Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:23:11

cześć dziewczyny!
mam problem i mam nadzieję, że mi pomożeie. przerzucilam tony stron w internecie i nic na ten temat nie znalazłam. otóż chodzi o to, że często podczas stosunku wraz z moim mężczyzną próbujemy różnych pozycji. moim problemem jest fakt iż za każdym razem, kiedy próbujemy na jeźdźca, jego penis mi ciągle wyskakuje. nie wiem czy robię to za szybko, za wysoko? moje pytanie brzmi następująco: czy istnieją jakieś specjalne i tajne ćwiczenia by móc to wszystko ogarnąć tak jak należy i żebyśmy oboje byli zadowoleni? :)

nie śmiejcie się ze mnie:P każdy ma jakieś problemy ;)

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:26:31

moze robisz to za wysoko ;)

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:26:56

Spadłam z krzesła O_o :PPP

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:27:12

ale jak to wyćwiczyć? :)

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:27:34

Widocznie za wysoko sie podnosisz... Zamiast podnoszenia sie w góre i w dol, sproboj rytmicznie poruszac biodrami w przod i w tyl, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;> w taki sposob tez jest bardzo przyjemnie a wyslizgniecie się penisa jest chyba prawie niemozliwe.

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:28:43

Cytat
soso
Widocznie za wysoko sie podnosisz... Zamiast podnoszenia sie w góre i w dol, sproboj rytmicznie poruszac biodrami w przod i w tyl, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;> w taki sposob tez jest bardzo przyjemnie a wyslizgniecie się penisa jest chyba prawie niemozliwe.

kurczę! jest pierwsza rada :) dziękuję wypróbuje :)

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:28:48

Heh no na logikę to "posadź się" bezpośrednio na "miejscu wyrostu" penisa bo jak za daleko ciut usiądziesz to wypadnie hah :D albo tak jak już jedna wspomniała, ruchy przód-tył



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 20:29 przez 19BaMbOoChA90.

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:30:58

Cytat
soso
Widocznie za wysoko sie podnosisz... Zamiast podnoszenia sie w góre i w dol, sproboj rytmicznie poruszac biodrami w przod i w tyl, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;> w taki sposob tez jest bardzo przyjemnie a wyslizgniecie się penisa jest chyba prawie niemozliwe.

Najlepiej, przód-tył jak byś kręciła koła biodrami;)

A i spróbuj odwróconą kowbojkę jest duuuużooo przyjemniejsze;)
Możesz pochylić się do przodu siedząc jak "żaba" (dla mnie to na żabę) łapiąc partnera za kostki nóg i wkładając swoje pod jego kolana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 20:33 przez agajaaga.

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:32:13

wypróbuje wszystko i oby pomogło :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:32:18

po prostu nie podnoś się tylko ruszaj biodrami w przód i tył, mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi.

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:33:29

Cytat
askap1808
Spadłam z krzesła O_o :PPP

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:33:41

Cytat
soso
Widocznie za wysoko sie podnosisz... Zamiast podnoszenia sie w góre i w dol, sproboj rytmicznie poruszac biodrami w przod i w tyl, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;> w taki sposob tez jest bardzo przyjemnie a wyslizgniecie się penisa jest chyba prawie niemozliwe.


To jest dobry sposób;)

niezweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 2/5

na jeźdźca!

01 lis 2012 - 20:37:52

Cytat
agore
Cytat
soso
Widocznie za wysoko sie podnosisz... Zamiast podnoszenia sie w góre i w dol, sproboj rytmicznie poruszac biodrami w przod i w tyl, mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi ;> w taki sposob tez jest bardzo przyjemnie a wyslizgniecie się penisa jest chyba prawie niemozliwe.

kurczę! jest pierwsza rada :) dziękuję wypróbuje :)
To ja to jakoś dziwnie robię, bo mi czasami wypada o.O

na jeźdźca!

02 lis 2012 - 20:09:01

Tak jak już dziewczyny napisały - ruchy w przód i tył albo(!) delikatnie do góry i wtedy też delikatnie do przodu, ale nie całym ciałem tylko samą pupą :>

na jeźdźca!

02 lis 2012 - 20:25:43

O nie,a mój mąż siedzi obok :), umrze w butach razem ze mną :0

Myslałam, że spać spokojnie pójdę...

Serio, spróbuj się "kołysać" zataczając małe kółeczka w górę i w dół trzymając "ptaszyne" paluszkami przy jajeczkach inaczej nie wytłumaczę...

pomogłam?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NIepewnosc:(