Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 190
Ostrzeżenia: 3/5

gdzie na weekend we dwoje ??

28 gru 2012 - 14:06:52

jak weekend z ukochaną osobą to myślę, że nieważne, gdzie się udamy, będzie miło, tak trochę w myśl zasady, nie ważne gdzie ważne z kim. Ale też nie znaczy to, że nie trzeba się starać i jechać byle gdzie. O romantyczną oprawę też warto zadbać. A jeśli chodzi o miejsca, które moim zdaniem sprzyjają romantycznym nastrojom, to na pewno jest to Kraków i Hotel Niebieski na Salwatorze. Piękne widoki na Wisłę, jest spa, w którym pachnie wanilią, jest doskonała kuchnia. Moim zdaniem doskonale się sprawdzi jako miejsce na weekend we dwoje.

gdzie na weekend we dwoje ??

28 gru 2012 - 20:08:45

Ja to bym pojechała gdziekolwiek by móc się rozkoszowac obecnością mojego ukochaneo i moc z nim spędzić upojne noce i dnie :D :D :D

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

gdzie na weekend we dwoje ??

25 cze 2013 - 19:17:27

Jak daleko nie szukała, jak Hawaje :-) Przecież w Polsce jest bardzo wiele urokliwych miejsc. Ja najbardziej lubię takie weekendowe wyjazdy do spa. Im bardziej wśród natury tym lepiej. A jak jeszcze jest do tego historyczny akcent, to w ogóle idealnie :-) Dlatego tak lubię pałac Odrowążów z pięknym parkiem i przyjemnym spa na łonie natury.

gdzie na weekend we dwoje ??

26 cze 2013 - 10:09:54

Tak, słyszałam o tym pałacu. Tak skrycie liczę na to, ze niedługo mój chłopak mnie tam zabierze. Ponoć jest tam bardzo urokliwie i romantycznie.

gdzie na weekend we dwoje ??

26 cze 2013 - 10:11:38

Cytat
ruda_czarnula
w listopadzie obchodzimy z narzeczonym 2 rocznicę. On zaproponował wyjazd we dwoje na weekend tylko ja mam wybrać miejsce. nie mam pojęcia gdzie chciałabym jechać a w internecie jest tyle tego, że nie wiadomo na co się zdecydować. jestem z mazowsza, mieszkam 60 km od wa-wy w stronę gdańska. nie chciałabym nigdzie daleko wyjeżdzać, bo długa podróż to strata czasu na tak krótki wyjazd.. może znacie jakieś miejsca, hotele czy pensjonaty z fajna okolicą gdzie można spędzić miło i romantycznie czas ?
kaszuby - moze wynajmiecie domek nad jeziorem w kamieniu ?

gdzie na weekend we dwoje ??

26 cze 2013 - 10:15:05

a może Paryż, Praga, Berlin? można znaleźć bardzo tanie wycieczki i zwiedzić trochę świata, poza tym skoro to wasza rocznica to fajnie byłoby ją uczcić np na wieży Eiffla :) a jeśli chodzi o polskie zakątki to podpisuje się pod większością wymienionych :)

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie na weekend we dwoje ??

07 lip 2013 - 14:05:05

a ja własnie wrócilam reydencji nad wodospadem, przepiekne miejsce, wymarzone na taki weekend ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 4/5

gdzie na weekend we dwoje ??

08 lip 2013 - 10:17:33

Cytat
Maarta91
Tak, słyszałam o tym pałacu. Tak skrycie liczę na to, ze niedługo mój chłopak mnie tam zabierze. Ponoć jest tam bardzo urokliwie i romantycznie.

Zobacz sobie film jak wyglądają pokoje w termach zamkowych:


Może przypadkiem zostawicz otwarty filmik i twój partner też go obejrzy. Jak jest domyślny to załapie o co chodzi :)

gdzie na weekend we dwoje ??

11 lip 2013 - 13:07:17

Hehe, no faktycznie dobre rozwiązanie. Chyba będę musiała spróbować, bo miejsce jest naprawdę cudowne, a kto by nie chciał się tak kąpać w mleku :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

gdzie na weekend we dwoje ??

05 sie 2013 - 09:54:19

na pewno w miejsce, gdzie będzie pięknie, elegancko i romantycznie. Ważna jest na takich wyjazdach atmosfera, więc myślę, że dobrze się trzeba zastanowić nad wyborem miejsca. Mnie się marzy weekend w tym hotelu http://dworoliwski.pl/

gdzie na weekend we dwoje ??

05 sie 2013 - 09:59:22

Szwajcaria (kaszubska) piękna jest.

gdzie na weekend we dwoje ??

05 sie 2013 - 10:03:10

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Oj, szkoda, że tak daleko. Co prawda nie był to weekend tylko pięciodniowy urlop, ale byliśmy z Lubym w Szklarskiej Porębie [hotel Na Cichej] górskie powietrze i piękne widoki ;) po drodze zwiedziliśmy zamek Bolków w Bolkowie i Zamek Książ w Wałbrzychu ;) Mieliśmy jeszcze chęci na Park miniatur, ale pogoda nam nie dopisała z rana, więc musimy nadrobić innym razem.
Najlepiej znaleźć jakieś miejsce, gdzie po drodze można jeszcze zobaczyć coś ciekawego ;)

Byłam w Szklarskiej na tydzień i potwierdzam jest cudownie :) jeszcze my uwielbiamy chodzić po górach :)

gdzie na weekend we dwoje ??

05 sie 2013 - 10:07:02

Cytat
ruda_czarnula
nasza rocznica przypada dopiero pod koniec listopada (24), więc nie wiadomo jaka pogoda się trafi :) góry to kusząca propozycja, ale Luby raczej nie będzie chciał jechać tak daleko.. jeszcze mam troche czasu , więc może coś znajdę .

Poznaliśmy się tego samego dnia :D z tym że my w tym roku mamy 6 lat :), teraz z okazji 2 rocznicy ślubu jedziemy do Murzasichle :P koło Zakopanego, ale jeszcze tam nie byłam :D

gdzie na weekend we dwoje ??

05 sie 2013 - 10:18:38

Zamek Ryn śliczne miejsce :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy dorósł do poważnego związku?