Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gdzie na weekend we dwoje ??

17 paź 2012 - 21:39:10

w listopadzie obchodzimy z narzeczonym 2 rocznicę. On zaproponował wyjazd we dwoje na weekend tylko ja mam wybrać miejsce. nie mam pojęcia gdzie chciałabym jechać a w internecie jest tyle tego, że nie wiadomo na co się zdecydować. jestem z mazowsza, mieszkam 60 km od wa-wy w stronę gdańska. nie chciałabym nigdzie daleko wyjeżdzać, bo długa podróż to strata czasu na tak krótki wyjazd.. może znacie jakieś miejsca, hotele czy pensjonaty z fajna okolicą gdzie można spędzić miło i romantycznie czas ?

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 09:03:01

Oj, szkoda, że tak daleko. Co prawda nie był to weekend tylko pięciodniowy urlop, ale byliśmy z Lubym w Szklarskiej Porębie [hotel Na Cichej] górskie powietrze i piękne widoki ;) po drodze zwiedziliśmy zamek Bolków w Bolkowie i Zamek Książ w Wałbrzychu ;) Mieliśmy jeszcze chęci na Park miniatur, ale pogoda nam nie dopisała z rana, więc musimy nadrobić innym razem.
Najlepiej znaleźć jakieś miejsce, gdzie po drodze można jeszcze zobaczyć coś ciekawego ;)

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 09:09:56

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 12:28 przez oluszkap.

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 09:13:45

polecam zamek pod brzozami w Krynicy Zdrój

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 09:18:45

My w naszą drugą rocznicę byliśmy w Krakowie, naprawdę magiczne miejsce ;)
Na moście z kłodkami można przypiąć swoją kłódkę z imionami a kluczyk wrzucić do Wisły ;) poza tym magiczny rynek, piękne uliczki, ulica Floriańska... Naprawdę polecam :)

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 09:23:21

My jedziemy w tym tygodniu też druga rocznica :) i jedziemy do Drezna nie nocujemy tam ale i tak myśle że będzie wspaniale :)

gdzie na weekend we dwoje ??

18 paź 2012 - 22:10:42

nasza rocznica przypada dopiero pod koniec listopada (24), więc nie wiadomo jaka pogoda się trafi :) góry to kusząca propozycja, ale Luby raczej nie będzie chciał jechać tak daleko.. jeszcze mam troche czasu , więc może coś znajdę .

gdzie na weekend we dwoje ??

24 paź 2012 - 09:44:33

My wybieramy Wrocław - kocham nocny klimat Ostrowa Tumskiego i zabawę w poszukiwanie kłudek z naszymi imionami ;-)))
Nocujemy sobie elegancko w apartamencie. Opcja wynajmu apartamentu na doby to strzał w dziesiątke! Komfort, elegancja i atmosfera intymności - bezcenne!!!
Jeżeli chcecie rozważyć tą opcję to podaję link do tych, w których nocowała i które szczerze mogę polecić: http://www.wroclove24.com/noclegi_we_wroclawiu.php

gdzie na weekend we dwoje ??

24 paź 2012 - 09:48:34

moze mikołajki od wawy nie jest az tak bardzo daleko albo do gdańska czy tam gdyni zawsze mi sie te miasta myla

gdzie na weekend we dwoje ??

24 paź 2012 - 10:16:13

A ja zdecydowanie polecam Sandomierz. Naprawde piękne miasto, jest tam co zwiedzać. Kazimierz Dolny też jest całkiem ciekawym miejscem, ale w Sandomierzu jest więcej atrakcji i nie jest tak przepełniony przez turystów,ale też jest ich sporo.Chociaż w listopadzie nie powinno być problemu z tłumem turystów w żadnym z tych miast:)

gdzie na weekend we dwoje ??

09 lis 2012 - 14:40:47

Zobacz tą stronę http://www.dolina-wierzby.pl/, ja jeżdzę tu z moim facetem kilka razy w roku, nawet jak bedzie już śnieg...to macie blisko na basen..do Plusek, do Olsztyna też rzut beretem:) a miejsce dla mnie magiczne!!! Zresztą ma to być wasza rocznica... więc świętujcie, w pluskach może jakiś masażyk czy coś. Namawiam i polecam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-09 14:42 przez kasakahiii.

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie na weekend we dwoje ??

16 lis 2012 - 10:08:09

Polecam sprawdzone przeze mnie miejsce: Uzdrowisko Szczawedlina, z bogatą ofertą SPA i piękną spacerową okolicą ;) Na pewno idealnie sprawdzi się na romantyczny wypad we dwoje :)
Tutaj można ich znaleźć:
https://www.facebook.com/pages/Uzdrowisko-Szczawno-Jedlina/304115323028948

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

gdzie na weekend we dwoje ??

07 gru 2012 - 11:14:03

no i na co się zdecydowaliście w końcu? Mam nadzieję, że się wyjazd udał, że też napiszesz nam tutaj, jak było i gdzie się wybraliście, ale jak jeszcze kiedyś będziecie szukać odpowiedniego miejsca na romantyczny weekend mogę wam polecić Pojezierze Brodnickie i Hotel Głęboczek. Moim zdaniem idelane, żeby spędzić miły i romantyczny weekend.

gdzie na weekend we dwoje ??

07 gru 2012 - 11:16:32

poszukaj ofert na citeam, tanio !
warto! ja byłam z tych ofert w górach i nad morzem :)
zobacz tam czy będzie jakieś ciekawe i niedaleko położone miejsce:)

gdzie na weekend we dwoje ??

07 gru 2012 - 11:16:48

ja proponuję przejrzeć oferty na:
grupounie
gruperze
pkaziku itp

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wkładka wewnątrzmaciczna