Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:21:02

kochane powiedzcie mi czy warto isc do szkoly policealnej na kierunek technik farmacjii ?
studia narazie nie wchodza w gre - jakoś nigdy o tym nie marzylam , bardziej nastawiala sie jednak na szkole policealna.
opinie sa rozne.. wiem ze w takiej szkole bedzie mnostwo nauki , chemii itp ale mam nadzieje ze dam rade !
czy sadzicie ze jest to dobry kierunek ?
mi wydaje sie ze raczej tak , w koncu zapotrzebowanie jest spore no i jest to raczej zawod w ktorym mozna pracowac do konca zycia.
czy ktora konczyla moze taka szkole ?
z gory slicznie dziekuje ;)

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:25:11

moja koleżanka w tym roku zaczyna. :) w sumie to duzo osob teraz wybiera ten zawod bynajmniej w moim otoczeniu

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:27:55

ja kończyłam taki kierunek.
bardzo ciężko jest znaleźć staż, który trwa aż 2 lata. Żadna z aptek w moim rejonie nie chciała stażysty i pracuję i tak w innej branży.
odradzam ten kierunek.

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:29:57

Zapotrzebowanie jest, ale pracodawcy chętniej zatrudniają ludzi po studniach, niż szkołach policealnych.

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:33:27

A ja słyszałam,że mają likwidować technika farmacji,bo jest zbyt duża różnica między nim a farmaceutą po studiach. Ale nie wiem ile w tym prawdy.

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:42:10

Nie ma niestety pracy dla technikow farmacji, takie sa realia w Polsce ;/

technik farmacji.

16 sie 2013 - 12:45:25

Z tego co wyczytalam to jest na odwrot.
Sama zauwazylam ze w wiekszosci aptek jest wiecej technikow niz magistrow bo technikowi placi sie mniej.

technik farmacji.

16 sie 2013 - 13:17:24

Cytat
li666kaon
Z tego co wyczytalam to jest na odwrot.
Sama zauwazylam ze w wiekszosci aptek jest wiecej technikow niz magistrow bo technikowi placi sie mniej.

Ci co zdązyli się załapali. Teraz już techników farmacji jest przesyt.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 13:17 przez Evans18.

technik farmacji.

19 sie 2013 - 20:04:15

Cytat
Mee1990
A ja słyszałam,że mają likwidować technika farmacji,bo jest zbyt duża różnica między nim a farmaceutą po studiach. Ale nie wiem ile w tym prawdy.
juz nawet weszla ustawa, chyba 2 lata jeszcze beda te 'szkółki' zeby ci co rozpoczeli tam nauke, skonczyli ją i czesc. faktycznie miedzy technikami farmaceutycznymi (nie farmacji) a magistrami jest przepasc w zasobach wiedzy ;D mam porownanie obu w praktyce;p

technik farmacji.

19 sie 2013 - 20:09:24

Cytat
Evans18
Cytat
li666kaon
Z tego co wyczytalam to jest na odwrot.
Sama zauwazylam ze w wiekszosci aptek jest wiecej technikow niz magistrow bo technikowi placi sie mniej.

Ci co zdązyli się załapali. Teraz już techników farmacji jest przesyt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

żak, szkoła policealna