Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:22:08

hej. od 4 miesięcy biorę tabletki anty kontracpet. na początku trochę poprawiłyt mi się pierdi stały się pełniejsze i jędrniejsze. przedtem biust mialam bardzo mały. ogolnie po tabletkach czuję się dobrze. Tylko teraz zauwazyłam ze piersi znów urosły... do jakiego momentu one bedą rosły, kiedy zaprzestana? nie chce miec wielkich balonow teraz mam pelne duze b a jestem osoba szczupla i wiekszych juz bym nie chciala. I jeszcze jedno czy po odstawieniu tabletek piersi trochę maleją?

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:32:54

Hej ja biorę anty od 3lat i nawet po 3 latach w tym miesiącu piersi zaś mi urosły mam już powiedzmy balony bo też jestem szczupła. Zaczynałam je brać majac miseczke A teraz myśle że jest to małe D . więc dopóki je bierzesz będą rosnąć ale nie cały czas ... :)

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:37:47

Ja też od długieeego czasu biorę tabletki, ale cycki mi nie rosną :(

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:42:28

Jak przestaniesz brać tabletki wrócą do Twojego rozmiaru przed braniem tabletek :) Też tak miałam jak brałam tabletki a jak rzuciłam to się zmniejszyły. :)

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:47:52

Ale jak rzucić? ja biore 3 lata bez przerw wiem nie powinnam ale co robic :)

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:50:49

Też bym chciała żeby urosły, choć troszkę, a tu nic :( Zazdraszczam :D Przed ciążą miałam duże B, obecnie to A...

Po ciąży zaczęłam brać Cilest, wtedy piersi znacznie urosły, ale zaprzestałam brania tabletek na rok, później zaczęłam znowu, poprosiłam o cilest, właśnie z nadzieją na to, że znowu urosną:) Brałam kilka miesięcy i jedyne czego się po nich dorobiłam to krosty na buzi i plecach, teraz używam krążków i zupełnie nic się nie dzieje. Wygodnie, bez niespodzianek, ale biust mały:P

rosnący biust

07 wrz 2014 - 10:55:32

w sensie dopochwowe krążki tak :)? je jak dobrze pamietam można je założyć dopiero po urodzeniu dziecka? Ja brałam juz tyle tabsów różnych wiec wiem że na 1 utyłam , na innych spałam a teraz rosną cyce :P na każda z nas działają inaczej

rosnący biust

07 wrz 2014 - 11:32:16

Jak czytam "duże B", "małe A" to aż mnie nosi.


Masz źle dobrane tabletki. Dobrze dobrane nie powodują żadnych skutków ubocznych.

rosnący biust

07 wrz 2014 - 12:01:15

A jakie to tabletki? może niech inne lekarz przepisze z inną dawką hormonów?

rosnący biust

07 wrz 2014 - 23:51:07

Cytat
19BaMbOoChA90
Jak czytam "duże B", "małe A" to aż mnie nosi.


A mnie już tylko śmieszy (nerwów szkoda), zwłaszcza, jak taka osoba wraca z opadniętą szczęką od brafitterki, gdzie zamiast "dużego B" wychodzi 65F a zamiast "małego A" np. 70D :D

rosnący biust

21 wrz 2014 - 17:36:36

Cytat
19BaMbOoChA90
Jak czytam "duże B", "małe A" to aż mnie nosi.

A mnie dziwi, że tyle się o tym mówi a wciąż są dziewczyny które nie wiedzą jakie mają rozmiary biustu :/

Też brałam kontracept i też mi piersi urosły :) miałam wtedy w moim mniemaniu za duże. Przestałam brać i biust wrócił do normy :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-21 17:37 przez Marteczka91.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seks analny