Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:23:14

Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

A później pytania na forum: dziewczyny jak schudnac :D smieszne. Trochę ruchu nie zaszkodzi. A nauczycielke wystarczylo omijac szerokim łukiem.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:26:50

zalosny watek i problem:D
sorry, ale nie za bardzo rozumiem, o co teraz chodzi? zaskoczyl Cię ten bilans? Przeciez to bylo jasne od poczatku:)

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:27:04

Cytat
hayley
Przecież skoro masz zwolnienie od ortopedy to jest tam napisany powód

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:28:57

Cytat
libellule20
Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

A później pytania na forum: dziewczyny jak schudnac :D smieszne. Trochę ruchu nie zaszkodzi. A nauczycielke wystarczylo omijac szerokim łukiem.
dokladnie!!! Brawo dla tej Pani;)

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:32:12

Cytat
pulchersupernova
Cytat
libellule20
Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

A później pytania na forum: dziewczyny jak schudnac :D smieszne. Trochę ruchu nie zaszkodzi. A nauczycielke wystarczylo omijac szerokim łukiem.
dokladnie!!! Brawo dla tej Pani;)

Tylko uwaga, bo stronę wcześniej podobnie napisałam i reprymendę dostałam od autorki :P

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:36:35

Możesz napisać,że nie masz mazi w kolanie, co powoduje jego ból w różnych sytuacjach lub przeskakuje Ci biodro podczas ruchu- sprawdzone, ponieważ mam częściowe zwolnienie właśnie z wf'u z tego powodu, nie, nie miałam robionych żadnych badań, lekarz 'od tak' to stwierdził, pozdrawiam :)

A po 2, gdbym nie miała kontuzji, chętnie bardziej ćwiczyłabym na wf'ie, nie wiem,czemu nie chcesz. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 18:37 przez vawe.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:48:08

"Od września mam zwolnienie z wf od ortopedy. Dostałam za ładne oczy..."
Wiesz co nie rozumiem Cię :-/ czy tak cięzko jest ćwiczyć tą godzine czy dwie??
Lekarza ktory Ci to wystawił " za ładne oczy" kopnęła bym mocno w dupe żeby jeszcze raz to przemyslał:/ Kiedyś moja koleżanka prosiła o zwolnienie z w-f lekarz powiedział jej tylko jedno zdanie "Ciekawe kto bedzie za Ciebie dzieci rodził" i uwierz ze chodziła z nami na w-f.


Ale ty jak chcesz...zamiast ćwiczyć Kup wielką paczkę LAYSów usiądz przed TV a my poczekamy na wątek typu "jestem gruba" "jak szybko schudnąć" itd. powodzenia ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 18:51 przez magda1988-18.

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 1/5

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:52:11

Cytat
magda1988-18
Kiedyś moja koleżanka prosiła o zwolnienie z w-f lekarz powiedział jej tylko jedno zdanie "Ciekawe kto bedzie za Ciebie dzieci rodził" i uwierz ze chodziła z nami na w-f.
Takiemu lekarzowi powiedziałabym, że nie musze dzieci rodzić i to nie jego sprawa.
A autorce wątku radze np. powiedzieć, że miała coś ze ścięgnem (tego jej nie sprawdzi)
I nie mówcie, że jak ktoś nie ćwiczy na wf to musi być gruby...

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:55:44

Cytat
FashionNastka
Cytat
magda1988-18
Kiedyś moja koleżanka prosiła o zwolnienie z w-f lekarz powiedział jej tylko jedno zdanie "Ciekawe kto bedzie za Ciebie dzieci rodził" i uwierz ze chodziła z nami na w-f.
Takiemu lekarzowi powiedziałabym, że nie musze dzieci rodzić i to nie jego sprawa.
A autorce wątku radze np. powiedzieć, że miała coś ze ścięgnem (tego jej nie sprawdzi)
I nie mówcie, że jak ktoś nie ćwiczy na wf to musi być gruby...

No godzina lekcji w-f ją pewnie zabije :-/ ŚMIESZNE! :D

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:55:54

Cytat
libellule20
A później pytania na forum: dziewczyny jak schudnac :D smieszne. Trochę ruchu nie zaszkodzi. A nauczycielke wystarczylo omijac szerokim łukiem.

No bo przecież ćwiczenie na wf-ie równa się piękna, szczupła sylwetka.

Matko i córko! co ja czytam?!

Gdyby wf dawał do wyboru taniec, aerobik, siłownie, jakieś sztuki walki, basen, to miałby jakiś sens a i większość uczniów uczęszczałaby na zajęcia. Niestety wf polega jedynie na grze w kosza lub w siatkę, co nie każdemu odpowiada.

Ja również miałam zwolnienie z wf-u przez całą szkołę średnią. Czy mam nadwagę? Nie. Czy jestem koślawa? Nie. Czy widziałam grube osoby, które na wf chodziły? Tak. Jaki z tego wniosek? Proponuję ruszyć głową i pomyśleć trochę.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:57:21

Cytat
lolita077
Cytat
timus1111
Cytat
dziefczynka
nie lepiej było ćwiczyć ? a nie teraz kombinować
mam bardzo nie miła nauczycielkę i cały czas się kłóciłyśmy
No tak a współczesne dziewczęta są takie wrażliwe....

Ja tam się jej nie dziwię. Osobiście zawsze wolałam sobie zapłacić za siłownię czy coś innego, niż pójść na wf z jakąś spasłą, zakompleksioną babą, która obrabia wszystkim tyłki.
Co do wątku to myślę, że lekarza rodzinnego w ogóle nie powinno to obchodzić, ale na pewno będzie ciekawski i wścibski.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:57:42

FashionNastka nikt nie mówi, że musi ale może :P może być też koślawy albo nie... jeśli uprawia inne płatne, bardziej elitarne sporty:P na które go stać bo przecież wf jest nudny i niepotrzebny.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:58:18

Ja też mam zwolnienie z wf-u bo mam astmę :)

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:59:45

Cytat
timus1111
no właśnie bd pytał bo pielęgniarka tez w szkole pytała to powiedziałam ze kręgosłup mnie boli , ale boje się że lekarz za bardzo w to nie uwierzy. Koleżanka mi poradziła żebym powiedziała, ze boli mnie głowa podczas biegania ale czy od tego jest ortopeda?
po prostu byłam u ortopedy którego znała kolezanka i mi wypisał ale żadnego powodu mi nie napisał tylko ze zwalnia mnie z wf na cały rok.
no i jest jeszcze taka możliwość że może mnie zbadać:(

Ortopeda od bólu głowy?:D:D:D

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 19:00:25

jesli w maturalnej klasie nie wiesz czym zajmuje sie ortopeda to życzę powodzenia w zyciu. zobacz co masz napisane na zwolnieniu i tyle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak efektów