Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:39:43

Cześć dziewczyny :) Jestem nowa, ale z tego co tu widzę potraficie naprawdę super doradzić.
Mam takie pytanie , z pewnych powodów muszę sobie wybrać sama prezent, a ja nie mam żadnego pomysłu, nie chce raczej aby to był ciuch. Nie piszcie ze tak nie powinno być, ze prezent to prezent,ale jak pisałam z pewnych powodów musze go sama wybrac, wiec doradzcie, co wy byscie chciały dostac, moze mi jakis pomysł podsuniecie.

Jeśli zle umiesciłam wątek to przepraszam;/

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:41:42

napisz coś więcej, jakie masz zainteresowania ile lat itp. ciężko powiedzieć. kosmetyk, książka ... sama widzisz. napisz coś więcej

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:41:44

Ale pytanie ! może napisz czym sie interesujesz >

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:42:03

napisz jaki budżet masz to coś Ci poradzimy :)

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:44:17

Ciężko doradzić co byś mogła chcieć :P Może coś z biżuterii?

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:44:27

Więc to ma być prezent od meża, mam 23 lata - jestem kosmetyczka (zagranicą)- moje najwieksze zainteresowanie :) ale kosmetyków mam b.dużo . ksiązek nie lubię,ale za 3 tygodnie jestesmy w Polsce wiec musze cos wymyslec :) a jesli macie pomysły np biżuteri, to jak macie możliwość to wstawcie zdjęcie lub link, bede wdzieczna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 10:46 przez Amakama.

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:45:45

Może coś, czym się interesujesz lub rzecz na którą było Ci szkoda pieniędzy, może jakiś droższy zestaw kosmetyków, ciekawą książkę, którą zawsze chciałaś mieć, karnet na fitness, basen.Pomysłów jest wiele, ale zależy czym się interesujesz?

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:46:04

<moderacja>
ja bym sobie zafundowała mikrodermabrazję ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 11:02 przez moderator.

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:47:00

zalezy jaka jestes osoba.. sa rzeczy, ktore kupilabym sobie, a w zyciu nie kupilabym ktorejs z moich znajomych. ja kocham ksiazki, szczegolnie beletrystyke, komiksy glownie mange, kosmetyki- i te delikatne i te wyraziste, perfumy cytrusowe, owocowe, rozane, fajne sa na prezent kosemtyki do kapieli np. czekoladowe czy kokosowe. ubraniami tez bym nie pogardzila. jakbym nie znalam dokladnego rozmiaru kupilabym jakas fajna pizamke. jakimis smiesznymi papciami po domu tez nie wzgardze. idzie slonce, warto zaopatrzyc sie w nowe okulary przeciwsloneczne. bizuteria tez jest fajna, szczegolnie ta XXL, ucieszylyby mnie tez farby do malowania, albo komplet olowkow, blejtrama, albumy o sztuce. nie pogardzilabym tez jakims wyjsciem- np. jakis groupon na masaz, fryzera, wrokti. mi osttnio moj facet kupil ksiazke 'biografia Violetty Vilaas' (uwielbiam ja :D) i bylam zachwycona!

niezweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:47:43

Cytat
ColoradoBeetle
możesz sobe wybrac coś z mojej szafy jako prezent mam fajna nową torebkę :D:D

Dziękuje, ale ciuchy nie wchodzą w grę :)
ja bym sobie zafundowała mikrodermabrazję ;)[/quote]

Jak pisałam jestem kosmetyczka, w kazdej chwili mogę sobie te zabieg wykonać :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 10:48 przez Amakama.

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:48:25

Ja KOCHAM swoja torbe ze skóry , koszt 300 zł ( dam ci link jak chcesz?)

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:48:45

No właśnie, może coś co zawsze chciałaś sobie sprawić? Biżuteria? Zegarek?

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:49:16

możesz wykupić sobie jakieś szkolenie kosmetyczne w polsce np, albo pakiet zabiegów w gabiniecie, bo skoro pracujesz w zawodzie to wiem jak est dla siebie nigy nie ma czasu, albo wybierz sie do jakiegos spa np..mnóstwo możliwości:)

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:49:40

ja marzę o ziemi egipskiej i kremie estee lauder BB ;D

Prezent...

17 kwi 2012 - 10:50:24

a co maz za leniwy zeby sam ci prezent wybral;/ sory ale zalosne to dla mnie i nie uznaje takich ''prezentow'' wole nic nie dostac niz mam sobie sama prezenty wybierac..przykre to

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzury ślubne 2012r ZDJĘCIA