Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

31 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 18:59:35

Witajcie,
napisze do Was, może mi coś podpowiecie , bo troche mnie męczy jedna sprawa.
Otóż od czwartku kiepsko sie czuje - męczy mnie brzuch. Czuje sie taka przepełniona, jakbym połknęła balon.
Nie mam apetytu. Ciągle czuje jakby mi coś jezdzilo po brzuchu.
Na dodatek wczoraj dostalam biegunki - która w miarę przeszla. Myslalam, ze juz bedzie dobrze. Dzis dalej sie czuje jak napuchniety balon.
Miałyscie tak kiedykolwiek ? Czy to przejdzie samo ? Są jakies metody domowe na to ? Czy jednak lepiej udac sie do lekarza ?

Dodam, ze jem to co zwykle, raczej jem zdrowo, nie opycham sie - wtedy w czwartek zjadłam jednak smażoną kiełbasę z cebulką przyrządzoną przez szefa w pracy - od tego czasu jest jakas masakra.

Poratujcie mnie ... Ogólnie nie miewam takich problemów. To jest pierwszy raz.

P.S. Próbowałam herbate miętowa- ale nie pomaga. Zastanawiam się nad rumiankiem...

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:10:54

Szef próbował Cię otruć.

Niestety nie pomogę ale chociaż podbiję :)

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:11:46

Cytat
dyzio_marzyciel
Szef próbował Cię otruć.

Niestety nie pomogę ale chociaż podbiję :)

tez przeszło mi to przez glowe :)

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:16:59

Ja mam drazliwe jelito.wiec kazda taka potrawa tlusta wywoluje wzdecia a pozniej biegunke.jem wtedy lekkostrawnie.kasze jeczmienna i ryz na biegunke.zadnego bialka bo jest gorzej.i nifuroksazyd.rumianek miete duzo wody herbate gorzka.

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:20:37

Cytat
KasiaKE
Ja mam drazliwe jelito.wiec kazda taka potrawa tlusta wywoluje wzdecia a pozniej biegunke.jem wtedy lekkostrawnie.kasze jeczmienna i ryz na biegunke.zadnego bialka bo jest gorzej.i nifuroksazyd.rumianek miete duzo wody herbate gorzka.

wlasnie pije rumianek i mam cicha nadzieje, ze mi ulży :/
ostatnio tych grilli troche bylo i moze dlatego... na mięso mam juz wstręt...

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:23:35

Od czwartku to trochę długo..Nie sądzisz?
Takie niestrawności nie trwają dłużej niż 36 godzin...

Herbata miętowa-jak najbardziej..ale zmrożona,najlepiej popijać bardzo małymi łyczkami.Ogólnie to polecam przy dolegliwościach żołądkowych.
Radziłabym poczekać maksymalnie do środy.Jeśli nie poczujesz się lepiej,odwiedź lekarza rodzinnego.Te objawy to może być zatrucie lub pobjaw choroby który akurat skojarzyłaś z czwartkowym daniem

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:27:39

Cytat
Pamela2014
Od czwartku to trochę długo..Nie sądzisz?
Takie niestrawności nie trwają dłużej niż 36 godzin...

Herbata miętowa-jak najbardziej..ale zmrożona,najlepiej popijać bardzo małymi łyczkami.Ogólnie to polecam przy dolegliwościach żołądkowych.
Radziłabym poczekać maksymalnie do środy.Jeśli nie poczujesz się lepiej,odwiedź lekarza rodzinnego.Te objawy to może być zatrucie lub pobjaw choroby który akurat skojarzyłaś z czwartkowym daniem

tez myslalam o zatruciu, bo w piątek czułam jakbym miala zwymiotowac
do tego mam okres - moj chlopak twierdzi, ze jestem napuchnieta przez okres i nie mam sie przejmowac
ale mnie zaczyna to meczyc - czuje ze cos jest w jelitach i nie chce w zaden sposob wyjsc

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:27:57

Tak jak wyzej.jak ci nie przejdzie po tym wszystkim to idz do lekarza.a nie masz goraczki lub wysypki?

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:29:27

Ja mam to samo ale ja mam grypę żołądkową

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:29:59

Cytat
KasiaKE
Tak jak wyzej.jak ci nie przejdzie po tym wszystkim to idz do lekarza.a nie masz goraczki lub wysypki?
nie mam
badalam w niedziele temperature, bo balam sie ze mam jelitówke- ale jednak temp w normie
wysypki takze nie mam - choc doszukiwalam sie zjedzenia czegos co zawiera nikiel - jestem na to uczulona - ale to takze musze wykluczyc bo raczej unikam produktów z niklem
Cytat
kupowanka
Ja mam to samo ale ja mam grypę żołądkową

ja wykluczylam póki co u siebie grype żołądkową...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-22 19:32 przez lena-222.

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:34:33

Mnie pomaga olej rycynowy.ale to drastyczny sposob oczyszczania jelit.2 razy musialam go zazyc bo tez mialam w jelitach zlogi.

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:35:34

Cytat
KasiaKE
Mnie pomaga olej rycynowy.ale to drastyczny sposob oczyszczania jelit.2 razy musialam go zazyc bo tez mialam w jelitach zlogi.

zastanawiam sie tez czy moze kupic sobie jakis lek w aptece
drastycznych sposob wolałabym uniknąć...

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 19:41:17

idz do lekarz ja miałam to samo....

Problem pokarmowy

22 wrz 2014 - 20:01:15

Cytat
Kasiakk23
idz do lekarz ja miałam to samo....
jaka diagnoza ?

Problem pokarmowy

23 wrz 2014 - 19:14:18

polecam rozgotowane siemię lniane(ohyda, ale pomaga) :) rumianek też jest dobry, ja zazwyczaj ratuje się jeszcze nalewką orzechową od mamusi :))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grypa...