Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

instruktor fitness

29 sie 2014 - 23:42:02

Co myślicie o zawodzie instruktora fitness ? :) pracy, zarobkach, trudności w znalezieniu pracy, no i samym tym zawodzie ? :P ( prosze o wypowiedź osób, które wiedzą coś więcej w tym temacie )Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 23:43 przez grosik11111.

instruktor fitness

29 sie 2014 - 23:59:25

Co myśleć? Zawód jak każdy inny.

instruktor fitness

30 sie 2014 - 00:22:32

tyle teraz tych trenerów, ze powodzenia w znalezieniu pracy

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

instruktor fitness

30 sie 2014 - 08:36:32

Trzeba mieć mega dużo pozytywnej energii i powera :)
Znam parę instruktorek, które są genialne, jak in parę innych, które się kompletnie nie nadają. Masz być osobą energiczną, uśmiechniętą, wyglądać reprezentatywnie i z tego co wiem nie jest problemem znaleziene pracy (ostatnio widziałam dużo ofert). Ale masz też mieć umiejętności i tak dalej.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

instruktor fitness

30 sie 2014 - 11:52:36

trzeba mieć wiedzę i umiejetności, pracować wytrwale, budować doświadcZenie - jak w każdym zawodzie.

instruktor fitness

30 sie 2014 - 12:18:58

Ostatnio jak przeglądałam oferty pracy w Warszawie, było mnóstwo ogłoszeń,że poszukują instruktorów fitness,do pracy na siłownie, trenerów zumby. Nawet ostatnio w moim mniejszym mieście widziałam jakieś oferty.
Myślę,że zawód jak najbardziej opłacalny,ale tak jak dziewczyny piszą musisz mieć serce do ludzi, do tego co robisz, być energiczna, uśmiechnięta, trening musi być zastrzykiem endorfin dla uczestników :)

instruktor fitness

01 paź 2014 - 00:38:04

Cytat
corkachaosu
Co myśleć? Zawód jak każdy inny.

Nonsens.
Zawód jak każdy inny to może być urzędnik , albo kasjerka:)

Trener personalny to jeden z zawodów, do których pasja jest niezbędna ! W dodatku potrzebna jest wiedza interdyscyplinarna - psychologia ,dietetyka, anatomia itd. Kolejna rzecz to predyspozycje -osobowosc i aparycja:) Tylko wyjątkowo pozytywna i empatyczna osoba z wrodzoną szczerą chęcią pomocy innym będzie świetnym trenerem.Twoje ciało powinno być Twoją wizytówką. Nieustannie musisz tez być na bieżąco z nowinkami dotyczącymi badan z zakresu żywienia, metod treningowych , czy chociażby sprzętu fitness i suplementów;)
Co do opłacalności- jeżeli jestes obrotna i będziesz potrafiła zbudowac sobie baze prywatnych klientów, którzy np. będą korzystać z treningów personalnych to można fajnie zarobic, natomiast niektóre kluby sieciowe dają marna podstawe i placa male prowizje od indywidualnego trenigu-wszystko zalezy gdzie trafisz:) W najgorszym wypadku , kiedy nie ma pracy w Twoim miescie , możesz wynając sale i organizować zajęcia fitness dla wiekszej grupy . Jezeli nqprawde kochasz sport, jestes kontaktowa i pozytywna ,lubisz prace z ludzmi , to taka praca Ciebie uszczesliwi !
Pamiętaj tylko, że na pewno nie bedziesz miala tyle czasu na wykonanie wlasnego planu trenigowego ile masz normalnie:)
Zarobki generalnie są ok ,ale nie wszedzie znajdziesz prace:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ćwiczenia pomocy!