Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

50 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:34:22

Cytat
monika_psujek
hue hue to było ćwiczyć :P co druga teraz ma zwolnienie, a później się dziwią że są koślawe :P

Ja miałam zwolnienie z wf-u przez całe LO. Pomimo to uczęszczałam (i dalej to robię) dwa razy w tygodniu na basen i jeździłam konno (i dalej jeżdżę). Na wf nie chodziłam bo uważałam, że to zwykła strata czasu. 45 minut improwizacji, że niby coś się robi. A potem nawet pod prysznic nie można było wskoczyć (a wf w środku zajęć). Dziękuję bardzo.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:34:55

współczuje Ci że nie ćwiczysz

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:35:29

Ja też mam zwolnienie z wf i też jestem w 4 klasie ale ja dostałam z prawdziwego powodu a nie na ładne oczy więc się tłumaczyć nie muszę.


Co to za bilans ? Ja tego nie mam.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:39:15

Jak za "ładne oczy" i zapewne jakiś grosz dostałaś zwolnienie od ortopedy to zrób znów te oczy dla rodzinnego... Tak ciężko na WF ćwiczyć? A potem leci wątek na forum typu: Ooo, jestem gruba???

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:41:33

nie bardzo rozumiem, jaki bilans?
ja mialam zwolnienie na caly rok i nie musiałam zadnego bilansu wypełniać.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:41:54

Cytat
yagmur
Cytat
monika_psujek
hue hue to było ćwiczyć :P co druga teraz ma zwolnienie, a później się dziwią że są koślawe :P

Ja miałam zwolnienie z wf-u przez całe LO. Pomimo to uczęszczałam (i dalej to robię) dwa razy w tygodniu na basen i jeździłam konno (i dalej jeżdżę). Na wf nie chodziłam bo uważałam, że to zwykła strata czasu. 45 minut improwizacji, że niby coś się robi. A potem nawet pod prysznic nie można było wskoczyć (a wf w środku zajęć). Dziękuję bardzo.

Ta. U mnie też były takie gwiazdy- zwolnienie z wuefu a potem na czirliderki startowały :D
To na matematykę też nie chodźmy, bo korepetytorka lepiej wytłumaczy.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:44:20

Cytat
ouuuu
nie bardzo rozumiem, jaki bilans?
ja mialam zwolnienie na caly rok i nie musiałam zadnego bilansu wypełniać.
wychodzę ze szkoły i musimy to zrobić,
Cytat
MariolkaN91
Jak za "ładne oczy" i zapewne jakiś grosz dostałaś zwolnienie od ortopedy to zrób znów te oczy dla rodzinnego... Tak ciężko na WF ćwiczyć? A potem leci wątek na forum typu: Ooo, jestem gruba???
No akurat nie. Zwróciłam się do was o pomoc a nie o opinie czy powinnam ćwiczyć na wf, to jest sprawa indywidualna każdego z nas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 17:46 przez timus1111.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:48:07

w bilansie chyba jest rubryka na co chorujesz, to musisz wymyślić jakąś bajeczkę i trzymać się jednej wersji.
a propos głowy to raczej od neurologa niż ortopedy byś miała.

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:52:26

Cytat
emm200
Co to za bilans ? Ja tego nie mam.[/color][/b]

Taki glupoty-ile wazysz,ile masz wzrostu,co Cie ostatnio bolalo,jakie masz miesiaczki,jaki bierzesz leki,jakie wybierasz studia (to,to jest smieszne) i na drugiej od lekarza takie kontrolne badanie. No,glupota.

Mimo,ze nie cwicze to nie rezygnuje z ruchu. Lubie cwiczyc na swiezym powietrzu a nie stac na zatechlej sali i udawac,ze gram w siatke. Zalosne.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 17:54:19

albo ma się powód albo nie
ja mam zwolnienie z wfu dożywotnie bo mam chorobe poliradikuloneuropatie, wydrążone stopy i palce pokrzywione..od malego tak mam.
ja bilans miałam raz tylko w 2kl technikum teraz tego nie mam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 17:56 przez problemowa_dama.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:02:48

W liceum przez 2 lata byłam na "lewym" zwolnieniu z wfu, ale kiedys na serio mialam problem z lewa stopa wiec zawsze mowilam, ze boli mnie podczas cwiczen i tyle

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:08:17

Cytat
timus1111
No akurat nie. Zwróciłam się do was o pomoc a nie o opinie czy powinnam ćwiczyć na wf, to jest sprawa indywidualna każdego z nas.

No dostałaś radę: ćwicz "ładne oczy" i powodzenia w kłamaniu... Niech zdrowy kręgosłup będzie z Tobą! Pzdr.

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:10:18

Tylko to co sciemnisz musi byc poparte odpowiednimi badaniami itp tak mi sie wydaje.ja cokolwiek chce to musze okazac historie choroby-powodzonka

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:10:54

Podaj ten sam powód, który miałaś wpisany na zwolnieniu. A jeśli nie miałaś żadnego to możesz powiedzieć wszytko - np. że masz problem ze stawem biodrowym czy ścięgnem (ja tak mówiłam :P)

Zwolnienie z wf

03 mar 2013 - 18:15:31

Cytat
Kathyu
Cytat
yagmur
Cytat
monika_psujek
hue hue to było ćwiczyć :P co druga teraz ma zwolnienie, a później się dziwią że są koślawe :P

Ja miałam zwolnienie z wf-u przez całe LO. Pomimo to uczęszczałam (i dalej to robię) dwa razy w tygodniu na basen i jeździłam konno (i dalej jeżdżę). Na wf nie chodziłam bo uważałam, że to zwykła strata czasu. 45 minut improwizacji, że niby coś się robi. A potem nawet pod prysznic nie można było wskoczyć (a wf w środku zajęć). Dziękuję bardzo.

Ta. U mnie też były takie gwiazdy- zwolnienie z wuefu a potem na czirliderki startowały :D
To na matematykę też nie chodźmy, bo korepetytorka lepiej wytłumaczy.
Dokładnie tak Kathyu :) po za tym droga yagmur nie każdy może sobie pozwolić na odrzucanie "marnotrawnych " przedmiotów bo nie każdego później stać na jazdę konną czy też korepetycje z danego przedmiotu :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brak efektów