Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:45:21

witam. zakupiłam do śłubu na 21 kwietnia takowe buty jak ponizej tylko ze w kolorze ecri. Szpilka ma 14cm a platforma 3cm , moj przyszly mąż ma 190cm wzrostu a ja 167cm i chcialabym byc wyzsza, miala któras takie buty na slubie? wytrzyalyscie w nich długo? Oczywiscie jest taka ewentualnosc ze dam je do szewca zeby mi skrócił szpilke z 1,5cm i mam buty inne nizsze na zmiane nawet dwie pary. Wiec moje pytanie czy któras z was tez miala wysokie buty do slubu ?



buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:51:39

na 1 wrażenie do kościoła , obiad ,1 taniec załóż , póżniejzmienisz tylko co z dlugością sukni?

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:51:39

SLICZNE... ALE CZY WYTRZYMASZ NA WESELU I NIE ZABIJESZ SIE W MIEDZY CZASIE????

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:52:16

jak skrócisz szpilke, to moim zdaniem but zupełnie straci swój piękny wygląd no i cała podeszwa jest wygieta, bedziesz miała palce bardzo wysoko... tak mi sie wydaje.

powodzenia, ja bym chyba nie dała rady całej nocy w takich szpilkach, mimo, że dużo chodze. Biorąc jeszcze pod uwagę, że jako Panna Młoda są różne zabawy typu taniec z panną młodą, zawsze trafią się jacyś pijani wariaci co beda chcieli Ci zrobić milion piruetów na sekunde :D

bierz pod uwag przede wszystkim to, żebys sie dobrze czuła i nie myslala ciagle czy sie wywalisz czy nie, a nie to, że super wysokie buty i jestem prawie równa z mężem...

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:54:59

Cytat
Sandria
na 1 wrażenie do kościoła , obiad ,1 taniec załóż , póżniejzmienisz tylko co z dlugością sukni?
no własnie suknia do tych szpilek 14cm jest idealna a jak zaloze nizsze to bedzie mi sie ciagnac po ziemi a to niebezpieczne
teraz mam wątpliwosci, czy dac sobie lepiej spokój z nimi i zalozyc nizsze. Sytuacja tez jest taka ze jestem panna młoda okraglejszych ksztaltów ze tak powiem i wysokie buty to dluzsza suknia i mnie wyszczupla



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-09 13:59 przez dodzik0105.

zweryfikowana
Posty: 605
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 13:57:34

PRZESLICZNE:)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:00:27

Cytat
daryna1989
PRZESLICZNE:)
dziekuje bardzo =)

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:01:53

ja bym sie bala, ale jesli czujesz sie pewnie to zakladaj! i nie skracaj szpilki, bo straca fason i caly urok ;)

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:14:13

Cytat
daryna1989
PRZESLICZNE:)


:))

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:15:23

buty piękne, ale musisz naprawdę pewnie czuć się na wysokich obcasach. Zależy o której masz ślub i ile jesteś w stanie w nich wytrzymać? Dasz radę tak do na przykład 21? Bo ważny jest początek, potem możesz założyć coś wygodniejszego.

A jeśli chcesz skracać obcas to daj sobie z nimi spokój. Zniszczysz buty i będą wyglądać fatalnie, będą nie wygodne bo i tak mają wyciętą podeszwę - będą się wtedy za bardzo kołysać. Jest pełno butów w sklepach, na pewno znajdziesz coś innego. Sukienkę można skrócić a butów w zasadzie i tak prawie nie widać przy długiej sukni :)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:16:59

wiem ze sa sliczne, po mieszkaniu w nich chodze to sa wygodne, ale wiadomo jak to bywa w domu fajnie wygodne a ledwo co sie wyjdzie to juz nie sa takie wygodne i nie wiem co robic

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:17:48

Sliczne.. Niektore dziewczyny czuja sie w szpilkach lepiej niz na plaskich butach, wiec czego miałaby nie wytrzymac?? :) czasamiwarto zaiwestowac w drozsze buty ale wygodne :)

zweryfikowana
Posty: 654
Ostrzeżenia: 1/5

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:20:20

Cytat
kFiatuszek1
buty piękne, ale musisz naprawdę pewnie czuć się na wysokich obcasach. Zależy o której masz ślub i ile jesteś w stanie w nich wytrzymać? Dasz radę tak do na przykład 21? Bo ważny jest początek, potem możesz założyć coś wygodniejszego.

A jeśli chcesz skracać obcas to daj sobie z nimi spokój. Zniszczysz buty i będą wyglądać fatalnie, będą nie wygodne bo i tak mają wyciętą podeszwę - będą się wtedy za bardzo kołysać. Jest pełno butów w sklepach, na pewno znajdziesz coś innego. Sukienkę można skrócić a butów w zasadzie i tak prawie nie widać przy długiej sukni :)
ja zazwyczaj nie chodze w wysokich butach, najpierw kupilam szpilki 6cm, ale zobaczylam te w sklepie i mnie olsnily i jeszcze byla ostatnia para mój rozmiar akurat , pochodzilam w nich 20min po sklepie wydawaly sie i wydaja wygodne i mówie Biore, ale zeczywiscie jak mam sie zabic w nich to lepiej darwoac sobie

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:20:40

bardzo ładne buciki, jesli masz doświadczenie w chodzeniu na takiej wysokości obcasach powinnaś dać radę

buty slubne 14cm ?

09 kwi 2012 - 14:21:29

a może jakieś koturny? ja też nie jestem chudzinką i dla mnie koturny na dłuższe imprezy to zbawienie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

panieński siostry!