Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:47:53

A ja autorkę rozumiem z tym załatwieniem sobie zwolnienia, bo sama najchętniej bym nie ćwiczyła. Nienawidzę wf'u w swoim ogólniaku - wszyscy się gapią, gimnastykę mamy na sali, na której są też chłopacy i mnie np. to krępuje, bo gimnastyczką nie jestem. Mam wredne laski w klasie, które obrabiają dupę jak komuś nie wychodzi. Załatwiłam sobie zwolnienie z przewrotów i ćwiczeń na drążku, zawsze coś. A w gimnazjum wf bardzo lubiłam, bo nikt z nikogo się nie śmiał, gimnastyka była na oddzielnej salce, wszystko na luzie i jednego roku to nawet 6 na koniec miałam :D. Także nie krytykujcie tak zawzięcie i nie gadajcie, że przez to jakaś dziewczyna gruba będzie, bo chyba same w to nie wierzycie.

Co do bilansu to u nas też właśnie jest i pielęgniarka szkolna wpisuje tam wszystko na odwal. Waży w ciuchach, ciśnienie sama zmyśla albo pyta kogoś jakie mniej więcej ma, wzrok tak samo. Także powiedz, że miałaś jakąś kontuzję kolana i tyle, wystarczy jej.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 00:54:06

Po co załatwia się zwolnienia z wf?
Nie chcę nikogo obrazić ale przez takie załatwianie zwolniej jest coraz więcej dzieci i młodzieży otyłej.
Sorki jeżeli kogoś obraziłam ale takie jest moje zdanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 11:45 przez iwcia991.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:09:23

Cytat
Zuosnica
Cytat
Misty00
ja tak trochę zejdę z tematu, ale nie rozumiem, dlaczego nie-ćwiczenie na wf wywołuje tyle kontrowersji. uwierzcie, granie we kosza albo siatkę na każdym wf jest nudne
Za to siedzenie na parapecie i gapienie się jak inni ćwiczą jest mega porywające;)
siedzenie w bibliotece i przygotowywanie się do innych lekcji jest jednak bardziej pożyteczne.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:14:59

Napisz po prostu że zwolnienie ma od ortopedy ;)

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:22:40

Było ruszyć swą szanowną i schudnąć trochę, a nie kombinować zwolnienia i tracić kase .

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:26:52

później będzie płacz za parę lat u ortopedy, że kręgosłup boli, że plecy krzywe i pińcet innych schorzeń, bo się czterech liter na w-fie ruszać nie chce

Cytat
iwcia991
Po co załatwia się zwolnienia z wf?
trzeba by zapytać rodziców, którzy temu przyklaskują...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-06 14:32 przez pauli05.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:29:43

powiedz że skręciłaś kostke i miałaś zwolnienie

zweryfikowana
Posty: 143
Ostrzeżenia: 1/5

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:34:37

Może i kiedyś WF to był WF, w mojej szkole aktualnej jak i w gimnazjum 70% lekcji wyglądało tak ; rozgrzewka 10 min i siatkówka, czasem jakiś sprawdzian bez wcześniejszych przygotowań albo siłownia ( czyli róbta co chceta ) Sama bym sobie załatwiła zwolnienie, jednak jestem w klasie policyjnej i musze chodzić.

Zwolnienie z wf

06 mar 2013 - 14:40:52

16kaja16 Wybacz za słownictwo, ale jeśli jesteś takim imbecylem to nie pisz wcale. Skręcona kostka i tyle zwolnienia prosze Cię :)

A co do autorki tematu ie pyta sie was czy dobrze zrobiła załatwiając zwolnienie tylko ak teraz wybrnąc. :)
Z reguły takie papiery wypełnia sie staranie tylko na studiach, praca to już inna bajka :) takze wpisz po prostu, ze jesteś zwlniona i tyle :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula hop - co zrobic ?