Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

zakupy internetowe

24 minut temu

Budowa domu

29 minut temu

Projekt wnętrza

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 20:50:55

dawno mnie nie bylo, ale juz nadrobilam zaleglosci :)
Bylismy z NZ szukac obraczek i juz sobie upatrzylismy, moze w grudniu pojdziemy zamowic. co o nich myslicie?
Co do alkoholu to tata mi powiedzial, ze wyszla jakas nowa edycja Bolsa, kosztuje ok 21 zl i ze jest dobra, moj brat ma tez w 2014 roku slub i tata kupil mu 200 butelek :) w ogole nie wiedzialam, ze podobno gdy wychodzi jakis nowy alkohol to jest dobry a z czasem produkuja coraz gorszy, np. rodzice mi mowia ze Finlandia sie zepsula( moja siostra miala ja 2 lata temu na weselu i myslalam, ze rodzice beda chcieli mi taka kupic).
JegoBaba fajnie, ze wszytstko dobrze sie skonczylo :) i tak jak czytam te wasze problemy to Wy macie szczescie bo ja od ponad roku jestem z moim NZ na odleglosc (mieszka w Anglii) i jeszcze conajmniej tak do slubu czyli jakies 10 miesiecy... w ogole nie wiem co robic bo mi jeszcze 1,5 roku zostalo studiow a on raczej nie wroci do Polski,a ja tam nie chce jechac :/





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 17:14 przez niuniacze.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 21:14:51

Ja jeszcze nawet zaproszeń nie wybrałam, ślub dopiero w czerwcu ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-04 21:42 przez Jasemmine.

zweryfikowana
Posty: 1.217
Ostrzeżenia: 2/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 21:23:57

dillerkaczekolady ja kolor przewodni uzalezniam od koloru buów ale jeszcze ich nawet nie szukalam :P a zaproszenia wezmiemy standardowe biale ew ekri dodatki

niuniacze - my przymiarzalismy różne obrączki a jadnak na palcu tylko zwykłe proste nam sie podobały no i zawsze mozna je powiekszyć w przyszłości, choć podobno niewiele osób decyduje się na to, coraz wiecej ezygnuje z ich noszenia

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 21:34:39

devillek ja tez myslalam o klasycznych z np. jednym kamyczkiem bo takich calkowicie golych nie chce ;) ale na palcu u mojego narzeczonego nie wygladalo to ladnie..
jesli chodzi o motyw przewodni to ja myslalam o Tiffany blue, czyli taki blekitny. polecam strone Fashionelka.pl ona planowala swoje wesele w tym motywie, slicznie to wyglada :) bede sie na niej wzorowala pewnie :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 21:39:52

Piękne obrączki, chciałabym podobne :) Ile kosztują?
Ja nie preferuję związków na odległość więc się nie wypowiadam :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 21:54:43

Te obraczki kosztuja ponad 3 tys. z tym, ze proba zlota jest 0,33 z diamencikami. Znalazlam takie z lepszej proby zlota, ale z cyrkoniami i kosztuja podobnie. Ja tez nie chcialam, zeby bylo na odleglosc, nawet wzielam rok dziekanki i mielismy razem wrocic do Polski ale nie wyszlo, jeszcze slub postanowilismy wziac wiec pieniadze sie przydadza,a w Polsce wiadomo jak to jest..

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 22:08:32

weźmiemy pod uwagę te obrączki, choć my będziemy złoto przetapiać :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 22:22:38

tez chemy dac troche wlasnego zlota, zeby bylo taniej ;) w salonie gdzie znalazlam obraczki,pani sama nam to polecila poniewaz przetapiaja zloto;)

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 22:30:20

paskudnik28 ja mam taką rodzinę z którą widuję się jeszcze rzadziej - rzadko przyjeżdżają do PL, więc tym osobom po prostu zaproszenia wyślę pocztą :D

devillek ja też buty chcę w kolorze przewodnim wesela, ale zapewne w zaproszeniach będę chciała również by ten kolor się "przewinął". Na razie zastanawiam się między połączeniem odcieni fioletu z fuksją albo fioletu z takim łososiowym no i sama nie wiem :D

niuniacze obrączki mi się podobają - sama osobiście nie wiem jeszcze jakie wybierzemy z narzeczonym. A co do fashionelki - od czasu do czasu zaglądam (w końcu sama również bloguję). O ile kolor wesela był śliczny to całe wesele było moim zdaniem "rozdmuchane". Tyle przygotowań i postów a większość niestety sponsorowana. Sama fashionelka natomiast moim zdaniem w dniu ślubu wyglądała po prostu zwyczajnie - często w swoich stylizacjach wyglądała dużo lepiej czy to w przypadku makijażu czy fryzury - ale to tylko moje zdanie :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-04 22:31 przez dillerkaczekolady.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 22:43:38

dillerkaczekolady mi chodzi o kolor wesela,niektore pomysly tez mi sie podobaly jak np. babeczki zamiast tortu itp, ale wiadomo, ze nie bede robila tak jak ona. Sama fashionelka nie mam zamiaru sie wzorowac, jesli chodzi o jej wyglad to wygladala przecietnie, glownie suknia, ja mam calkowite przeciwienstwo jej kiecki ;)

zweryfikowana
Posty: 943
Ostrzeżenia: 1/5

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

04 lis 2013 - 22:50:18

A to wiadome, pomysły zawsze fajnie podpatrzeć żeby wykorzystać :) Ja tak pomagam sobie blogiem - znalazłam kilka dziewczyn które poza mną szykują się do ślubu i zawsze coś u kogoś fajnego możesz zobaczyć i wykorzystać później u siebie :)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 07:36:20

Cytat
niuniacze
devillek ja tez myslalam o klasycznych z np. jednym kamyczkiem bo takich calkowicie golych nie chce ;) ale na palcu u mojego narzeczonego nie wygladalo to ladnie..
jesli chodzi o motyw przewodni to ja myslalam o Tiffany blue, czyli taki blekitny. polecam strone Fashionelka.pl ona planowala swoje wesele w tym motywie, slicznie to wyglada :) bede sie na niej wzorowala pewnie :)

podobno wystroj w kolorze niebieskim i odcieniu nie sprzyja apetytowi i goscie mniej jedza. Kolezanka jak miala planerke to jej to wlasnie powiedziala.
My wczoraj pochowalismy babcie W, przekochana kobieta. Poznalam czesc rodziny ktorej jeszcze nie znalam.

Co do obraczek to my mamy zwykle trapezowe bez udziwnien ;) bo my raczej minimalistycznie podchodzimy do wszystkiego :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 07:41 przez Dereonka.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:00:36

Hmm ciekawe, ale chyba nie będę się tym przejmowala, myślę że na weselu nikt nie będzie się przejmował kolorem i z tego powodu mniej jadl ;) tylko teraz pytanie czy znajdę dodatki w takim kolorze :) myślicie w ogóle ze taki kolor będzie pasował do beżu bo w takich kolorach mam sale;)

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:09:04

chociaż teraz podobają mi się ślubne buty takie, tylko nie jestem przekonana to tych "czubków" ale podobno wracają w łaski :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 10:14 przez PauLuSia_a.

ŚLUB 2014 Wątek Zbiorczy

05 lis 2013 - 10:14:09

U mnie ciemny róż+jasny róż, mojemu jest bez roznicy, ale powiedzial ze woli wiekszy kontrast, a fiolet to mu sie pogrzebowo kojarzy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prezent dla teściowej?