Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:02:56

Cytat
dynka0
Cytat
emm200
Co to za bilans ? Ja tego nie mam.[/color][/b]

Taki glupoty-ile wazysz,ile masz wzrostu,co Cie ostatnio bolalo,jakie masz miesiaczki,jaki bierzesz leki,jakie wybierasz studia (to,to jest smieszne) i na drugiej od lekarza takie kontrolne badanie. No,glupota.

Mimo,ze nie cwicze to nie rezygnuje z ruchu. Lubie cwiczyc na swiezym powietrzu a nie stac na zatechlej sali i udawac,ze gram w siatke. Zalosne.

Nie wiem, co jest śmiesznego w pytaniu o studia, skoro właśnie po to jest robiony ten bilans - na wypadek chęci podjęcia studiów, po których istotne jest zdrowie. Np. farmacja, czasem architektura etc - uczelnie wymagają badań.


Także autorko, jeśli się na takie studia nie wybierasz - a powiesz, że się nie wybierasz, to bilans będzie polegał na "-zdrowa? -zdrowa" pieczątka i żegnam.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:03:04

Rodzinnego to nie będzie interesować wgl ten bilans to tylko dla zasady jest robiony. Ale błąd robisz, że nie ćwiczysz chociaż możesz. Ja teraz chciałabym ćwiczyć a zwyczajnie nie mam na to czasu :( wf w szkole już za mną...

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:07:42

Co wy macie z tym ćwiczeniem.. w większości szkół największą aktywnością jest rozgrzewka (a i to zależy od człowieka) i czasami różne rzeczy na zaliczenia... ja tam nie wiem, czy da się od tego schudnąć czy utrzymywać linię :P. U mnie wf w każdym etapie mojej edukacji był beznadziejny.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:15:07

napisz ze problemy z kręgosłupem i tyle ;) nikt nie będzie prosił o żadną historię choroby..

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:34:54

Cytat
Tirosoma
Co wy macie z tym ćwiczeniem.. w większości szkół największą aktywnością jest rozgrzewka (a i to zależy od człowieka) i czasami różne rzeczy na zaliczenia... ja tam nie wiem, czy da się od tego schudnąć czy utrzymywać linię :P. U mnie wf w każdym etapie mojej edukacji był beznadziejny.
Widzisz bo nasz system edukacji mocno kuleje, ale duuużo zależy od nauczyciela. Ja miałam super wuefistę :D dawał nam porządny wycisk i robił sparingi jak trener z prawdziwego zdarzenia :) u mnie lekcje były ciekawe dlatego nie mogę pojąć tych lewych zwolnień. Ale spoko każdy ma inne odczucia i doświadczenia. Po za tym nie o tym jest wątek :P

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:55:34

Cytat
libellule20
Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

A później pytania na forum: dziewczyny jak schudnac :D smieszne. Trochę ruchu nie zaszkodzi. A nauczycielke wystarczylo omijac szerokim łukiem.

Serio myślisz,że stanie pod ścianą przez 45min (czytaj: granie w siatkę) pomoże coś schudnąć? Marzenia..
Ja też mam zwolnienie z wfu,od 3 gimnazjum i teraz przez całe LO, ale ja faktycznie mam problemy z kręgosłupem i mnie bolał przy niektórych ćwiczeniach i potem wieczorem. A wypełniając bilans wpisałam "problemy zdrowotne" i tyle,co to kogo tak naprawdę interesuje..

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:58:27

Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

Zwolnienie z wf

04 mar 2013 - 00:51:14

Jak dla mnie nie ma się czym chwalić ze nie cwiczycie na wf. I zalatwiacie zwolnienia na ladne oczy :D

Zwolnienie z wf

04 mar 2013 - 00:54:34

Hahahaha.

Zwolnienie z wf

04 mar 2013 - 00:56:24

Musiał podać powód na zwolnieniu. Ortopeda od głowy nie jest więc to Ci raczej nie pomoże. Najlepiej powiedz, że masz coś z kolanami/rzepkami bo od tego właśnie jest ten lekarz.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:03:29

Cytat
taran
Hahahaha.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:07:52

dobrze powiedziałas ze kręgosłup! co jak co ale kręgosłupa to on ci na tyle nie zbada zeby stiwrdzic czy cie boli czy tez nie.. zawsze sie tak mówi jak chce sie L4 ;)

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:16:06

ja tak trochę zejdę z tematu, ale nie rozumiem, dlaczego nie-ćwiczenie na wf wywołuje tyle kontrowersji. uwierzcie, granie we kosza albo siatkę na każdym wf jest nudne, szczególnie jeśli kobieta z nadwagą (zwana wuefistką) drze się na każdego, jaki to jest beznadziejny i nic nie umie. ._.
poza tym siedzenie pół dnia w szkole po 2 godzinach w-f nie jest przyjemne.

ja np wolę sobie odbić ten wf wieczorem, ćwicząc "z Chodakowską" czy pójść na jakiś aerobik, tenis, łyżwy.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:24:36

bo byłam wielkim leniem.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:34:44

Cytat
Misty00
ja tak trochę zejdę z tematu, ale nie rozumiem, dlaczego nie-ćwiczenie na wf wywołuje tyle kontrowersji. uwierzcie, granie we kosza albo siatkę na każdym wf jest nudne
Za to siedzenie na parapecie i gapienie się jak inni ćwiczą jest mega porywające;)
Ja tam lubiłam wf, przynajmniej można było się trochę poruszać po kilku godzinach siedzenia tyłkiem na twardym krześle. Ale te czasy już daleko za mną.

Autorko, zapytaj mamy co masz wpisać/powiedzieć. Jedno jest pewne- ortopeda nie jest lekarzem od bóli głowy;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak efektów