Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:48:50

Może rzeczywiście jest przemęczony i po prostu nie daje rady.

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:50:37

Cytat
dootii
Może rzeczywiście jest przemęczony i po prostu nie daje rady.

Obys miala rację :)

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:51:06

Też bym chciała żeby mojemu się czasem odechciało choć na trochę bo nie wyrabiam.. ;D .. Myślę, że jest to spowodowane zmęczeniem, powinniście pogadać. Jeśli relacje sa miedzy Wami takie dobre jak opisujesz, nie powinno być z tym problemu. Powiedz mu o swoich uczuciach - powinien zrozumieć.

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:53:50

Cytat
hellojza
Też bym chciała żeby mojemu się czasem odechciało choć na trochę bo nie wyrabiam.. ;D .. Myślę, że jest to spowodowane zmęczeniem, powinniście pogadać. Jeśli relacje sa miedzy Wami takie dobre jak opisujesz, nie powinno być z tym problemu. Powiedz mu o swoich uczuciach - powinien zrozumieć.

Rozmawialiśmy o tym, stwierdził,że to nie jego wina przecież ani moja...

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:56:14

Mojego to nakrecalo jak spalismy u mnie i byli moi rodzice;) teraz mieszkamy sami, wiec wiadomo robimy co chcemy:) moze stres np w pracy???

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 09:59:21

Cytat
zakupoholiczka02
Mojego to nakrecalo jak spalismy u mnie i byli moi rodzice;) teraz mieszkamy sami, wiec wiadomo robimy co chcemy:) moze stres np w pracy???

Wiesz co stresu to on tam nie ma ;) Może zmeczenie, ale ja tez pracuje i ochote mam

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:00:06

To media kreuja wizerunek mezczyzny ktory zawsze i wszedzie jest gotowy na seks.W zyciu wyglada to troche inaczej. Na poczatku jest dzika namietnosc po kilka razy dziennie a pozniej wszystko zaczyna sie przeksztalcac w zwiazek bardziej emocjonalny. Po prostu twoj chlopak jest zmeczony po pracy kocha Cie i dla niego nie jest najwazniejszy seks tylko np moment w ktorym moze odpoczac po ciezkim dniu przytulajac sie w twoje cialko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-16 10:01 przez varna.

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:03:18

Cytat
varna
To media kreuja wizerunek mezczyzny ktory zawsze i wszedzie jest gotowy na seks.W zyciu wyglada to troche inaczej. Na poczatku jest dzika namietnosc po kilka razy dziennie a pozniej wszystko zaczyna sie przeksztalcac w zwiazek bardziej emocjonalny. Po prostu twoj chlopak jest zmeczony po pracy kocha Cie i dla niego nie jest najwazniejszy seks tylko np moment w ktorym moze odpoczac po ciezkim dniu przytulajac sie w twoje cialko.

No masz rację ;) Chociaż teraz przez tydzień to bedzie nie możliwe bo on ma 1 zmiane a ja 2...;/

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:08:08

może i kocha ale coś go w tobie nie kręci może się znudził seksem i tyle

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:15:00

Cytat
anita03
może i kocha ale coś go w tobie nie kręci może się znudził seksem i tyle

Kochana jakby go nie kręcilo to byśmy ze soba nie byli;] Kochamy sie i to bardzo...tylko ostatnio "w tych sprawach" cos sie popsuło...Mam nadzieje,że to wina pracy

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:19:31

Treść posta została usunięta automatycznie

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:21:51

Moze jestes kiepska albo smierdzi ci z ust i nie ma facet ochoty na Ciebie ;)
zenada o problemach w necie i pod ukryciem pa

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:29:02

Cytat
blackxs
Moze jestes kiepska albo smierdzi ci z ust i nie ma facet ochoty na Ciebie ;)
zenada o problemach w necie i pod ukryciem pa

Widze,że pieknie opisałas siebie ;] Jak żenada to po ch*j tutaj wchodzisz?
Dziękuje i pozdrawiam! ;]

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 10:41:26

A może po prostu mu się nie chce? Może jest zmęczony po pracy?
Piszesz też, że wcześniej byliście na studiach w innych miastach, teraz macie siebie na co dzień, czyli wcześniej też nie uprawialiście seksu dzień w dzień tylko stęsknieni po jakimś czasie niewidzenia się. Może po prostu się chłop przyzwyczaił, że nie ma często :P A jak ci zależy na tym, to sama zainicjuj zbliżenie

Dlaczego on nie che sie kochac?

16 lip 2012 - 11:47:51

Cytat
kalinka672
Cytat
blackxs
Moze jestes kiepska albo smierdzi ci z ust i nie ma facet ochoty na Ciebie ;)
zenada o problemach w necie i pod ukryciem pa

Widze,że pieknie opisałas siebie ;] Jak żenada to po ch*j tutaj wchodzisz?
Dziękuje i pozdrawiam! ;]

To po ch zamieszczasz taki watek smieszy mnie taka dziecinada..."glupawka"itd hahaha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WASZE skutki uboczne po anty