Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witajcie kochane!
Mam do Was pytanie, bo nie wiem co o tym myśleć...

Kochałam się z chłopakiem 1.10 (w sumie tylko we mnie wszedł, trwało to ok 5 sekund) - nie skończył we mnie.
21.10 miałam normalną miesiączkę. Cykle mam ok 30 dni, często nieregularne.
Od jakiegoś tygodnia bardzo bolą mnie piersi, bolą mnie węzły chłonne przy uchu, kłują mnie jajniki, w nocy czasami bardzo się pocę,węzły chłonne w pachwinie od uda również mnie bolą. Czasami czuje również delikatny ból w podbrzuszu. Miesiączka szykuje się dopiero na 20.11 więc chyba jeszcze za wczesnie na objawy @.
Z ciekawości zrobiłam test - dokładnie 10.11 wyszedł Negatywnie - po takim czasie to powinien byc chyba wiarygodny wynik??
Zastanawiam się czy któraś z was może tak miała i okazało się że jest to jakaś choroba? Kiepsko sie czuję i już różne rzeczy przychodzą mi do głowy.
Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień i chciałam się Was poradzić.

Ciązy to raczej nie ma ,ale możesz mieć jakiś stan zapalny jajników bądz inne schorzenie .To już lekarz musi cie zbadac.Ciązy niema ,raz że miałąs normalną miesiączkę a dwa test negatywny niema się co bać:)

no ciaza raczej nie, wiec moze chora, radze isc do lekarza i zbadac sie.

raczej w ciaży nie jestes, wybierz się do ginekologa po co gdybać.

Dzięki za odpowiedzi

Up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-12 18:22 przez alebazi92.

Powiększone węzły chłonne w pachwinie są jednym z objawów jajeczkowania, więc nie musi być to objaw chorobowy. Natomiast z powodu bólu węzłów chłonnych przyusznych lepiej udać się do lekarza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie mam ochoty na seks...