Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

46 sekund temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:31:12

Dziewczyny, mam problem. Niedawno rozpoczęłam współżycie. Zrobiliśmy to w sumie 3 razy na przestrzeni miesiąca i każdy okropnie bolał. Nie mogłam wytrzymać z bólu. Czy to normalne? Co mam robić? Pomóżcie

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:35:49

Normalne, na początku często tak jest. Może warto dopomóc sobie jakimiś żelami nawilżającymi np durex?

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:37:22

podbijam, mam podobny problem

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 2/5

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:38:36

Hmm, pierwszy raz mam już dawno za sobą ale pamiętam ze tez bolało strasznie,z kolejnymi było juz lepiej:) Jesli odczuwasz ból przy każdym stosunku to moze po prostu partner nie jest zbyt delikatny? Moze nie jestes wystarczająco rozluźniona, wyluzowana? Albo moze za szybko zaczynasz w sesie zbyt krótka gra wstępna? Spróbujcie sie nie śpieszyć i zacznijcie jak juz bedziesz naprawde gotowa, najlepiej w jakichs sprzyjających warunkach zebys mogla sie zrelaksować i na pewno będzie lepiej:)

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:40:36

Problem w tym, że wszystko z tego co napisałaś było jak trzeba, tzn partner delikatny itd. Dlatego obawiam się że coś jest nie tak :/

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:41:02

popieram wypowiedź magda2198, chociaż w moim przypadku winny był chyba partner, po zmianie partnera zniknął ból. Przy moim obecnym facecie nie mam tego problemu.

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:46:23

Z początku to normalne. Spróbuj z żelem np Durex . Jeżeli ból nie będzie mijał to znaczy, że jesteś zbyt spięta lub partner mało delikatny :)

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:48:43

Przy przebijaniu błony dziewiczej mogłaś się podrażnić, poczekaj trochę i spróbuj z żelem nawilżającym

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:49:15

Wiadomo skoro dopiero wchodzisz w życie seksualne nie ma sie co dziwić , może również chodzić o źle dobieraną poycję seksualną albo o rozmiar członka Twojego partnera

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:50:08

Partner jak najbardziej w porządku, nawilżenie też dobre ^^ Ale faktycznie może jeszcze spróbujemy z żelem. Dzięki dziewczyny ;)

Cytat
juleczka444
Wiadomo skoro dopiero wchodzisz w życie seksualne nie ma sie co dziwić , może również chodzić o źle dobieraną poycję seksualną albo o rozmiar członka Twojego partnera

też o tym myślę... kurczę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-06 21:51 przez KotCzeladnik.

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:51:37

Ale, tak dosadnie zapytam, co Ciebie boli? To równie dobrze może być trudny początek jak tyłozgięcie szyjki ale to raczej dwa różne "źródła" bólu.

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:53:41

czuję, jakbym była tam zbyt ciasna, po prostu

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:55:31

A, to raczej Ci przejdzie:) Daj sobie czas.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:56:27

możesz mieć nie do końca przerwaną błonę, dlatego boli. Idź do gina i wytłumacz mu w czym problem, niech ją dotnie i po sprawie

ból w czasie seksu

06 paź 2013 - 21:58:16

Cytat
roksolana83
możesz mieć nie do końca przerwaną błonę, dlatego boli. Idź do gina i wytłumacz mu w czym problem, niech ją dotnie i po sprawie

brzmi strasznie ;o ale to jakaś opcja. Choć mam nadzieję że przejdzie samo, tak jak napisała Zuosnica ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nie należysz do najwęższych