedziemy prawdopodobnie od walca, ale to juz intruktorka nam uklad ustawia, oczywiscie uwzglednia nasze prosby i uwagi :)
Chodzicie na kurs tanca? tez o tym myslalam, ale my niestety raczej nie damy rady..myslalam, ze sami cos wymyslimy :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 11:09:17

Cytat
Dereonka
U mnie ciemny róż+jasny róż, mojemu jest bez roznicy, ale powiedzial ze woli wiekszy kontrast, a fiolet to mu sie pogrzebowo kojarzy :)

Z fioletem trzeba właśnie ostrożnie bo symbolika tego kolory w kościele jest właśnie pogrzebowa. No i przez wiele osób np księdza, starszych osób, bądź bardzo wierzących fiolet na ślubie może zostać odebrany w złym tonie.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 11:09:33

też myslalam o czyms takim :) jakims smiesznym tancu, ale raczej to nam nie wyjdzie :) mój przyszły M :) stawia na zwykły prosty taniec:) uwazamy ze nie ma co chodzic na kurs tanca, bo jak nam sie kroki pomylą to będzie słabo :) stawiamy na swoje umiejętnosci :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 11:17:51

Cytat
niuniacze
Cytat
Dereonka
Cytat
niuniacze
PauLuSia_a ładne te szpilki, a czubki jak najbardziej mi sie podobaja i sa teraz modne :)
dziewczyny co myslicie o pierwszym tancu na wesolo? Moja kolezanka miala w tym roku wesele i na poczatku tanczyla tak klasycznie, z nogi na noge a pozniej mieli muzyke zmontowana, tak ze wygladalo to tak jakby na zmiane oni spiewali i odpowiadali sobie piosenka na piosenke. Ja myslalam bardziej o jakims ukladzie smiesznym, patrzylam na YouTube to cos mozna znalezc ale sama nie wiem jaki do konca ;)

My tak mmay, zaczynac bedziemy prawdopodobnie od walca, ale to juz intruktorka nam uklad ustawia, oczywiscie uwzglednia nasze prosby i uwagi :)
Chodzicie na kurs tanca? tez o tym myslalam, ale my niestety raczej nie damy rady..myslalam, ze sami cos wymyslimy :)

na kurs tanca swoja droga idziemy po nowym roku, chyba ze sie ogarniemy w grudniu jeszcze, ale mamy instruktorke tylko na pierwszy taniec, bo jakbym miala tylko z moim W wymyslac kroki to juz widze ile by bylo pajacowania z jego strony :D
Cytat
Hexe_CC
Cytat
Dereonka
U mnie ciemny róż+jasny róż, mojemu jest bez roznicy, ale powiedzial ze woli wiekszy kontrast, a fiolet to mu sie pogrzebowo kojarzy :)

Z fioletem trzeba właśnie ostrożnie bo symbolika tego kolory w kościele jest właśnie pogrzebowa. No i przez wiele osób np księdza, starszych osób, bądź bardzo wierzących fiolet na ślubie może zostać odebrany w złym tonie.

u mnie calkowicie ten kolor odpada, zwlaszcza ze wczoraj pochowalismy babcie W, to polowie rodziny mogloby sie wlasnie z nia kojarzyc...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 11:19 przez Dereonka.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 12:00:07

Dereonka my chowamy babcię Ł jutro, żyła 97 lat. Powiedz mi zmieniacie datę ślubu bo to jeszcze żałoba będzie czy nie?

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 12:14:44

JegoBaba teraz coraz mniej ludzi zmienia daty z takiego powodu przede wszystkim ze względu na to, że wszędzie trzeba wpłacać dość wysoki zaliczki, które później przepadają...

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 12:38:27

Cytat
JegoBaba
Dereonka my chowamy babcię Ł jutro, żyła 97 lat. Powiedz mi zmieniacie datę ślubu bo to jeszcze żałoba będzie czy nie?

Wiekowa Babuszka!
Nie zmieniamy daty slubu, w sumie tylko dzieci (czyt.rodzenstwo tesciow i tesciowa) bedzie w zalobie, do slubu jest 6 miesiecy. Tesciowa nawet o zmianie nie chce slyszec. Ze smiercia Babci wszyscy sie liczyli bo dlugo chorowala, wiec tez inaczej do tego podchodza niz do naglej smierci. W koncu to przypadek losowy, a teraz odkrecac wszystko by bylo ciezko zwlaszcza ze na wszystko zaliczki wplacone

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 12:48:10

Moja kuzynka miała slub miesiąc po śmierci dziadka i nie przekładali. Oczywiście rozmawiali na ten temat z ksiedzem i sam im doradził że to nie ma sensu przekładać bo zaliczki już wszędzie powpłacane były i goście zaproszeni. Tyle tylko że jedna częśc rodziny nie tańczyła.
Z kolei byłam tez na weselu gdzie miesiąc przed ślubem zmarła matka młodego - chorowała na raka już od dawna i sama prosiła syna o to że w razie śmierci ślub ma się odbyć i mimo że nie bylo mu łatwo to ślub był.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 13:34:50

U kurka ale temat poruszyłyście. Mam nadzieję, że u mnie wszyscy dożyją, choć dziadek mojego uparcie twierdzi że nie doczeka, nie wiem już co mu mówić. Mówił tak półtora roku temu po zaręczynach i mówi tak teraz, rok później, a trzyma się moim zdaniem ciągle bardzo dobrze (88 lat). Chętnie bym z nim zatańczyła na weselu bo bardzo go lubię :)

Ogólnie też jeszcze nie mam pomysłu na kolor przewodni, ale chyba pójdę w bezpieczną lawendę, choć z fioletami mi nie jest do twarzy.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 13:47:24

No, ale może wypadało by teściowej zaproponować zmianę daty bo kto wie może o tym myśli, a nie śmie powiedzieć? Jakby wypadało? Moja babcia ma 93 lata i od jakiś 10 mówi, że nie dożyje. Teraz to już się tak nasiliło, że jak jestem u niej i pyta kiedy będę to nawet przy odpowiedzi "za miesiąc babciu" mówi, że nie dożyje.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 15:43:27

Mojej kuzynki babcia umarła w lutym a wesele w czerwcu się odbyło, nie tańczyli tylko jej dzieci.
Mój dziadzio już parę lat temu mówił, że nie dożyje komunii swoich wnuków, przeżył wszystkie. Wesela niestety nie doczekał żadnego. :((((

Ja mam problem z doborem koloru przewodniego. Kolor mojej sali to taki pomarańcz, nie jarzący oczywiście, ale taki mocny i sama nie wiem jaki kolor by fajnie współgrał z tym pomarańczem.




Dziewczyny potrzebuję pilnej rady odnoście wódki :)
Co możecie powiedzieć o:
- bolsie platinum
- smirnoffie
- stock
Odrzuciłam pana tadeusza, bo słyszałam wiele negatywnych opinii, podobnie maximus. O smirnoffie to różne zdania słyszałam, natomiast niewiele o bolsie platinum, a muszę dziś się zdecydować na wódkę :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 16:50 przez paula451.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?